Bekaret ve yürüyüş... Doğru mu?

cinsellik yaşamış 1 kızla yaşamamışş 1 kız yürüyüşünden belli olur derler doğrumu bu ? yani mesela sizde baknca anlarmsnz bekarda olsa bu kız bakre değil diye ama tipi bozuk olaak sormuyrm yanlş anlamayın

Güncellemeler:
insanların zekası sorduğu sordan değil verdiği cevaptan anlaşılır EİNSTEİN teşekkürler herkese :)

0|1
5|39

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler arası geyiklerde türemiş, sonra erkeklerin kendilerininde inandıkları bir laf işte.

Cinselliği bilmeyen insanların inanacağı bir şey.

Cinselliğin yürüyüşe etkileri üzerine çok şey yazabilirim ama bu seviyede anlaşılamaz diyor ve vazgeçiyorum...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• :) bir Türk filmi vardı, polis ölen kıza bakar ve amirine tecavüze uğramış der, amiri ona nasıl anladın diye sorunca, yüzünde öyle bir ifade var der. senin bu konuya bakış açında aynı olmalı. Nasıl olurda bir kızın bakire olduğunu yürüyüşünden anlarsın, Kabul etmeliyim yinede günün sorusu bu olmalı :)

1|1
    0|0
  • Aklınızı daha faydalı şeylere yorsanız ?

2|0
    0|0
    • ABD NİN ortadoğudaki rolü :)

• hahaha klasik ergen erkeklerin ben o kadar tecrübeliyim ki kızın yürüyüşünden anlarım geyiği.

Yok canım öyle bir şey, ama şu varki aktif cinsel hayatı olan kızlar kendine daha fazla güven duyarlar. Buda günlük hayatlarına yansır.

Onun dışında kimse bir halt anlayamaz panik yapmayın.

1|0
    0|0
  • Folloş olanlar ters yürüyo

4|1
    0|0
  • Şimdi bu soruyu sorma nedeninin anlayamadım sen hiç yolda giden erkeği sünnetli veya sünnetsiz olduğunu anlıyormusun

1|2
    0|0
  • İlişkiye girip hemen sokağa çıkıp yürüyüşe başlandığında anlaşılır ancak. O da %1 belki daha düşük. Kasık bölgesinde ilk ilişkiden kaynaklanan kasılmalar etkiler yürüyüşü. En fazla 1 - 2 saat içinde normale döner. Arkadan yemiş kız kalçasından, önden veren yürüyüşünden belli olur falan filan saçmalık. Kimsd anlayamaz...

0|0
    0|0
  • kanguru misali zıplayarak ilerler

0|0
    0|0
  • 100de 1000 bozuk decected

0|0
    1|0
  • Giydiği don cinsi anlaşılır ama donun içindeki zar denen yapı hasar görmüşmü görmemişşmi kim ellemiş kim ellememiş anlaşılmaz...

0|0
    0|0
  • Belli olduğu durumlar oluyor. Ben bir bayanın adetli olup olmadığını anlıyorum. Eğer bir şekilde öğrendiysem yanılmadığımı görüyorum.

0|0
    0|0
  • EİNSTEİN ayrıca der ki...İki şey sonsuzdur; insanoğlunun aptallığı ve evren lakin ikincisinden emin değilim :) yeter bu sanırım sana

0|0
    0|0
    • bu evrenin içindeki bir birey olarak sizide düşünnce çok yakışıyorsunuz doğrusu :)))

• NOKTA :)))

• nokta mı :) bunu diyen adam dünyanın en zeki adamı ve o bile kendisini aptal görüyor evet hepimiz aptalız kimse dört dörtlük değildir lakin bunun dereceleri vardır unutmak ki sayılar da sonsuza gider ama her sayı kendine göre diğerinden büyüktür canım

• Yok öyle birşey. 30 sene önce de millet kadının ayak bileğine bakıp birşeyler anlıyordu. Anlıyor muydu gerçekten ? Yok. Hikaye

Yürüyüşten ilişki geçmişi ile ilgili birşey anlaşılabilir belki. Ama o bekaret değildir...

0|0
    0|0
  • Hiç bir erkek bakire olup olmadığını anlayamaz bebeğim merak etme :) Sadece anal seks yapanlarda kıç acısı olduğundan yapıldıktan sonraki ilk günlerde oturamama ya da aniden kıça sancı girmesi gibi durumlar olduğundan onlar anlaşılabilir belki.. Ama vajinaya girerse kimse anlamaz

0|0
    0|0
  • Yürüyüşünden biraz zor ama yüzünden belli olur.

0|0
    0|0
  • Takma kafana boyle seyler anlasilmaz sehir efsanesi sadece

0|0
    0|0
  • her zaman anlamam mümkün değil lakin çoğu zaman anlayabiliyorum fakat kriterim sadece yürüyüşü değil genel görünümden az çok bir kanaat oluşuyor bende... Yürüyüşü çok gençse belli eder ...

0|0
    0|0
    • nasıl yani açar mısınz?

• bende öyle bişey duymştum mesela bakire kızlar kapalı yürrmş olmayanlar daha açık diye

• bakın genelleme yapmak istemem ama bu durum daha genç olanlarda göze çarpıyor yoksa olgun birinde bu durum yoğun ve yorucu ilişki sonrası zayıf düştüyse ve ancak dikkat edilirse göze çarpar...

• arkadan yemisse yuruyusten anlasilir bariz :)

0|1
    0|1
  • Yürüyüşünden değil.Ama memelerinden anlaşılır.

0|0
    0|1
  • kimse hiç bişey anlamaz..

0|0
    0|0
  • sanmam. bana sorarsan yüzünden belli olur. gözlerinden , burnundan, ne bileyim yüzünden işte :)

0|0
    0|0
  • ilk bekaretini veren ewet anlaşılır küçük adım ata ata yürüşü kasıklardaki kasları gerildiği için bir kaç gün sonradan normale döner yürüşü

0|0
    0|0
  • Saçmalık!Bence

0|0
    0|0
  • bunu anca türk söyler :D başka ülkede bunu söyleme sakın :D

0|1
    0|0
  • araba kaportasımı bu bir bakışta anlaşılsın töbe töbeeeeee

0|0
    0|0
  • yürüyüşle ne alaka ya? ama arkadan yapınca ayrık yuruyormuslar o an ıcın dıye duydum

0|0
    0|0
  • hayatimda duydugum en sacma seclerden biri. Ancak turkiyeden cikar zaten. yok oyle bir sey.

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz canım

0|0
    0|0
  • Saçmalık!

.

0|0
    0|0
    • Sen şimdi sınadın mı insanları? güncellemeye müteakip?

• Takdir yüce mahkemenin :)

• eyvallah o halde ben buna hükmediyorum :))

• Eğer önceki gece anal yemişse anlaşılır:) yan yan yürür üstüne oturamaz kıçının:)

0|0
    0|1
  • Ben gördüğümü söyliyim mi ? Bence bekaretini yeni kaybettin ve biraz kilolusun. Doğrumu ?

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 5

• yalanya yürüyüşle anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • seni çok kötü kandırmışlar

0|0
    0|0
    • kızlar siz nerden bileceksinz erkekleri valla dürbn gibi gözleri

• evet biz nerden anlayacağız zar bizimdeğil yürüyüş bizim değil tabi

• kızım biz neyiz homomu allaham yarebbim

• arkadasimin eside soylemis anliyolarmis yuruyuslerinden kalcalarindan falan ama sanmam oyle belli oldunu ben bakireym ama erkek arkadasim bakire olmadimi sanmisti ee yuruyusumden anlamadimi :P

1|0
    0|0
  • oyle yuruyuşden anlıyosa bu erkekler bakıre bı sevgılıyı neden seçemıyolar ozaman.bakıre olmadıklarını duynca hayal kırıklığı yaşıyolar.demekkı yalan

2|2
    0|0
    • mantıklı olabilir ama olmayadabilir

• bence mantığı şurda ılk bozulduğu anda zor yuruyenler oluyo.ama aradan gunler geçınce nlarda normal bı sekılde yuruyo.çok mantıksız ya

• yok canım öylebir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...