Ertesi gün hapı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ertesi gün hapı ile korunmak kesin bir doğum kontrol yöntemi mi? Bunları kullanan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirler mi, ben de kullanmak istiyorum ama biraz korkuyorum. Güvenli olup olmadığı konusunda açıklamaya ihtiyacım var. Bir de eczaneden reçetesiz alabiliyor muyuz?

Güncellemeler:
arkadaşlar doğum kontrol hapını doktora danışmadan alamıyor muyuz? ben küçük bir yerde yaşıyorum gidip de doktora öyle bir şey diyecek olsam herkes duyar yani :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün hapı korunma yöntemi değilidr öncelikle.Eğer düzenli bir ilşiki yaşıyorsan doktora danışıp doğum kontrol hapına başla derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ertesi gün hapları bir korunma yöntemi değildir, gebelikten yüzde yüz korumazlar, fakat korunmasız bir ilişkiye grilmişse gebeliği önlemek adına alınan daha az etkili bir yöntemdir, asla doğum kontrol yöntemlerinin yerine geçemezler

1|0
    0|0
  • Genlde kan degelerine bakmadan yazmiyoruz ama madem zor durumdasiniz yan etkisi en az olan yasmin dir onukullaniniz

1|0
    0|0
  • Ertesi gun hapi bir korunma yontemi degildir hanimefendi ayrica birmhapin hormon dengelerinizi alt ust ettigini ve yumurtalarinizin verimini dusurdugunu unutmayiniz

1|0
    0|0
  • tavsiye etmem.. hormondur ve sağlıksızdır.. iyi araştır bence

1|0
    0|0
  • olsa tükan senin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ertesi gun hapidogum kontrol yontemi degildir. Sık kullanimi hormonal olarak zarar verici sonuclar yaratabilir. Yuzde 95 orani var, kesin gozuyle bakiliyor yani. Ama dedigim gibi senede bir den fazla kullanmak riskleri arttirir. Recetesiz satiliyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...