Ne yapsam bilmiyorum... Evliliğimi nasıl ayakta tutarım?

Merhabalar,

Ben 27 yaşında genç bir kadınım. 2,5 senelik Evliyim.henüz hala çocuğumuz olmadı. Ama evliliğim sanki şimdiden öldü. Saygı ve sevgi yok aramızda sanki. Cinsellik ayda 2 veya 3 defa. eşim beni aldatmıyor buna eminim. Ama benide arzulamıyor. Sabahtan akşama kadar çalışan bir kadınım. bir de eşime eş ve ev hanımı olmaya çalışıyorum. Saçımı süpürge ettim diyebilirim. Eşimde sabahtan öğlene kadar çalışıyor. Çok şükür içkisi yok, kumarı yok, gezmesi yok. Aklîmdan bir yandan boşanmak geçiyor ama bir yandanda evliliğimi nasıl ayakta tutabilirim onun hesabını yapıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Bana önerileriniz nelerdir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Erkeklere sorum: bir bayanda veya eşinizde kilosuna dikkat edermisiniz? Eşiniz illa zayıfmı olmalı?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Evli değilim ama gördüğüm duydugum kadarıyla evliliğin ilk 2 senesinde bu sorunlar hep oluyormuş, çalışıyor olman bu durumda büyük bir etken olabilir kendine vakit ayır eşin için bigün eve erken gelip yemekler yapıp süslen püslen erkekler bakımlı kadınları sever, güleryüzlü davran, eşin eve geldiğinde kapıyı güleryüzle açmayı dene, boşanmayı bence düşünmemelisin Allah'ım bir evlat verirse size herşey düzelir cocuk evin neşesidir diye bosuna demiyolar ama önce eşinle arandaki buzları erit derim eğer bu durumdayken anne baba olursanız ve ilerde de birbirinizin sevgisini saygısını kazanamazsanız çocugunuza yazık olur bence iyi düşünmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanlar başkalarının kusurlarını görmek hususunda keskin gözlere sahip

kartallara benzerler. Kendi kusurlarını görmekte ise başını kuma gömen

deve kuşuna. Ey diken arayan kimse! Cennete girsen bile, orada senden başka diken bulunmaz.

~Mevlana~

Başkalarının bahtiyarlığına imrenme. Çok kimseler var ki, senin hayatına gıpta ediyorlar

~Mevlana~

"Sıkıntılı zamanlarında sakın ümidini kesme; çalış,gayret göster.

Göreceksin ki, bir gün güneşli, neşeli günler sizi kucaklayacaktır.

Güçlük kolaylıkla beraberdir. Kendine gel, ümidini kesme...!

Hz.Mevlana

1|0
    0|0
  • Sizin aile içi etkikin lik yapmanız lazım ki saygı sevgi kalmadı diyorsunuz bu sürekli tartışdığınız anlamına gelir... Çocuk o kadar basit bir şey değil tek bir doktora bağlı kalmayın, anlattığınıza göre eşiniz biraz rahatına düşgün biri..

-Farklı giyinin,

-Kendi aranızda oyun oynayın,

-Sürekli konuşmakdan sakının,

-Hafta sonları sürekli evde olmayın.

-Kısacası monotonluk dan kurtulun...

Çocuk olursa evet sizin ilgileneceğiniz bir küçük insan olur :)) Buda evliliğinize ve ailenize bağlanmanızı sağlar her iki taraf içinde.. Fakat saygı sevgi biti diyorsanız böyle bir şey asla enemeyin arada kalan çocuklar oluyor, Gönlünüze göre olur inşallah...

0|0
    0|0
  • cinsel hayatını renkledirmeyi dene.belki arzuladığı ama söylemeye çekindiği şeyler ya da utandığı eksiklik olduğunu düşündüğü şeyler vardır.

0|0
    0|0
  • boşansan daha iyisi olucakmı sence bende boşanmayı çıkar aklından o seni arzulamıyosa sen onu arzuladığını ima et hatta arzuladığını göster senin eşin senin her şeyini iyi bilmen lazım kafası dalgındır bir şeye takılmıştır iş yerinde ama söz konusu cinsellik olunca bir erkeğin çoşması kadına bağlıdır

0|0
    0|0
  • Boşanmayı en son çare olarak görmelisin. Birlikte bir evlilik danışmanına gidip konuşun, açılın. Bence eşinin dile getiremediği şeyler var seninle ilgili. Çocuk yapıp yapmama meselesi olabilir, sizin kilonuzu problem etmiş olabilir,..

0|0
    0|0
  • kilo benim için önemlidir.

0|0
    0|0
  • sorun ne ablacım senin kilolu olman mı eşinin ilgisiz olması mı? cinsel birleşme seyrek olması mı?

ona süprizler yap yeni iç çamaşırları al anladığı kadarıyla kilo problemin var.kilo verlir program yap.

kötü davranma yok aldatma yok içki kumar geçimsizlik yok böyle eften püften sebeplerle evlilik bitecekse herkes yalnız yaşasın valla...

0|0
    0|0
  • arkadaşım yaş ve hayat tecrübesi olarak senden fazladır bir erkek olarak biz kadınlardan ne isteriz iz ne istersiniz bilirim ama şuda var ne burda yazbilirim nede sen anlatabilirsin mesaj at

0|0
    0|0
  • Sağlık olmalı...Bana sağlığı lazım arkadaşım...

0|0
    0|0
  • bunları onunla konuşmalısınız. ilişkileri ayakta tutan tek şey iletişimdir.

0|0
    0|0
  • bence sorun eşinde sende sorun olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • dr. ne diyor peki duruma

0|0
    0|0
  • severek mi evlendiniz...yoksa görücü usülü mü...

0|0
    0|0
  • bu soruya cevap vermeyecegım

0|0
    0|0
  • çocuğunuz olmuyormu

0|0
    0|0
    • ben eşimi seviyorsam onu kilosu için sevmiyorum. onu her haliyle sevdiğim için seviyorum.

• Onun testesteronunu hoplatacak çareler arayın bence... Onun yanında sexi kıyafetler giyin,ne bileyim onu azdıracak haraketler işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arzulamaması garip ama. İlk evlendiğinizde nasıldı?

0|0
    0|0
  • çocuğunuz olmadı mı istemiyo musunuz. Yani eğer çocuğunuz olmuyorsa muhtemelen ona üzülüyordur belkide..

0|0
    0|0
  • Eşine sorsan neden eskisi gibi değilsin bana diye? Pek bu konuları bilmem ama paylaş bence hem rahatlarsın hemde birlikte çözüm bulursunuz. Birde akşamları evde tv karşısına geçip izlemek sonra yatmak yerine çıkın dışarı gezin dolaşın :)

0|0
    0|0
  • bence yol yakınken ayrıl

0|0
    0|0
  • Sorun ne onu anlamadım saygı sevgi neden yok?

0|0
    0|0
Yükleniyor...