Ankara'da iyi bir kadın doğum doktoru (jinekolog)

Ankara'da iyi bir kadın doğum doktoru (jinekolog) var mı? bekaret kontroli için gitmem lazım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tercihine göre , ana caddelerde jinekolog operator yazısı olan herhangi bir doktorun muayenehanesinde veya devlet hastanelerinde kontrolüü yaptırabilirsin. Farkı , hastaneye başvuru nedenin kayda düşer , diğerinde baştan iki soruyu sorar kararını verirsin. 1* Ne kadar 2* kayda gerek var mı .

İlk gittiğin doktorun söylediğinin anlamı , zarın hasar gördüğü ama yırtılmanın gerçekleşmediği. Yani özetle yeni bir birleşimde kanama olacaktır.

Zarı sen göremez ve örnekleyemezsin . Bunu yapablieceğini söyleyen hayatında zar görmemiştir, netteki saçma sapan germeli ve daha çok p*rno anlamlı ve o sitelerdeki resimlere öykünerek bunu söyler. Hiç bir kız bunu başaramaz , zira yaklaşık 3 cm derinliktedir bu gereksiz namus zımbırtısı.

Laf söyleyen arkadaşlar ... Herşey gönülüce de olmayabiliyor, kafanızdaki şablona göre ihtiyaç olmayan yorumların anlamı yok. Dünyanın bin hali var

2|0
    0|2
    • Başka ne söyleyebilirimki bu cevabından sonra gerçekten teşekkr ediyorm

• Geçmiş olsun :) yüksek ihtimalle endişen yersiz. Doktoru rastgele ve bayan olarak tabelalardan seçebilirsin ve illa fiyat sorman muayene olmanı gerektirmez. En kolay yolu ,yazılı telefonu arayarak fiyat sorman , bu şekilde karşılaştırma da yapabilirsin.

Eic icin de ben tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• zor birşey değil ki hepsi yapabilir bunu 10 yıl okuyup bekaret kontrolu yapamayacaklar mı :)

1|3
    0|0
    • nerden bilicem sosyete dr.u olup olmadığını tövbe estf...

• devlete git, küçük kardeşim tekme attı de baksınlar.

• Özele gideceksen var tabi ki.

0|0
    0|0
  • bu yaşta bunu yaptıysan gerek yok zaten yakında...parana yazık degılmı..

0|0
    2|0
    • Bu yaşta derken ?

• ben burada anlatamam...google yazıp bak ıstersen ...anlaması zor bısıy degıl..

• Araştırdım baktımda hatta ama anlayamadım neyse sağol yinede

• kendin bak görünüyor zaten.

0|0
    1|0
    • Çok araştırıp fikir sahibi olmama rağmen kendin anlayamıorsun emin ol. Evet görünüyor ama yorumlayamıyorsun

• Kendin bak görünüyor diyosun ya bende onu diyorum görünüyor evet ama anlayamazsınki herhangi bir zarar görüp görmediğini

• "çok araştırıp fikir sahibi olmama rağmen" demişsin aşağıda bu yüzden diyorum. yeteri kadar bilgin olsa anlarsın ayna kullanarak.

Kızlar Ne Diyor 2

• git büyük doğuma

0|0
    0|0
  • kontrol ettirecek durum varsa niye baştan koruyamıyorsunuz kendinizi

1|4
    4|3
    • Dışardan yargılayıp hüküm giydirmek her zaman kolaydır olayın iç yüzünü bilmeden lütfen konuşmayınız ;)

• Doğru söylüyorsun tamam da keşke daha nazik bir dille uyarsaydın..neyse

• hakaret yokki yazımda süslemeden direkt söylemişim sade

Yükleniyor...