Sevgilim sanırım birlikte olmamızı istiyor ama ben?

1 yıllık ilişkim var kız arkadaşım bakire, ve sanırım artık birlikte olmak istiyor yani bunu ima eden laflar söylüyor 1-2 gündür ve şimdi evime geliyor .s ben ona aşık değilim hayatımı onla geçirmek istediğime bile emin değilim .. o yapmak isterse ben napıcam bilemedim yahuu .s?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• bekle acele etme,

kısa süreli mutluluk için,

pişmanlık kazanmak yanlıs olur.

0|1
    0|0
    • ama peki yapmak istemediğimi nasıl anlatıcam, orasıda sıkıntı yanlış laflar söylemem inşallah, genelde bu tarz durumlarda efsanevi potlar kırarım ben .d

Kızlar Ne Diyor 9

• artık kızlardan korkulur kendimden bile korkmaya başladım hani erkek istese anlardım vay be

0|0
    0|1
  • Kız arkadaşına asla boyle bir şey olmayacağını ve büyük bir hata olacağını soyle ve en kısa sürede ayrıl eğer sevmiyorsan ...

0|0
    0|0
  • nasıl 1 yıllık ilişkin var o zaman madem aşık değilsin madem bi gelecek düşünmüyosun ayrıl gitsin. sonra başına bela olucak kafayı yersin niye yaptım diye maksat birlikte olmaksa onunla değil başkasıyla olabilirsin sana zarar veremem dersin işin içinden çıkarsın zorla değil yasal kobrayı gitsin diyenler olmuş sakın öyle bi hata yapma kız kendini düşünmüyosa sen kendini düşün..

0|0
    0|0
    • gelecek düşünmüyorum diye birşey yok, ama hayatımı onla geçirmek istediğime emin değilim dedim sadece, buna karar vermek için 1 yıl az bile ... ayrıca insan kaç defa aşık olur ki hayatında, bir ilişki yaşamak için illa aşıkmı olmak gerekir .. sal kobrayı gitsin mantıgı yanlış tabikide ama espirisine o .d

• ben öyle birşey beklemiyorum.

• Kıza bize dediklerini söyle ,kız gider bir rapor alır kızlığımı bozdu der

kendini nikah salonunda bulursun ya da hapiste.

0|0
    0|0
  • Madem aşık değilsin neden birliktesin onunla?

0|1
    0|0
    • ben öyle önüme gelene aşık olamıyorum esmer dansçı 1 kere aşık oldum 1 daha olurmuyum bilmem, ömür billah tekrar aşıkolmayı mı beklemek lazım 2-3 sene bekledim zaten dahada beklemem sen bekliyorsan eğer beklemenide tavsiye etmem =)

• belli..Yazık kıza umarım senden biran önce kurtulur..

• hayda çattık valla .d

• Kıza dokunma, sevmiyorsanda ayrıl.

0|0
    0|0
  • yapma hatun üstüne kalır nikahlanırken ben naaptım diye kara kara düşünürsün.

0|0
    0|0
    • haydaa 2 yorum arasında dağlar kadar fark var .s şimdi öyle üstüme kalıcak bir insan değil kendisi, kendini evleneceği adamada saklamıyormus sadece özel birisini bekliyormus sanırım buldu ama ben emin değilim onun için ne kadar özel olduguma, tek derdim bi gün bişey olurda ayrılırsak onun pişman olmasını ve üzülmesini istemem ... ama seviyorumda yani öyle takılmaca değil benim için ..

• hırka yapma etme felaket tellalı gibisin valla billa iyicene tırstırdın beni .d

• öyleee napalım hayatın gerçekleri.Bilde bunu. karar senin.

• yapma

0|0
    0|0
  • hazır olmadıgını soyle.. Günah günahhhhh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• istedigini ver ona coo :D

0|1
    0|0
  • nasıl olsa evleneceğiz diye birlikte olmanızı istiyosa birlikte olma. değilse günah olmasını umursamıyosan birlikte ol illa aşık olmak şart değil birlikte olmak için.

0|0
    0|0
  • İnsan her cinsel ilişki yaşadığı insanla hayatını sürdürmez.Sen hamile bırakacaksan orada iş değişebilir.

0|0
    0|0
    • yok canım niye hamile bırakayım, neyse yukardaki kızlar hevesimi kursağımda bıraktı zaten şimdilik işleri oluruna bırakıcam ..

• açık açık söyle onu istemediğini ama dikkatet üzerine kalmasın hatun.

0|0
    0|0
  • kız seni seviyorsa yapma ama kızda seni sevmiyorsa yap:)

0|0
    0|0
  • salıver kobrayı gitsin

0|0
    1|1
    • salsammı be yav .d

• kız senin ona aşık olmadığını onunla ciddi düşünmediğini biliyorsa düşünme bile. bilmiyorsa hiç girme boşver

• ona aşık olmadıgımı biliyorda ciddi düşünme konusu karısık tabi .s

Yükleniyor...