Kızlığım zedelendi psikolojim bozuldu nasıl. atlatacam yardım edin

Ben kendimi kötü hissediyorum kızlık zarım bir kaza sonucu zedelenmiş gittim özelde muayene oldum kan gelince korktum doktora gittim az zorlamış dedi biraz daha zorlansa bozulacak miş dedi. Nasıl ağladım korktum da tabi şimdi pisikolojim bozuldu lavobo da az bir ikinsam bile kan gelecek sanıyorum kendimi yarım hissediyorum heran emanet gibi duruyor sanki.bu arada merak edenler için söyleyim erkek arkadaşımla birşeyler yaşarken öldü sonrasında tövbe ettim evlenmeden o durumlara düşmüycem diye ama olan psikolojime oldu ne yapmam lazım nasıl atlatırım bu durumu

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• sevgilin ne diyor peki buna?

2|0
    0|0
    • O an kötü oldum aglamaktan benimle evlenmek ıstersen hemen evlenirim seni asla bırakmam dedi. Eğer benimle evlenmek istemezsende diktiririz dedi bende doktora götür beni dedim özeleştiri gittik. Muayene oldum ağlaya ağlaya

• İnşallah ama ışte birde atlatırsam daha iyi olacam

• En iyisi arkadaslarla bisey yapmak. Onlarla cik dolas.

Erkekler Ne Diyor 17

• psikolojini biraz da ben bozacağım. doktorun seni avutmuş. kızlık zarı zedelenmez. yırtılır. yani kan geldiği zaman iş bitmiştir. o bir iç doku derisi. et değil. yani zedelenme şansı yok. yırtılır.

kısacası sen şu an kızlığı bozulmuş bir kadınsın. kız değilsin. yakın zamanda yırtılan kızlık zarın yanlara doğru çekilecek. artık bir daha kanama olmayacak.

1|0
    0|0
    • Ne diyorsun ya sen doktor neden yalan söylesin aksine dikip para alacam diye yirtilmamis derdi

• az kalsın kurtuluyormuşsun o salak zardan ... zar gitti dertler bitti olacakken maalesef hala bakiresin...

0|0
    0|0
  • senin durumunu anlıyorum gerçekten çok zor bundan sonra otururken ,kalkarken,wc de,hep aklında acaba bozuldu mu diye seni bu durumdan sadece tek bir şey kurtarır oda sana kalmış yoksa o ana kadar çekersin ...EVLENMEK

0|0
    0|0
  • Psikolojini az daha zorlarsan o da zedelenir. Bir şey yokmuş işte, sapasağlam duruyor yerinde.

0|0
    0|0
  • evleneceğin kişiye ver bozdur kurtul bu dertten:)

0|0
    1|0
    • Aynen

• Dalgani geçtiysen çekilebilirsin

• dalga değil gayet ciiddiyim. kaza anında kan geldiyse ve yırtılma olduysa belki sevişme anında az gelecek ya da hiç gelmeyecektir. belki de kalan zar doğumla yırtılacaktır. bunu anlamanın tek yolu ilşki. karımdan biliyorum

• Yaşında ufak değil evlen kurtul yoksa sonun hüsran. Zevke gelince vermeyen bile verir. O an kimse durduramaz kendini o yüzden yakınlaşırken iki kere düşünün. Sonra pişman olmayın.

1|0
    0|0
  • bozulmamış,sorun etme zedelenmesi demek pırt diye yırtılacak demek değildir.kaldıki zedelendiği bölgeden kendini iyileştirmeye de başlamıştır,böyle hissetmenin ve korkmanın gereği yok rahat ol :)

0|0
    0|0
  • bak şindi benimde çok moralim bozuldu :(

0|0
    0|0
  • bişeyler yaşayacağın erkeği iyi seçersen olmaz...illa yoklayacaklar orayı oral moral yapın ne erkekler var mal hepsi ;)

0|0
    0|0
  • onu yapmadan önce düşünecektin

0|0
    0|0
  • Piskolojik seninkisi oraya bisey girmeden yirtilmama sözkonusu olmaz kötü düsünceleri kafandan at gitsin

0|0
    0|0
  • Üzüldüm..

0|0
    0|0
  • Evlen bir an önce ver kızlığını

0|0
    0|0
  • Evlen onunla yaşında gelmiş birşeylerde yaşamışsın zaten senin için en uygunu o

0|0
    0|0
  • Elini çabuk tut, kendi kendini imha programı başlamış.

0|0
    0|0
  • sen şimdi bakireden mi sayıyorsun kendini ? bundan sonraki eşine ben bakireyim mi diyecen? eğer böyle bir şey diyeceksen yazık Allah sizin gibilerden bizleri korusun ruhu o* olanın bedeni bakire olsa ne yazar

0|0
    1|0
  • keşke patlasaymiş be kizim dert etmezdın ondan sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasıl zedelenmiş mübarek kendiliğinden olacak halı yok ya ?

0|0
    0|0
  • hangi bölüme gitti nasıl konustun dokturla ne konustuk bende gitmek istiyorum ama ne diyeceğimi nereye gideceğimi bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • Sen neden gideceksin

• Senin nasıl oldu dinlemek isterim merak ettim hem anlatirim nasıl ne yapman gerektıgini

• benim bir şeyim olduğu yok..ama bir zaman bir hallenme geliyor insana acaba diye düşünüyor öyle bir durumdayım..

• evlen onunla bir an önce

0|0
    0|0
  • üzülme.. değmez boşver.. bıdaha yapmazsn canm...

1|0
    0|0
Yükleniyor...