Bir bakire ile sürtünerek sevişme tekniklerini bilen var mı?

kızlığını bozmadan farklı sevişme teknikleri bilen var mı?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• sen yatçaksın kız üzerinde seni hissederek sürtünecek o yatçak sen ona hissetireceksin kucağına alabilirsin yani sokmak dışında her şey kolay gelsin elini de kullanabilirsin:)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• oral ve sonrasında anal

0|5
    3|1
  • üstüne kız çıksın sana sürtünsün işte sende ani hareketler yapabilirsin bi yandan da bence dokunmayla olabilir kolay gelsin:))

0|1
    0|0
  • diline güveniyorsan vede iradene 69 derim

0|3
    2|1
  • onun tekniği yok bence.Malum yerden uzak duracaksın o kadar bunu yapabiliyorsan heryer sürtünme alanı.

0|1
    0|0
  • kız da istiyosa söyle ince bişeyler giysin tayt veya etek altına k. corap. sende eşofman tarzı bişeyler giy. kızı ister altına al bacaklarını açsın ileri geri sürtün zaten hoşunuza gidecektir ister üstüne al o sürtünsün aynı zamanda birbirinizin orgnlarıylada oynayp rhatlatablrsiniz. sen onu o seni yalayabilir.

0|0
    0|0
    • boşalmaya yakın çıkar 31le bitir isini

• o kadar haltı yedikten sonra kızlık zarına bi şey olmadı nasıl olsa diye bakire temiz namuslu olcak yani?

10|2
    4|1
    • işte cevap :)

• yargıladığımı kim söyledi? bana göre onu yaptıktan sonra ilişkiye de girse farketmez. ayrıca sevgilisi olan her insan da bunu yapmaz, bu kadar kesin konuşma bence. ben yanlış yada doğru demiyorum sadece bekaretin o zamandan sonra çok da önemli olmadığını söyledim. bu benim fikrim

• yanlış bişey haklısın lafına diyecek yok ama eğer şöyle düşünürsek, erkeklerin bekareti nerede? kızlara bir zar verilmiş dünyaya öyle gelmş diye kendini korumaya çalışırken erkek herkese girip çıkabiliyor yapmadım dese anlamazsın bile ve şunu bil sana gelecek olan erkek en az 1 kişi bile olsa yatmış olacak. kızlar sürtünmüş bozdurmamış bunlar sorun olmamalı. erkekler adam olsaydı kızlarda böyle olmaz herkes ilkini alırdı.

Erkekler Ne Diyor 15

• Koltuk altına sürtebilirsin. Dizlerini Kıvırtıp aralarına sürtebilirsin. Dirseklerde fena sayılmaz. Ama en iyisi kulak arkası

14|5
    2|1
  • Sevişmek ve ultimate zevk almak için birleşmek gerekmez, aslında birleşme işin en özel ve nihai noktası değil ve olmamalı..

Eller, dudaklar, değişik materyaller kullanarak en büyük seks organı deri ile çok güzel anlar yakalanabilir. Oral seks yapılabilir ve oldukça da özel bir deneyim olur. Aslında birleşme dışında herşey olur; hem bu sayede ilerde birleşmeden önce önsevişme teknikleri geliştirilmiş olur.

Bu sayede zar isteyen erkeğe zar saklanmış olur, herkes mutlu olur. İronik bir durum..

1|2
    1|0
  • turan taktiği ile :d sürtebileceğin ne kadar yer varsa sürteceksin.Küçük oyunlar oynayın otobüscülük oynayın o yolcu sen fortcu vs :D..

1|2
    0|0
  • kız sırt üstü yatar bacaklarını kapar bölgeye hafif kayganlaştırıcı sende girer çıkarsın ama vajina içine değil tabiki

sen sırt üstü yat kız seninkinin üstünde ileri geri hareket etsin ama dikkat içeri kaymasın zıng diye.

0|1
    0|0
  • malum bölgeden uzak dur KArdaş ...

0|1
    0|1
  • 69

0|1
    0|0
  • metod çokta anlatması güç:))

0|1
    0|0
  • Anal veya oral yaparak takılın daha iyi kanka :D

0|1
    0|0
  • göğüs arası candır:)

3|2
    1|1
  • hayatında hiç boya badana yaptınmı .. yapmadınsa ustaların fırça tutmasını izle

0|3
    0|0
  • 31 çek daha cok zevk alırsın..böyle acı cekersin hocam..ön sevişme olacak,dokunma dolacak,öpüşme olacak ama içeri giriş olmayacak..Bu filmin sonu kötü..Gişe yapmaz..

0|0
    0|0
    • yok hacı... beğendiğin bir kadınla vajinal olmasa da güzel bir temas gibisi yok, 31'den de soğuyor insan zaten...

• kıvılcım çıkartma yarışması yapın

2|0
    0|0
  • Soran : sana Rahat bi şekilde Küfür Edicek Hatta KAfanı Gözünü Kırabilicek Bi Ortamda olmayı Çok İsterdim .

0|0
    2|1
  • Ha, teknik çalışıyosun yani? Peki... :))

0|0
    1|1
  • sen kendini ona teslim et gerekeni yapar merak etme..

0|0
    0|1
Yükleniyor...