Prezervatif ile orgazm olamıyorum

2 aylık evliyim. Kocam prezervatif kullanıyor. ben hapa başlamak istiyorum ama ileride çocuğumuz olmaz diye biraz çekiniyorum açıkçası. Bu nedenle şimdilik prezervatifle korunuyoruz. Ama ben ilişki sırasında orgazm olamıyorum. Sizce bunun nedeni prezervatif mi yoksa cinsel hayata yeni başlamış olmam mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Sormuşsunuz, söyleyeyim arkadaşlar. Korunmadan ilişkiye girmedik hatta ilk ilişkimizde bile prezervatif kullandık.

0|2
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• guncelleme :tam anlamıyla siz ilşkinin tadına varamamıssınız çok sey kacırmıssınız. mast yapın ondan bın kat ıyıdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer doktora gidip hapa başlarsan sorun yaşamazsın.Uygun olmayan kişilere tavsiye etmiyor doktorlar zaten.

0|0
    0|0
  • Hap çocuk için sorun olmaz. Ama çok uzun süreli kullanım tabii ki sakıncalı.

Prezarvatif orgazm için sorun değildir. Ama yine de ten gibi olmaz...

Eşin seni iyi hazırlarsa sorun ortadan kalkar.

İlk gece zevkini prezarvatif ile yapmanız inan garibime gitti. Eşinin yerinde olsam kesinlikle kabul etmezdim.

3. Yol olarak boşalmadan önce geri çekilme ve dışarı boşalmayı deneyebilirsiniz. Yalnız burada partnerine çok iş düşer seni zevke getirdikten sonra kendisinin gelmesi lazım ki. Genç ise bunu ayarlaması ( tecrübe nedeni ile) biraz zor olabilir. İleri dönemlerde zaten bu işte uzman olursunuz

0|0
    0|0
  • prezervatif engel değildir elbet. öncelikle ilk deneyiminiz olduğu için cinsellik hakkında bilgin

olması lazım ve kendini tanıman lazım vucudunu tanıman lazım zevk yerlerini keşfetmen lazım. vajinal orgazmi yaşamak istiyorsan eşinle açık konuş erken boşalıyorsa biraz zordur.Bunu mutlaka onunla paylaşman lazım konuşmanız lazım. klirotal boşal böylelikle zamanla vajinal orgazmıda yaklarsın. biraz çaba biraz da deneme yanılma düzelir her şey.

0|0
    0|0
  • kondomla ne alakası var

0|0
    0|0
  • Dille uyarmıyor mu eşin bızırını birde prezervatifsiz hiç yapmadınız mı ?

0|0
    0|0
  • aynı dert bendede var et ete degecek en ıyısı o

0|0
    0|0
  • ilk 3 ay orgazm sıkıntısı yaşaman normal. bu süre geçene kadar senin üstte olacağın pozisyonları tercih etmelisiniz. bu süreyi biraz daha kısacaktır.

0|0
    0|0
  • hiç alakası yok bütün işi kocanla alakalı ön sevişmeyi uzun tutun ve seni iyice azdırsın içinede girdi zaman hemen boşalmasın canını yakmadan boynundan ve kulak memelerin den operek ulaştıra bilir seni

0|0
    0|0
  • prezervatifin de etkısı olur tabiki benm size tavsiyem kondomsuz ilşkıye gırın eşin geri çekılme yöntemini kullansın.hissettikçe daha da çok zevk alırsınz iknızde

0|0
    0|0
  • sipral taktırman en dogru yol kadın dogumcu bır uzman olayı halleder

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı prezarvatif kullanmak değil kocan tatmin edemiyor

0|0
    0|0
  • uzun mu yapıyo kısamı

0|0
    0|0
  • Bu konuda bieşy söyleyebilmek için , kondomsuz birleşmede orgazm olup olmadığınıda söylemen gerek

0|0
    0|0
    • Eğer kondomsuz denemediyseniz , buna bağlamak saçma olur .Yeterli ön sevişme olmuyordur ya da , bazı kadınların orgazm süresi uzun olur , buna görede erkeğin oral ile takviye etmesi gerekir.

• Doğum kontrol hapları yumurtalara zarar vermez hatta tam tersi güçlenmesini ve onarılmasını sağlar. Çocuğu olmayan insanlara doktorlar belli bir süre bu ilaçlardan kullandırıp sonra tekrar denetiyorlar.

0|0
    0|0
  • Ben prezervatif ile hiç bir şey hissetmiyorum partnerimin de benzeri şeyler hissettiğini düşünüyorum. En zevksiz korunma yöntemi.

0|0
    0|0
  • Prezervatifle bir ilgisi yok farklı bir sebebi vadır muhtemelen çünki prezarvatifi takan kocan eğer bir orgazm problemi yaşayacak olan varsa eşin olmalı çünki prezervatifle yaparken hissedemiyorsun pek zevki olmuyo açıkçası.Bence başka problemler var ön sevişme kısa tutuyor olabilirsiniz uyrarılamıyo olabilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yeni olduğu içindir

1|0
    1|0
  • konuşun anlaşın a olmuyosa olmuyodur açık konuş numara yapma oda çaresine bakarsıznı z

1|0
    0|0
  • Ben bunun prezervatifle alakali olduğunu düşünmüyorum. Bence eşine söylemelisin bunu bilmiyorsa. Klitoral orgazm dami olamiyorsun?

1|0
    0|0
  • Kondom hissi bira azalatsa da orgazma engel değildir.senin cinselliğe alışman gerek. kendi bedenini tanıman ve deneyim kazanman. vajinal orgazm erkeğinde yardımıyla ancak senin de becerinle ilgli. zaman içinde değişir

1|0
    0|0
Yükleniyor...