Laparoskopik yumurtalık kisti ameliyatında..

Laparoskopik yumurtalık kisti ameliyatında bakirelik ortaya çıkarmı yani bakire olunup olunmadığı anlaşılırmı acil yardım !

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bayanın , adli kovuşturmanın bir parçası olarak gerekmedilkçe ve 18 yaşından da büyükse, bakireliğinin sorgulanması kendi yazılı izni dışında mümkün değildir. Aynı şekilde 18 yaşından küçükse ebeveynleri kendi kafalarına göre bunun tesbiti talebinde bulunamaz , konunun adli birimlerden emir olarak gelmesi gerekir . Buna dair bilgiyi hiç bir doktor o bayanın ailesine sızdıramaz

Diğer konu labaroskopi ise açık operasyon değildir, karnın batın bölgesinde açılan 3 küçük delikten sokulan kamera ışık ve kesici uç ile yapılan kapalı sistem bir ameliyattır. BT ile tam yeri görüntülenmiş kiste göre konumlandırılan bu üçlü alet ile kist bulunduğu yerden kurtarılarak çıkarılır. Bunun dışında , alt kısmı operasyona katılan doktor da hemşire de görmez çünki ameliyat yerini açıkta bırakacak ve operatörleri sadece bölgeye odaklayacak bir örtü konur. Bu örtü sterildir ve kullanılan aletleri üstüne koymak almak için uygun zemindir.

Geçmiş olsun.

1|0
    0|1
    • Hiçbişeyden emin olamıyorum. İçimdeki korku her şeyden ağır basıyor.

• Buradan değil soran ...

• Mesaj attım ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Laparoskopik demek karın boslugunun acilmasi demektir. Yani hayır. Yalnız sen anestezi altındayken doktor acip bakarsa bilememm :D

Saka sakaa :D Kimse bir halt yiyemez sakin ol. Sorun yok...

0|0
    0|0
    • Emin misin ? İçimde kamera da olacak ?

• Off of biraz rahatla diye demistim operasyona girdigini bilmiyordum. Neyse patavatsız da olduk yardım etmeye calısırken...Sagol yaa

• Sözüm sana değildi neyse sağol her şey için.

• doktor onu görür tabi ama bunu dile getirmez ailede sormaz zaten doktoru ilgilendiren bir konu değil zaten bu durum rahat ol hiç bir doktor demez bunu

0|0
    0|0
  • Merhaba ben tüp bebek araştırmacisi ve hatta araştirmaci gazeteci hüseyin bin veli nasil yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • cıkar sonuçta amelıyat olcaksın doktor bakıre degilsen daha kolay yöntem uyguluyorlar

0|0
    0|0
  • çıkar mutlaka

0|0
    0|0
  • senin bakire olup olmadığın doktoru ilgillendirmez bende jinekolog doktorum kafana takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vallaha canım bende nasıl cevap verebilirm dedim ama senin yerinde olsam.bende korkardım..ama mantıken düşününce sölemez hiç bir doktor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...