Evlilik nasıl bir şey?

belediye otobüsünde çok konuşkan sevimli ve makara bir teyzeyle tanışmıştım. bir süre kaçınmaya kendimi kurtarmaya çalıştım kibarca ama susmadı :) iki evladı ve üç torunu var söylediğine göre...

öyle bir şey söyledi ki çok güldürdü beni de çevre koltuklardakileri de :)

"hayat aynı erkeğe katlanılamayacak kadar uzun" :)))

hayat boyu aynı kişiyle birlikte olabiliriz (her manada cinsellik de dahil kısıtlamayın) bunun için insan tüm algılarını kapatabilir.

amaaa...

hayat boyu hep "tek bir insanı" arzulamak, sadece onunla sevişmeyi istemek... başka hiç kimseyi bedensel olarak arzulamıyor olmak sizlerce mümkün mü?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Değildir açık ve net kadın da erkek de arzular kadın toplum da ki baskılarından dolayı ön plana çıkarmak istemez sadece kimse ben yapmam diyerek kendini kandirmasin yapmam diyen ilk yapanlardandır :)

0|1
    1|1
    • bu sorunun ne artısı ne eksisi genellenemez sanırım ama.. dürüstçe :)

• Profilimle ilgili olarak sorduysan bu soruyu eşim değil ben istiyorum böyle bir şey yaşamak

• profiline bakmamıştım. ne kadar inanırsın bilmem ama bakmamıştım. seni tanıdığıma sevindim.. sadece başka bir yorumunda denk geldim ona yorum yaptım. enteresan... rastlantı enteresan olan.

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşamadan bilemeyiz sanırım.

0|1
    0|0
  • Şahsi bir durum, genellememek gerekiyor...

Tek bir insanı arzulamak, hep onun bedenini istemek benim için mümkün...

0|1
    0|0
    • hayır hayır genellemedim... sadece fikirleri merak ettim.

• gerçekten aşık olursan evet mümkün.

1|1
    0|0
    • çare aşk yani :) genelde aşk geçicidir de derler..

• geçmeyen de var

veya gecse de yerini sevgiye bırakan ;)

• Can ve su gibi him? :)

• Bu devirde yok öyle insan boşa kafa yormayın

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Eyleme dönüştürmeden herkes karşı cinsi beğenir arzular. Eyleme dönüştürmek kişilerin karakterine bağlı bir durumdur. Kimisi bahane aramadan yapmak ister kadın/erkek farketmez ister yapar kimisi de eşinin ilgisizliğini bahane eder gider aldatır. Yapmam etmem arzulamam diyen de ortaya koydum külahıma anlatsın.

0|1
    0|0
  • "Gözü doymak bilmeyen" diye bir deyim vardır bizim orda. Bilmem bilir misin?

0|1
    0|0
    • evet derler.. ağızını toprak doldurur da derler :) yani?

• eşine bağlı bence herşey mümkün.

1|1
    0|0
    • bağlılık duygusu bunu eyleme dökmemesine sebep olabilir evet, ki bunu belirttim... kesinlikle tek insanı arzulamak mümkün mü sorun bu? değerlerine sahip çıkıp kendine yakıştırmadığı için eyleme dökmemek değil..

• eminiz :)

• artık bu soruları geçtim, spontane takılıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...