Çok eşli bir erkeğin maceraları.. Siz olsanız vazgeçer miydiniz?

cinselliği su gibi yaşayan ve çok eşli yaşayan 1 erkeksinz hayatınz karşık yalanlarınzda full. ve sadece sizi seven bakire 1 kız çıktı karşınıza ama çok seviyor sizi bunu biliyosunuz tatmin olamadım diye ya da cinsellik yaşamadım diye vageçermiydiniz , 1 erkek vazgeçiyosa ne düşünmeli?

Güncellemeler:
ayrldktan sonra karşılaştık yolda ve bana mesaj attı evlilik teklifi etti aptallık etmişim ben falan dedi bende kabul etmedim niyetim onu kazanmak değil ama pişmanlıktan gebertmek

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• her halde ortada garip bir durum var. erkek çok eşli. ayrıca onu seven bakire bir kız var. en başta kızın yaptıgı kesinlikle yanlış. çünkü çok yanlış bir adamı seviyor. bu adam o kızı sadece zevk aracı olarak kullanacaktır. yani adamda eline geçmiş bir fırsatı kaçırmayacaktır. anca bu söylediklerim sizin tarif ettiğiniz adam için geçerli. ancak dürüst bir insan ise kıza dokunmadan ve kırmadan kendisinden uzaklaştırması gerekiyor.

1|0
    0|0
    • o kadar haklısınızki ama benim anlamadığım zevkten uçuracak ve cinselliği rahat yaşatan onca kadın varken neden bana vakit ayırdı o halde ve bizim ayrılma nedenimz cinsel sebep

• adam seni kullanması kolay cinsel bir obje olarak görüyor. üstelikte bakire olman ona ayrıca bir zevk veriyor. sende daha fazlasını bulacagını düşünüyor. merak etme senin bakirelik gittikten sonra kendisineyeni bir bakire arayacaktır. yani seninde diğerlerinden bir farkın kalmayacaktır. ne yazıkki bir çok genç kız bu şekilde kurban ediliyor o kişiden uzaklaşman senin için daha dogru olabilir

Erkekler Ne Diyor 12

• Sorunuzun altındaki güncellemeyi okuyarak yanıt veriyorum.

Onu kazanamazsınız. Yani düşündüğünüz anlamda kazanamazsınız. Onun şartlarında onla beraber olabilirsiniz sadece yani sizin dışınızdaki kadınlarla ilişkisini de kabullenerek.

Onu pişmanlıktan öldüremezsiniz. Böyle bir mücadeleye girerseniz kaybedersiniz. Sizin onu altetme şansınız yok. Çünkü onun bakış açısı sizinkinden farklı.

Onun pişman olacağı tek şey, keşke şu taktiği de uygulasaydım onu tavlamak için düşüncesidir.

1|0
    0|0
  • çok aşıksam vazgeçmezdim tabi, cinsellik önemli ama her şey değil hele ki gerçek aşkı kaçırmata değmez.. değdiğini düşünen adam varsa o zaman zaten senin onunla çıkmana değmez :)

akıyorum resmennn

1|0
    0|0
    • bencede haklısın zaten bitti çok oldu biteli ama adam olsaydı mutluda olablrdk

• bilse zaten salak o kadar kitap okuyacağına birazcık kalp okuyablse

• aşk fakiri beyaa :)

• eğer beni çok seviyorsa zaten, doya doya onunla cinsellik yaşayabilmeliyim, onu bana yaşatırken benim mutluluğumdan, o ayrıca mutlu olur zaten, banada o zaman tek eşlilik yeter bende seviyorsam

1|0
    0|0
    • canım bakire diyrz anlamıyomusunz evlenrsenz yaşarsnz işte

• zeten bu sebeple vazgeçtiyse, yüreğinin sevgisiyle birlikte olmamış seninle, dürtüleriyle olmuş, iyi ki kurtulmuşsun işte, gerçekten seven biri çıkar umarım karşına

• teşekkür ederim çok sağolun inşallah dularnz hepimz adına kabul olur

• seviyorsam şahsen ben vazgeçmezdim, cinsellik çok yönlü bir şey sonuçta, bakire diye hiçbirşey yaşamayacak da değiliz ya :)

1|0
    0|0
  • Evet vazgeçerim çünkü buna alışmışım ve hayat tarzı olarak gelişmiş bende bu...

Çünkü bununla mutlu oluyor, bununla keyif alıyorum günlük su ihtiyacı gibi düşün...

Vazgeçmesinden duygularının dengesizliğini düşünebilirsin..

1|0
    0|0
    • peki severekmi vazgeçiyor

• bilmyorum vazgeçmeyede niyeti yok artık hayrlısı teşekkr ederm sıkışrsam sorarm gene sana hayrlı geceler :)

• hayırlısı iyi geceler

• Güncelleme: Aferin takdir ettim, o yalancının biriydi...

1|0
    0|0
  • anlattıgın gibi biriyse senin gibi tecrubesizi susuz goturur

1|0
    0|0
  • neden böyle bişey yapıyorsun amaç ne elinden mi geçtin

0|0
    1|0
  • Aşk için nelerden vazgeçmiyor ki insan. Elbette, gerçek sevgiyi bulduğunda herşeyden elini ayağını çekecektir. Buna sadık kalabilmesi ise kadınıyla yaşayacağı cinsel hayata bağlıdır.

0|0
    0|0
  • Sevmiyordur bu kadar basit

0|0
    0|0
  • hayal et seni

0|0
    0|0
  • ilk gecenin tadı başka oluyor ya :) daracık bir vajina ve kız giren her santimetrede çığlık atıyor. asla vazgeçmem

0|0
    0|0
    • iğrençsin şerefsiz bir pisliksin orduğum sorunun içeriği bunu hatırlatıyosa gün göremmiş 1 öküzsün

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...