Göz kapağında arpacık it dirseği

Göz kapağımda sivilce gibi bişey çıkmıştı sanırım adı it dirseği denilen bir rahatsızlık ama kızarık değildi. neyse bikaç gun geçti ertesi günler yine tekrarladışu anyine tek gözüm şiş ve kapalı bu 2. tekrarlayışı sürekli böyle mi olcak çok korkuyorum ne yapmam lazım bu konuda bilgisi olan var mı yani bu sürekli böyle çıkarmı ya da kalıcı bir hasar bırakır mı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Büyük bir şey mi küçük mü?

Arkadaşımı acile götürdüğümde beklerken bir kızın gözünden aynı öyle bir şeyi kesip aldılar. İkinci çıkışı bu demişti kız, tekrarlamış..

Doktora git bence.

1|0
    0|0
    • randevu aldım gideceğim. yani gözüm kapandı ama kızarıklık morluk vs yok sadece batma hissi vs oluyor. özel hastaneye gitmeliyim sanırım şimdilik devlet hastanesinden randevu aldım ama ordada ne yapacakları belli olmaz cerrahi müdahale derse özele gideceğim

• Benim dediğim olay normal devletin acilindeydi, adam bisturiyle pat diye kesiverdi aldı. Yani ne kadar steril bir ortamdı sen düşün. Özele git yani bence de.. Sağlık bu şakaya gelmez.

Geçmiş olsun.

• saol canım

Erkekler Ne Diyor 3

• Arpacık nasıl geçirilir? link bunu izler yardımcı olur ya da buradan oku link geçmiş olsun geçp gaçmadini bana haber veririsin

0|0
    0|0
  • Pamuğu sıcak suya batırarak arpacıklı bölgeye sürün. Ezilmiş sarımsak sürmeniz de faydanıza olacaktır.Asla kendiniz elinizle patlatmayın. İlaç olarak da "tobrased tobramisin" kullanabilirsiniz. Yine de doktora görünmenizde yarar var.

0|0
    0|0
  • İç arpacık mı dış mı ?

0|0
    0|0
    • iç sanrm göz kapağımın altında ama gözümde değil

• Doktora gittin mi ? Peşin peşin korkutmak istemiyorum seni :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bazıları geçmiyor . ameliyat olanlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...