Cinsellik sınırlarınız nelerdir?

evli arkadaşlara soruyorum özelliklede bayanlara. Eşinizin asla yapmasına izin vermeyeceğiniz şeyler varmıdır? Varsa nelerdir? Anal ilişki, oral, sizi parmaklaması flan. Birçok kadın acısından dolayı anal ilişki istemez. Peki ya ilişki sırasında arkadan parmak sokmasına izin verirmisiniz? Yatakta bir kadına yapılmayacak ya da söylenmeyecek şeyler varmıdır? En çok hoşunuza giden davranış weya söyler nedir peki tecrübelerinizi alabilirmiyim?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Evli degilim ama bes senedir sevgilimleyim aktif bir cinsel hayatimiz var. Ben acikcasi her seyi deneme taraftariyim, dolayisiyla anal veya oral hepsini denedim. Anal iliski ilk vajinal iliski efsanesi gibi, acisi abartiliyor bence. :) biz ayda bir gibi bir sıklıkta severek yapiyoruz. O anki ortama uygun konusmalar tahrik edicidir. Ornegin on sevismede romantik sozler hosuma giderken seksin en hizli aninda acik sacik konusmayi severim. Erkek yatakta bencil olmali bence, kadinin sinirlarini bildigi surece ozgur davranmali.

0|1
    0|0
    • bencil mi olmalı? Nasıl yani kendini mi düşüncek?

Kızlar Ne Diyor 2

• İki kişi arasında yaşanacak her şeye sıcak bakıyorum. bu anlamda her türlü fanzteziye de açığım 7 yıllık evliyim ve renki bir cinsel hayatımız var. birbirimizden asla sıkılmadığımı gibi ilk günkü heyecan ve çoşkuyla sevişiyorum. anüse oral yaplırlen parmak atılması çok zevkli bir şey. ayrıca yatakta argo da seviyoruz, bazı şeyleri gerçek isimleri ile dillendirmek son derece azdırıcı oluyor ikimiz içinde

0|0
    0|0
  • daha evlenmedım ama anal ılıskı haram gunah.vajınayı parmaklaması kadını daha da azdırır buna ızın verebılırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...