Kadınların bakireliği

Günümüzde bir çok erkek evlenmeden önce ilişkiye giriyor ve bunu rahatlıkla söyleyebiliyor ve bakire bir kadınla evlenmek istiyor bu sizcede çok saçma değil mi ? Bakir olan erkeklere sözüm yok bu arada. Hayır yani erkek evlenmeden önce zevk alabildiğine göre neden kadın alamıyor? Ya sa bakire olmadığı öğrenildiği gibi neden or*spu damgası yiyior anlamıyorum. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• saçmaaa !

peki gruba girmiş çıkmış bir kadının evleneceği adama bakireyim nağraları ata ata gözüyaşlı bir şekilde çemkirmesi saçma değilmi ?

1|1
    1|0
    • çok var hepte sevgilileri tecavuz ediyor

• onlara da sözüm yok peki istediği kadar kadınla birlikte olmuş ama bakire kız isteyen adama ne denir ? Erkek evlenmeden zevk alıyorda kadın neden alamıyor ?

• Bu devirde kadın olmak ayrı bir zorluk.. Bakireliğini korumak başlı başına büyük sorun.. Evet empati kuruyorum benim sevgilim bakire olmasa büyük konuşmak istemem ama vazgeçebilirim.. Çünkü her an aklıma takılır, ve utanırım.. Ona duyduğum sevgi kirlenir gibi gelir bana kahrolurum..

1|0
    0|0
  • Bir araba alsan "sıfır mı 2.el mi?" diye bakarsın, karar verirsin. Fiyatı da ona göredir. Sıfır aracın kasko bedeli de daha yüksektir.

0|0
    1|0
    • Sen eşya olarak mı görüyorsun ?

• Hayatın her alanı birbirine göre düzenlenmiştir. Dünyanın nizamı bir program dahilindedir.

• bu sadece Türkiye de böyle.

• Seni tutan yok :)

0|0
    1|0
  • kötülüğe kötülüklemi karşılık vericeksin, erkek yapıyor diye her kadın kendinde hak bulup yaparsa ahlaki çöküntü olup halkın nesli bozulmaz mı

0|0
    2|0
    • kadınlar yapsın demedim ben zaten herkesin kendi fikri erkeklerin yapıp bakire olmayan kadınlara bakış açısını söylüyorum. bakir olmayan birinin ne hakkına bakire kadın istemesi?

• tamam o zaman

• hayat bu duruma getirdi bizi canım sen haklısın

1|0
    0|0
  • Doğru söze ne denir +1

1|0
    0|0
  • Toplum hastalığı işte. İkiyüzlülük.. O da ters tepmiyor değil, bazı kızlar da ikiyüzlülüğün daniskalarına başvuruyor. Allah hepimizi korusun..

0|0
    0|0
  • Ben bakirim eşiminde bakire olmasını isterim

0|0
    0|0
  • oros sadece bayanlara denmez erkeğinde orosu olur

0|0
    0|0
    • erkeğin adı çıkmaz ama kadının çıkar

• osmanlı la nasıl bağdaştırdın anlamadım :D

• boşver :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok haklısın .

Yobazlar çünkü .

Kadını her daim ezmek istiyorlar .

1|0
    0|2
  • Bir kadın erkege koru korune asik olup baglanmasa ne ileride dogacak erkek cocuklarinin bir yeri kalkik olmaz ne de adaletsizlik.Problemin koku kadinin narin(!) Ve sipsevdi ruhudur.KADIN burada haksizdir.

0|0
    0|0
  • cinselliği tanımadan seks yapan kızlar sonra gelip hamile miyim diyor. önce cehaletle savaşalım cinselliği tanıyalım sonra kadınlar erkekler ayrımı yapalım

0|0
    1|0
  • İşte öylelerine her b.ku yiyip sadece zarı sağlam olanlar müstehak

1|1
    0|0
Yükleniyor...