Doğum kontrol hapı saatlerinde gecikme problem olur mu?

dogum kontrol hapını aynı saatlerde kullanmamamız gerektiğini biliyorum 2-3 gün 2 saat gecikme falan oldugunda bu bi problem yaratırmı ? koruması düşer mi ?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum kontrol hapını gecikmeli kullanırsan, çocuğun sütünü saatinde verirsin, 1-2 saatlik gecikme etkili olmaz derim,%1 lik ihtimal denk gelir, bana yorarsın :D:D %100 koruyan ürün yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sorunun tam cevabı link

0|0
    0|0
  • Norlevo tablet al 72 saat etkisi var ilişki sonrasında

0|0
    0|0
  • düzenli kullandığın için 2-3 saatlik geckmede sorun olmaz önceki kullandıklarının etkisinin devamlılığı da var işin içinde

0|0
    0|0
  • 2- 3 saatten bişey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • çok zararlı bir şeydk hapı kllanmak. başka yöntem kullanın bence.

0|0
    0|0
  • olmaz.

0|0
    0|0
  • 1 günlük için 2 -3 saatin sorunu olmaycağını biliyorum..ama daha fazlası kötü sonuçları olabilir..

0|0
    0|0
  • Ilacın içindeki prospektüsünde yazar.

0|0
    0|0
  • Hocam yardım edin şu kızcağıza yaw bilgim yok olsa dükkan senin bacım

0|0
    0|0
  • problem olmaz bence

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum kiz arkadaslarim bazen 2-3-4 gun unuttuklari oluyo ve hicte hamile kalmadilar hem hap kullananlar kolay kolay hamile kalamazki.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• aynı saatlerde kullanmamamız değil hergün aynı saatte içmek gerek aşağı yukarı aradan 1-2 gün geçtiğinde hapın koruyuculuğu kalmıyo 1 ay başka şekilde korunmalısın ama hapı da bırakmaman gerek alarm kur telefonuna hergün o saatte içi ben öyle yapıyorum hiç sorun olmuyo

0|0
    0|0
  • bilemedm ki :S her ilacta tam etkinlik için sürelere dikkat edilmesi söylenir ama ben antibiyotiği tam saatlerinde almadığım halde iyileşirim . sen yine de dikkat et nolur nolmaz :)

0|0
    0|0
  • 5 6 saat icince icersen sorun olmuyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Yaratmaz. Fakat, düzenli almaya özen göster.

0|0
    0|0
  • 2 saat gecikme olmasi sorun yaratmaz. hatta gece unutursan sabah aklina gelir gelmez icmen de de sorun yasamazsin. fakat cevremde 2 gun unutmayla hamile kalan bir tanidigim var...

0|0
    0|0
  • Bir sorun olucağını sanmam. Sonuçta hap içmeyi unuttuğun zaman aklına geldiği an da içebiliyorsun ve bu prospektüsünde yazıyor.

Yine de düzenli içmeye çabala. Mesela telefonun alarmını kur.

0|0
    0|0
  • ben doktorum saatler koruma sevıyesını cıddı anlamda düsürür

0|0
    0|0
  • aynı saatte olması daha saglıklıymıs ama bence bu haplar sısmanlatıyo

0|0
    1|0
  • 1 gün için hapın sorun edeceğini sanmam. gün sayısı artarsa hapının triplerine katlanmak zorundasın.

0|0
    0|0
    • hap onu unutunca alınıp trip atıyomuş gibi anladım uyku sersemi :D çok güldüm

Yükleniyor...