Hamile kalırım korkusuyla prezervatif kullanmakta ısrar eden sevgilimi nasıl ikna edebilirim?

kız arkadaşımla her ilişkimizde bana zorla prezervatif kullandırıyor . hastalıktan falan değil hamile kalmaktan korkuyorum oluyor bahanesi spermden önce gelen sıvı hamile bırakıyormuş prezervatifsiz ilişkisini yaşayan bir dünya çift var ben hamile kalanı ne gördüm ne duydum çok ender rastlanıyor içine boşalınmadığında hamile kalma riski 1000de 1 olduğu halde ben o riskide göze alamam diyor artık bu durumdan sıkılmaya başladım sonuçta aynı zevki alıyorsun diyor ama mesele zevk değil aşıklar sevişirken et ete değecek felsefesine sahip olanlardanım onu nasıl kullanmamaya ikna edebilirim

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• içine boşalmadığın sürece hiç bi sorun yok spermden önce gelen sıvıdan hiç bişey olmaz uydurma bunlar. korka korka yapılan ilişkiden nasıl zevk alıyo anlamadım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zevk suyuyla hamile kalma ihtimali var o yüzden ısrar etme ve tak onu kafana

0|2
    0|1
    • kafana ? uzaylısın galiba bizim beynimiz penisimizde değil yada karşına çıkan hırbolar gibi sanıyorsun herkezi . uslubuna dikkat et azıcık kaç yaşında insansın

• yanlış anlamışsın :)

• Hamile kalma korkusu bi bahane değil. Sen kabul etmediğin için bahane olarak görüyorsun. Doğum kontrol hapı kadına zarar verir. Bu bahane değil gerçekte olan bişey. Prezervatifin bi zararı yok. Bencil olmayı bırak. Mesele zevk değilmişmiş. Madem zevk değil yapma seks, olsun bitsin.

0|0
    0|0
    • bende öyle dedim aramıza lastik parçasını sokacağına hiç yapmayalım daha iyi dedim no problem beni abazan erkeklerle karıştırma ;)

• O zaman bi problem yok? Dmekki şikayet etmeyede gerek yok

• Senin zevkin mi daha önemli? Onun korkularımı?

Sırf kendini rahat hissetsin diye prezarvatif taksan ölürmüsün?

Bencillik yapmayalım.

1|0
    0|0
    • aramıza giren lastik parçasından oda zevk alamıyor bende sırf korkuları yüzünden böyle olmasını istiyor bencillik gerektiren bir durum yok hiç yapmayalım dese daha anlayışla karşılarım emin ol

• hamile kalırsa evlenecek misin? evleneceksen sorun yok.

0|0
    0|0
    • şuanda evlide olsak çocuk düşünmediğini söylüyor evlilikle bunu neden bağdaştırıyorsunuz ki evli olsakta olmasakta illa kürtaj yaparmış evliliğe bağlamanın bir mantığını çözemedim duygusal cevaplar veriyorsunuz

• benden değildir kesinlikle demem yaşam felsefeme ters . evliliğe hazır değilimde demem maddi durumum var . battı balık yan gider zaten cyle hemen hemen aynı şey . ama b şıkkı diyeceğim çünkü o çocuk istemiyor

• bence çocuk istemeyen sensin. d şıkkının parantez içini bir oku istersen;)

• Sende bulmuşsun da bunuyorsun.

0|0
    0|0
  • condomsuz vermem

0|0
    0|0
  • İkna olmaz.Netten bunun aksini idda eden bir açıklama bul okut o zaman anca beeelki ikna olur.

0|0
    0|0
  • Edemezsin.Bende aynı düşünüyorum ve kız cidden haklı.Yarın hamileyim dese ne halt edersiniz.Şahsen biz bi halt edemeyiz.Kürtaj olaylarını da psikolojim kaldırmaz Allah uzak etsin aman.O konuma düşmemek için uğraşıyoruz.Benim partnerim de aynen bıktığını söylüyor,evet zahmetli iş ama ne yapalım.Benimki artık öncesinde prezervatifsiz başlıyor zevke gelince takıyor öyle devam ediyoruz.Ama o zamanda ben kopuyorum olaydan...Hoş yine o sıvıdan dolayı da hamile kalmak ihtimal haline geliyor ama ,içim huzursuz oluyor.Aylık koruyucu iğne diye bir olay var.Biz geçemedik henüz.Söylenti midir bilmem ama kısır yapıyor doğurganlığı öldürüyor diyorlar.İlerde çocuksuz yapamam diye iğneyide kabul etmiyor.Çözümsüz bir konu aslında :((

0|0
    0|0
  • Hamile kalsa naapcan?

0|0
    0|0
    • çocuk istemiyor bende istemiyorum kürtaj maalesef cana kıyacağımıza hiç kalmaması çok hayırlı olur

• o yüzden prezervatif kullan

• evlendikten sonra ancak ikna olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla o sıvıda az miktarda sperm bulunabilme ihtimali var, çünkü prostat spermlere geçit noktası olurken o sıvıyı da üretmekte.. haliyle bana birşey olmaz deme, milli piyango sana vurursa, böyle şansı diyebilirsin.

Şansını zorlama, ikiniz adına da..

Aslında et ete değecek felsefesinden öte, sen en güzel yerinde geri çekilerek zevki öldürüyorsun bence. Prezervatifle içerde kalmayı, boşalacakken çıkmaya yeğlerim.

2|0
    0|0
  • erken gelmeyerek geç gelerek,bir süre prezervatif kullan sürekli geç gelmeye calıs bu belki yarım saat belki 1 saat sonra güvenir zaten.spermden önce gelen sıvının hiçbir özelliği yok.ilişkiyi kolaylaştırır

0|1
    0|0
  • hap kullanırsa hiçbir sıkıntı kalmaz veya dişarı boşalırsanda bir sıkıntı olmaz. bende karşıyım prezervatife normal birliktelikteki hissiyatla alakası yok bence prezervatifle yapılan seksin. birbirini seven iki insanın arasına bir lastik parçası girmemeli.

0|0
    1|0
    • hap kadına zarar verir. prezervatifin bi zaraarı yok. bencil olmayın.

• bencillikle alakası yok karşılıklı olarak daha güzel bir his uyandırıyo. ayrıca milyonlarca insan doğum kontrol hapı kullanıyor zararlı oldugunu nerden çıkardın?

• hapla da gebe kalınabilinir. örneği mevcut

• hap kullansın eğer istiyorsa

0|1
    0|0
    • hormonal dengesizlikler yapıyormuş herşeye bir bahane bıktım harbiden

• et ete değecek birader...

0|2
    3|2
  • et ete degecek ark

hastalık durumu söz konusu değilse kondoma karşıyımm

defalarca kondomsuz ılıskıye gırdım o 1000de bır olandurm olmadı. ıcıne bpşalmadıgın surece sorun yokkk

0|0
    0|0
  • evlen onunla, sorun kalmaz. yahu azicik saygili ve mantikli olun da et eteyi gecin artik.

1|1
    0|0
    • sanırım seni bu yüzden seviyorum

• ne alakası var evli olsakta olmasakta o henüz çocuk dünyaya getirmeye hazır olmadığını söylüyor evliykende kürtaj yapılır evli değilkende konuyu evliliğe getirmenin bir mantığını çözemedim

• evlenince insan en azindan cocuga sicak bakar, bu sekilde kurtaji hak gorup posta koymaz. biraz buyuyun yahu, korununca sanki geberdiniz.

• Bir bakıma haklı tam bırleşme anında bırden boşalsan ne olacak, empati yap bıraz hak verirsin

0|0
    0|0
    • erken boşalma sorunum yok birden pat diye boşalanıda ilk deneyim haricinde ilk kez duyuyorum o gelmeden insan hissediyor zaten

• ama o emin değil bellı ki.

• kanka ,et ete değicek haklısın :) No Condom! :)

0|0
    0|0
  • bu konuda onu zorlayamazsın sonuçta evli değilsiniz ve o hamile kalmaktan korkuyor

madem prezervatifsiz ilişki istiyorsun tek çare ya evleneceksin yada kız arkadaşın doğum kontrol hapı kullanacak.

boşalmadan önce gelen sıvıda bie sperm var bunu sakın unutma.

hamile kalmasını sen göze alabilirsin ama o alamaz kendini onun yerine koy düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...