Kadinlarin lavoba kacamaklari

merhaba;

calistigim sirketin bolge ofisinde kadinli erkekli 250 kisiyiz. (bilemne airlines) insan sayisi bu kadar cok olunca iliski kombinasyonuda cogaliyor. ofiste evli ciftler, sevgililer, nisanlilar, one-nightcilar bolca bulunuyor. mesele bir kac once basladi. tuvalete giderken bayan wc'nin onunden gecmek zorundayiz. kapi acik oldugu zamanlarda goz ucu ile baktigimda aynada birbirnine sarilmis, birbiri ile frenc kiss derecesinde opusenler hatunlar var. bunlari yapan ayni zamanda heteroseksuel kadinlar. 3-5 erkek bunu fark ettik. ama sirketin tontis hademe ablalari arasinda dedikodular basladi bile.

bu kadinlar arasinda dogal bir sey mi? belki bizden gizliyorlardir. yoksa iclerinde bastirilmis olan cinsel yonelimleri uygun ortam olusunca cikariyorlar mi? sorum ozellikle kadinlara. bunca kadinin amaci nedir? lezbiyen olup toplumsal baskidan dolayi mi erkeklerle birlikteler? bilemiyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben "lavoba"ya takildim. Lavabo*

Lez. degildir, biseksueldir. Ayrica bunda garipsenecek bir sey yok. Nasil ki gay arkadaslari garipsemiyorsak, kadinlari da olagan karsiliyoruz. Etrafinizda binlerce kadin-erkek seks yaparken sorun yok ama iki kadin seks yapinca, sikinti. Hic adil degil. Duygulari, kurallarla bastiramazsiniz.

Toplumsal baskidan dolayi, istemeden bir erkek ile birlikte olmaz. Bunun yerine, hic birlikte olmaz ya da gene kapali bolgede hemcinsi ile birlikte olur.

Ayrica, "public" daha aksiyonlu oluyor. Kadinlara hak vermemek elde degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır asla normal bir durum değil. Erkeklere karşı olan cinsel veya duygusal arzularda bir bayanla bastırılamaz. Toplumsal baskıdan dolayı olmasıda söz konusu değil. Ya lezbiyenlerdir ya da birazdan bir erkeği öpmek için deneme yapıyorlardır. Bilemiyorum amaçları tam olarak nedir ama kesinlikle tüm bayanların yapıp sakladığı bir şey değil.

0|0
    0|0
  • migdemmmm kalkti saba sabah ! öhhh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunca erkek abazanlıktan yanarken

bir kadın bir kadından ne beklerki

ver bir adama mutlu olsun demi yani ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...