Aşırı Cinsel İstek Tedavisi

Aranızda hiç aşırı cinsel istek şikayeti sebebiyle tedavi olan var mı ?

Son zamanlarda kontrolden çıkmaya başladım. Olur olmadık aklıma geliyor. Okulde ders dinleyemez oldum. 10 dk anca ders dinliyorum. Birden saçma sapan fantaziler gelmeye başlıyor ve kurtulamıyorum. Derslerimi de olumsuz etkiliyor. Tedavi olmak istiyorum internette sürekli bakınıyorum ama bu hastalığı anlatan makalelerden başka bir şey yok biride tedavisi şudur demiyor.

Dikkat dağınıklığı, konsantrasyon sorunu gibi hafıza sıkıntılarıda oluşmuş oldu ders çalışamıyorum doğru düzgün :(

Hiç sevgilim olmadı ama normal kız arkadaşlarım var tabi :) Muafazakar bir aile çocuğum. Bu tip konnular haliyle büyük tabu. Ortaokul zamanlarımda arkadaş ortamı sebebiyle p*rnodur cinselliktir ayarı kaçırmıştım ailme bu konuda bir çok açık verdim. Mimliyim yani. Bu durumdan çok utanıyorum özelliklede annemden. :( :( Lisede kendime geldim toparladım kendimi düzeldim ama cinsellik konusu hariç. O sorun gün geçtikçe büyüdü ve bu hale geldi. Evlilik harici cinsel ilişkiye karşı bir insanım kız arkadaşım olmuş olsaydı bile elimi sürmeyi geçtim aklımdan bile geçirmezdim.

Günde 5 vakit namazımı kılarım gerekli ibadetlerimi yerine getirmeye çalışıyorum. Ama bu düşünceler ibadetlerime de sıkıntı veriyor ve korkuyorum :'( :'(

Bu konuda tedavi gören ya da ne biliyim bir şekilde destek alıp düzelen kişiler varsa nolur yardımcı olun nasıl kurtuldunuz bu beladan :(

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• tedavisi mast yapmak sabah okula gitmeden önce mast yap pek düsünmezsin ozaman gibime geliyor..konsantrasyon bozuklugu yaptigini zannetmiyorum baska birsey vardir belki doktora gittinmi check up yaptirmaya? demir eksikligi vs gibi seylerde bunu yapiyor

0|1
    0|0
    • demir degilde kan miktarında fazlalık ve cok b12 eksikligi var . Hafıza sorunları ondanda kaynaklanıyoe ama bu olayında etkili oldugunu duymuştum.

• yok bence sacmalik. beynini biraz yorsan öyle bisey yasamazsin. hafiza oyunlari oyna, :D

• :D peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• şöyle düşün: vücudunda dışarı çıkmayı bekleyen bir enerji var. bu en sağlıklı şekilde spor veya cinsel ilişkiyle atabilirsin. ben sen durumunun patolojik olduğunu sanmıyorum. hormonlarının yeterli derecede çalıştığının göstergesi bu sadece. eğer cinsel ilişki kurma imkanın yoksa bu fazla enerjiyi spor yaparak atabilirsin. bu şekilde bahsettiğin sıkıntılardan kurtulacağını sanıyorum

0|2
    0|0
    • evet spor bir müddet durumu kurtarıyor fakat spor vücudu zinde tutuğundan yorgunluk biter bitmez bu sefer tavan yapıyor istek ,

• Spor yapmayı düşünüyorum evet cinsel ilişki yaşayamam

Erkekler Ne Diyor 4

• tek tedevaisi cinsel birleşme, o da sende mümkün gözükmüyor sanırım, elizabet e devam

0|1
    0|0
  • Aynıyım hacı sorun yok bende :D

0|1
    0|0
    • sorun yok derken ? :) şikayetçi değilsin yani :)

• Olduğunda oluo olmadığında osbir :D

• :D

• Bende senin gibi bir gençlik yaşadım inançlarımdan dolayı hiç bir kıza dokunmadım ama şimdi köpekler gibi pişmanım bu konuyu umursamayan kızlar var günahını sevabını takma kafana takıl birine hayatına yaşa ilerde dünya görüşün değişirse benim gibi çok pişman olursun.

0|0
    0|0
    • İnançlarıma kızlar umursasın sahip çıkmıyorum.

• az ye oruç tut ya da hemen evlen yeminle kafayı yersin

0|0
    0|0
    • bende ondan korkuyorum ama nasıl evleneyim is yok güc yok ögrencilik askerlik var

• ozman mst ypacaksın ya da git hırsını al yap merakanı gider tövbe et.(sen bunu yşamadan düzelmezsin 1 seferlikte olsa yaşa)

• :D :D

Yükleniyor...