Polisler nasıl olur?

selam..3 aydır faceten bir polisle konuşuyorum.daha görüşmedim kendisiyle.bikaç kez görüşme konusu geçti çalışma saatleri çok uygun olmadığı ve bana uzak yerde oturduğu için buluşamadık.Ama hergün facete konuşuyoruz.telefonumu istedi ben güvenerek vermedim.ama sorum şu:sürekli cinssellik konuşuyor tam olarak niyetini anlıyamıyorum.onada sordum sevgi temalı bir beraberlik mı yoksa cinsel bır beraberlik mı istiyorsun diye o;her ikiside dedi.ben cinsel anlamda hayır dedım kackez ama yınede benle konusmayı bırakmadı.normal konuşunca sorun yok ama cınsellığe çok düşkün olduğu belli ve ben sıkılıyorum artık bu muabbetınden.ilk iki ay bu muabbet olmadı,bir aydır cinsellik konuşmaya başladı işte.polis sevgilisi ya da erkek arkadası olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim..

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• niyeti açıkça belli değilmi seni önce kendine alıştırmış sonrada esas meseleye gelmiş daha sonra oda yetmiycek ilişkiye girmekte ısrar edicek sanırım

0|0
    0|0
    • yorumlarınıza katılıyorum bir alıştırma sonra konuya girdi.zaten çok duygusal bırı değil..ama ben sürekli zıt gidiyorum o konuya.bikaçkez sildim faceten bu muabbetı için ama bırakmıyor.bazı sahte face hesaplardan denedı emınım ama cevaplamadım hıcbırını işte

• cevabımı en iyi cevap olarak seçtiğin için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 15

• Seni becermek istiyor ne malsın ya duygularına değer verdiğinimi sanıyorsun.

0|1
    0|0
    • Siken yaranır amk bunlara anlıyoda hoşuna gitmiştir polis falan ya bide ondan sesi çıkmıyor işte

• Aynen kardeşim siken yaranır, mına koy bu dünyanın.

• Yazık.. Nasıl yorum bu yahu.. Gerçekten çok üzücü çok acıdım size.

• polislikle ne alakası var ya

0|0
    1|0
  • polis olmasıyla bir alakası yok karakterle ilgili bişiy sana şunu söylim o adamla iletişimi kopar niyetini kötü gibi görüyorum :)

0|0
    0|0
  • Si.kip bırakabilirde. mahrumiyete düşüp evlenebilirde. Evlilik düşük ihtimal. herşey mümkün. Ama ilişkinizde saygı olsaydı bu şekilde gelişmezdi. Cinsel ilişki muhabeti sana onu kzandırmayacaktır. Tabi bu adam sapık degil se. sapıksa kendi gibi sapı olmasnı iser.

0|0
    0|0
  • Mesleğiyle alakası yok..

Sevgisini filan bilemem cinsellik kesin ve olmazsa olmaz hedefi. Bu konuyu sert bir şekilde geri teptiğin an senden uzaklaşacaktır adım gibi eminim...

0|0
    0|0
    • valla kac kez teptim çıkardım faceten.ama bırakmadı.sürekli başka hesaplardan denedı benı ben konusmadım.ben cinselliğe bakış açımı belirttim zaten.

• Buna rağmen bu konuda diretiyorsa muhattap olmanın alemi yok cevabını almayı dahi haketmiyor

• konuşmayalım bu konuyu demekle olmuyorsa yine konuyu açtığında o an kes iletişimi bir süre konuşma. hala düzelmezse, özür dilemezse, değişmezse yolla gitsin

0|0
    0|0
  • baksana ben bile sana arkadaşlık teklifi yollamışım uzun zaman ewel işte maalesef bizler böyleyiz:(

0|0
    0|0
  • adamın niyeti belli kbr 88

0|0
    0|0
  • seninle cinsellik yaşamak için sevgi falan diye yutturuyor..

0|0
    0|0
  • yahu polis doktor avukat ne farkediyor erkek erkektir kadında kadın taktığı fazladan bir şapka ayrıcalık kılamzki kimseye sen bu kafa yapısıyla fazla yaşamazsın

0|0
    0|0
  • Son derece normal o yaşta 1 erkeğin cinsellikle ilgili konuşması. Adamın başına vurmuş. Ateşini almak sana düşüyor.:))

0|0
    0|0
  • bende askerim polis ve askere güvenmeyesin üzülürsün polis asker affetmez ezer geçer dost nasihatı

0|0
    0|0
    • sağolun.hislerimde yanılmamışım valla.konusuyordum ama hiç güvenmiyordum acıkcası hep bir şüphem oldu kafamda

• aynen polislikle alakayı kuramadım ya adam erkek cinsellk konuşuyo ama bnce aranızda aşk yok o seni cinsel olarak istiyor

0|0
    0|0
  • biz de bir kızla konuşurken hareketlerimizi sözlerimize dikkat etmeye çalışırız yanlış bir şey çıkıpta kızı kendimizden sogutmayalım dige ama bu sitede üyü oldugumdan beri anladımki yanlışı biz yapıyormusuz cinsellik şart abiii kızlar ondan bizden uzak duruyor...onlara ö gözle bakmadımız için

0|0
    0|0
  • bunun polislikle alakası yok adam sadece cinsellik düşünüyor seni sadece bir seks partneri olarak görüyor sevgi birlikteliği olmayacak hayal kurma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Polislikle alakası yok ki anlattıklarının. Erkeklerin geneli bu tarz düşüncelere sahiptir zaten İradelisini bulman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya neden acıdın bize özel kız anlat bakalım.

• Ne özeli yahu? Hala neden diye mi soruyorsunuz, acaba yaptığınız yorumlardan haberdar mısınız..

• bence bunun polislikle değil kişilikle alakası var. seni sadece cinsel amaçlar için kullanmaya çalışan bir sapık olduğu belli.

0|0
    2|0
  • Polisle ne alaka ? cok sacma.. ayrica bunu sormanda sacma ... erkek iste besbelli cinsellik konusuyorsa.. cinsellikte istiyordur... siz sevgili olmadiginiz halde boyle konusuyorsaniz... sevgili oldunuz diyelim ole konusmicak mi saniyorsun? .. zaten bu durumdan skildin.. bas engeli konusma ...

0|0
    0|0
  • canım seninle şuanda konuşmasının sebebi kendisine aşık edip cinselliğe hazırlamayı düşünüyor seni. ben 2 polisle görüştüm ikiside aynı çıktı kesinlikle uzak dur derim genelleme yapmak yanlış olsada bu böyle kesinlikle ilişkini bitir

0|0
    0|0
    • anlıyorum bende düşünüyorum senin gibi.bırakmıcam falan seni dıyo umarım dedıgı gıbı cıkmaz.

• polislikle ne alakasi var adamin muhabbeti?

0|0
    0|0
  • pıs sapık konuma onlaa

0|0
    0|0
  • abi dalga mi geciyosunuz ya burasi neresi yaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...