Beğenmiyorsanız neden aşağılıyorsunuz?

Kızları bozup sonra bakire istiyorum diyorsunuz,türk kızları vermeyince rus kızları... Neden böyle yapıyorsunuz ? Kızları bozuyorsunuz yatıp kalkıyorsunuz sonrada bakire kız istiyorum diyorsunuz. Türk kızları verse o*u yapıyorsunuz,vermezse Kezban diyorsunuz Rus kızlarını övüyorsunuz kendi neslinizin kızlarını aşağılıyorsunuz. Beğenmiyorsanız neden aşağılıyorsunuz temelli gidin rusyaya orada yaşayın öyleyse.

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Abla ben Türk kızlarını dediğin anlamda bozmuyorum. Yatıp kalktığım oluyor, bir şikayetim yok. Onlardan da bir şikayet almadım. Bakire kız kesinlikle istemiyorum. Seviştiğim hiçbir kız hakkında o* diye konuşmadım. Kimseye Kezban demişliğim de yok.

Rus kızlarını bilmem ama Ukraynalılar genelde hakikaten güzel oluyor. Erkekleri de yakışıklı sen de takdir edersin beni ilgilendirmez.

Kendi neslimin kızını hiç aşağılamadım. Neslihan diye bir kız vardı, aramızda kalsın ot kafalının tekiydi, onu bile aşağılamadım.

Kızmassan ben Rusya'ya gitmeyeceğim burada ülkemde yaşamak istiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• sizlerde entel görünmek için yok bekaret önemsiz hangi çağda yaşıyoruz falan diyorsunuz ama yatağa gelince olmaz kocama saklıyorum diyorsunuz.. Demeseniz bile yatakta sakinleştirici iğne yemiş dana gibi bacakları ayırıp yatıyorsunuz erkekler git gel yapıyor yoruluyor sonrada türk erkekleri bize yetmiyor diyorsunuz rus kızları gibi biz siz üste çıkın bir biz çıkalım böylece ilişki süresi uzar hem siz hemde bizim için daha iyi olur bu ilişki... siz kızlar sorunu hep biz erkeklerde görüyorsunuz ama sorun tek taraflı olmaz.

0|0
    0|0
  • Abla ağır ol yavaş gel kimse kimseye zorla bişey yaptırmıyor. vermeyince kimse kimseye kezban demez bu bir evet rus kızlarını övüyorum ama kendi neslimin kızlarını aşağılamıyorum. Şu video izle anlarsın. Sonra kızlarımız neden böyle link

0|0
    0|0
  • Hepimiz mi gidelim ?

Ben kalsam olmaz mı işlerim var da ?

0|0
    1|0
  • Kız haklı beyler dağılın.

4|1
    1|0
  • şu 200 tl yı bozarmısın

1|1
    2|1
  • Ben öyle demiyorum. Bakire kızlarlada yatmıyorum.

Ama hala osbir osbir gidiyorum. Nereye kadar ?

Hadi sende benim sorumu cevapla

0|0
    1|0
  • istediğimiz zaman vermeyen kızlar bakire olmayacaksa kendine mi verir. niyeti olup ta naz yapıp karşısındakini usandıran neden alternatif yollar aramasın. Bir rus kızı alan türk erkeği önce bekaretine mi bakar? Türk kızları size sesleniyorum boş nazlarınız yüzünden Türk erkeği başka alanlara yöneliyor

0|0
    0|0
    • İstediğini elde edemediğinden türk kızlarını aşağılıyorsunuz işte. istemiyor zorlamı ? istemiyorsa aşağılamanın ne mantığı var ?

• hiçbirzaman kızları aşağılamıyoruz kızlar bizim baş tacımız yazdığım şeyi iyi oku isteyip naz yapanlara sesleniyorum. Kendi yolunda kızlara hiçbir erkek bulaşmaz

• bence önemli olan insanların birbirine değer vermesi,namus-bekaret gibi unsurlar da bacak arasında değil kafadadır. Önemli midir bence saygı unsuru bunların çok daha önünde olmalı ilişkilerde. Kadın erkek arasında hiçbir fark olmamalı cinsellik açısından ikisinin de eşit hakkıdır bu olgu. O... falan da bacak arasıyla değil fesat kafa yapısıyla ölçülmeli bence. İnsanların arzu ve isteklerini yaşamaları ayrı o... kavramı ayrı yani

0|0
    1|0
  • sen merak etme öyle kızlarla yatıp kalkan zaten düzgün bir eş bulamaz kendine.

2|0
    1|0
  • vermeyen kıza kım kezban diyormus biz namuslu diye tabir ederiz .

2|0
    1|0
  • Kim böyle yapıyor ki :D Valla güldürdün. İlk defa böyle diyen birisini gördüm. Fazla genele yayma bence herkes aynı değil

0|0
    1|0
    • görüyoruz türkiyenin halini erkeklerini. rustur tuttumuşlar birde. beğenmeyen defolup gider ülkeden rusların yanına .

• Benim o kadar erkek arkadaşım var hiç biride senin dediğin kadar rus düşkünü değil. Bende değilim. abaza abaza gezenler rus düşkünü, barlarda kız tavlamaya çalışanlar rus düşkünü...

• yarısından çoğu öyleki gördüğüm duyduklarımı söylüyorum .hele bu sitede almış başını gidiyor bizde İspanyol erkeklerini seviyoruz ama türk erkeklerine aşağılamıyoruz.

• Neden genelleme yapiyorsun ki ayrıca her isteyen erkeğin altına yatmak ne kadar doğru? namusunu korumayı bilmeyen kızla kim evlenmek ister. Sevgili sizin için nedir eşmidirde istediğinde hemen kabul ediliyor eğer evlenmeden ilişkiye giriliyorsa terk edildiğindede şikayet edilmeyecek kendi düşen ağlamaz

0|0
    3|0
  • benim bekaret arama problemim yok.Anlattığın gerzek erkek sınıfının dışında kalıorum sanırım

0|0
    0|0
  • kızları bozmak başka rus kızları başka rus kızları erkeğini yatakda fazlasıyla mutlu ediyor bence eksik burada

0|0
    0|0
  • Kızma bu kadar sen hiç tester yazan parfümü aldınmı? onu deniyorsun.açılmamışını alıyorsun.puf kadar basit.doğanın kanunu bu.

0|0
    1|0
  • hayır canım o olay öyle değil. ama nedense pek sinirlisin, şuanda oturup sana olayın aslını anlatsam da objektif olup "haklısın ya" diyemeyeceksin. o yüzden ne diyim ki sen de haklısın :)

0|0
    1|0
  • Haklısın çünkü ne istediğimizi bilmiyoruz toplum olarak cahil olduğumuzdan dolayı hiç bir zaman istediğimiz ve yaptığımız aynı olmuyor

0|0
    0|0
  • türk kızları nedense zengin oldum hemen atlıyor ama nedense bütün erkekleri aynı kefey koymuşusnuzda yanlış bence kızların çogu da aynı biraz gösteriş oldumu yetiyor nedense

0|0
    0|0
  • valla öyle demiyom ben.

0|0
    1|0
  • rus kızları ne kadar komplex yaratmış sizde be kızlar resmen travmatik vaka olmuşsunuz güzelim

0|0
    0|0
  • ben ne kız bozdum nede bozuk isterim

0|0
    0|0
  • Biri hamile mi? bıraktı ne bu sinir.

0|0
    0|0
  • sen de bu kadar dar görüşlü erkeklerle takılma o zaman, her erkek böyle değil sonuçta..

0|0
    0|0
  • Bi kere kız bozdum hayatımda ama çok zevkliydi

0|0
    9|5
  • şimdiye kadar sevgilim dışında kimseyle ilişkiye girmedim.. bakire olan sevgililerimde oldu, istesem bekaretini alabilirdim hatta kendileri istedi ama ben yapmadım... bu konuda herkesi aynı değerlendirmeyelim lütfen.

0|0
    0|0
  • ne yani bozdu diye suç erkektemi sende vermiceksin o zaman evlenmeden ?

0|0
    1|0
  • haklısın bacımda niye isyan ediyon ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kim kızdırdı seni abla

0|0
    0|0
  • Ben bu gidisle Çin e gidecegim saka maka.

O degil de hala bozmali patlatmali konusan erkekler kizlar var.Cahillik diz boyu.

0|0
    0|0
  • Git gel akıllı bunlar. Bütün Türk kzları ruslar gibi rahat olsaydı giyim ve seks açısından bitane Türkle evlnemz bunlar kaşar olmuş drlerdi.

0|0
    0|0
  • çok haklısın canım aynen katılıyorum. kızlara seks sizin de hakkınız deyip yataga atıp evlenirken bakire kız arayana ne demek gerek bilmiyorum

2|0
    0|0
    • evet haklısın, seks sizin de hakkınız.

gel hakkını al :)

• erkekler böyledir canım benim kaç kere gördüm burda kız vermiş cocuğa erkek diyorki vermeseydi banane diyor.kızlardada akıl varsa evlenince yapar.bende öyle veren kızlara o.. gözüyle bakarım kusura bakmayın.namus denen bişey var koruyun erkeklerde kızlarda.

1|2
    7|1
    • ayrıca bazı erkekler dediğin gibi pisliğiin teki bir yabancı kız görsün ağzının suları akıyor evlenmiycem ama ben

• Turk kizi "verince" kasar rus kizi verince tecrubeli.Turk kizi vermeyince kezban rus kizi vermeyince sadik namuslu bizde cozemedik.

9|3
    1|3
Yükleniyor...