Evleneceğim kızın bakire çıkma ihtimali nedir?

Arkadaşlar evlenmeyi düşünüyorum yakın bir zamanda görücü usulü.Annem bulmuş.Daha önce hiç görmedim bile ama şüphelerim var gece uyku uyuyamıyorum inanın bana.Ya bakire çıkmazsa.

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk gün bak eğer değilse gönder anasının evine yapıcak bişi yok kardeş kırık bardaktan su içilmez.

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kriterinize saygı duyuyorum fakat tek ölçütünüzü bu alıp evlilik yapmanız, mutlu olamamanıza sebep olabilir. (Bakire kız)=(Mükemmel kız)=(Sizin ruh eşiniz) demek değil... Evlilik gibi bir kararda fotoğrafa çok uzaktan bakıp tümünü görmeniz, 360 derece değerlendirmeniz gerekiyor...

1|0
    0|0
    • Tam ruh eşi dediğim çok iyi anlaştığım bir kızın geçmişinin çok karanlık olduğunu düşünelim.Kısa vadede güzel geçineceğiz gibi gelse de uzun vadede sorunlar yaşayacağız.Bir kadın daha önce nasıl yaşıyorsa evlendikten sonra da öyle yaşamaya devam etmek isteyecektir.Bu da beni aldatacağı anlamına gelecektir

• Evet anlıyorum, bu yüzden diyorum ya endişe etmeyin diye...

• Teşekkür ederim

• bakire evelniyo genelde bizim kizlarda evlendikte sonra kalan meraklarini gideren cok sonrda yani aldatir

0|0
    0|0
    • çok ilgi alaka göstersem bile mi?

• kizi iyice tani öyle evlen aileside düzgünse kiz iyidir

sana laik olmali haklisin

• sağolun

• Günümüzde lafta bakireler çoğunlukta.Eminim bu yorumlarına bakarsak sende bunlardan birine denk gelirsin. Çünkü kadınları bacakarasına göre yargılayan zihniyetten bir hayır gelmez.

1|1
    0|0
    • Bunu genelleyemezsin. benimde erkek arkadaşlarım oldu ama hiçbirinde bir üzüntüm olmamışken eşim aldattı.Ben herr erkğe kötü mü bakaym şimdi bu mantıkla?

• Haklısınız.Bu benim karakterimde var sanırım.Pire için yorgan yakabiliyorum ama yaşadıığm sadce 1 olay beni her şeyden soğutabiliyor.

• neden çıkmasın...kiişi kendinden bilir işi...

1|1
    0|0
  • Sor kıza. bakiremisin de

0|0
    0|0
    • Biraz muhabbet ettikten sonra soracam

• Ne ekersen onu biçersin diyor atalar.

1|1
    0|1
    • ben bir şey yapmadım hiç bugüne kadar

• Seninle evlendikten sonra seni aldatmayacagi ne malum ? ya da bakire oldugu halde her halti yemis olmadigi ?karsindakine guven her seyden once gelir bekaretmis zarmis bunlar ikinci planda.

2|0
    0|0
    • Nasıl güveneceğim.Güven hemen kurulabilen bir şey değil

• goz gormeyince gonul katlanir derler sendr oyel takil o zaman

• :)

• daha kızı gormemışsın etkılenmemıssın.neden bukadarını şımdıden düşünüyosunkı.

0|0
    0|0
    • İlk dikkat etmem gereken unsur o.Bu tamam olduğunda diğer özelliklerini de yavaş yavaş tanıdıkça göreceğim

• Hmm anladım.Teşekkür ederim

• oda zaten ozaman ona gore bı karar verır.rıcaederım

• Gorucu usulu evleniyorsun huyu suyu bunlar daha onemli degil mi kiz bakire olunca hersey cozuluyor mu saniyorsun guzel kardesim.

2|0
    0|1
    • tabiki de önemli ama huyu suyu son derece iyi olsa da bakire değilse hiçbirinin önemi kalmıyor.

Erkekler Ne Diyor 10

• Hani erkeği sünnet ederler kesilen deriyi de pilava koyarlar muhabbeti var ya; sen de sanırsam bakire alıp o zarı pilava koyacaksın ? Ne yapacan zarı ? Zar istiyorsan ayarlayalım sana bir tane ?

1|0
    0|0
    • Neden sizin için bu kadar değersiz?

• Hak mı ? Kadını hak olarak mı görüyorsun sen ? Hak filan olamaz. Saçmalıyorsun sadece. Ayrıca geçmişinde aşık olduğun insan olmadı diye; olanları neden suçlu buluyorsun ?

• Herkes farklıdır.Ben bu şekilde olduğum için bu şekilde biriyle evlenmek istiyorum.Sen daha özgürlükçü biriyle evlenmek isteyebilirsin.Sana karışamam

• endişe etme büyükler bizlerden daha iyi bilirler nasıl eş seçileceğini .mutlaka çok iyi bir ailenin kızıdır . annenizin çok yakın tanıdığı olmalı ya da çevresinden de onay aldığı bir bayandır .çok şanslısın emin ol ..tertemiz bir kızla evleneceksin .allah sizi mutlu edecektir .seninde bole görücü uzulu bir evliliği uygun görmende büyük bir olgunluk gösterisidir .

0|0
    1|1
  • hiç tanımaddığın kişiyl evlenmek sorun değil onun seni ya da senin onu sevip bağlanabilmen sorun değil sadce bakire çıkıp çıkmaması mı önemli. çıkarsa sevip sayıcak çıkmazsa s.ktir mi edicen ban ters hacım kolay gelsin

1|1
    0|0
    • Herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım.Ben de böyleyim Teşekkürler

• Bakiredir takma kafana...

0|0
    0|0
  • kızları kaşar ettın çıktın olmazmı varda bulmasıda zor

1|0
    0|0
    • herkes arasında konuşulan şeyler de ondan korkuyorum.Herkes bu devirdeki kızlardan korkacaksın diyor

• annen buldu ise pek sorun çıkmaz sanırım artık bu kızlarada araba gıbı borcu yoktur k�ğıdı çıkartmalı sakat durum

• :))))))))))))))

• takılmayın bunlara. güvenmeden evlenmeyin.

0|0
    0|0
    • Güven telkin edecek ilk unsur bu olacak

• Neden bu durumu kafaya takıyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Sence takılmayacak bir konu mu?

• Arkadaşlar kendi aralarında konuşurken söylediler.Küvete su dolduruyormuşsun.Devamı müstehcen anlatmayacam

• Öncelikle huyu huyuna uyuyormu ona bir bak, sonrasında etrafından araştır, büyük bir ihtimalle ne olduğunu bu araştırma ortaya çıkarır. Sadece bakire olması ne kadar önemli senin için bilemiyorum, fakat KS de biraz vakit geçirdiysen anal, oral, sürtünme ve pek çok fantaziyi yapıp sadece kızlık zarı olan pek çok hatun var, bu açıdan bakınca o zarında bir önemi kalmıyor, ilk önce karın olacak kişiyi tanı bence.

0|0
    0|0
    • Çok iyi yorumda bulunmuşsunuz çok akıllıca.Bu durumda dediğiniz gibi zarın önemi kalmıyor. Tanı diyoruz da bunun da kötü örnekleri var kadın 20 senelik kocasını aldatıyor ya delikanlı bir çocuk için nasıl iştir anlamadım

• Sonradan insanların değişmesi her zaman mümkün, işin o kadarına kader kısmet deyip geçmek lazım.

• Yazdiklarina ve yorumlarina baktm. Bakire kiz arama istegin ozguven eksikligini gosteriyor. Bulacagin kiz nasil olur bilemem ama bence ozguven problemine yonelmeye calis. Bekaret hakkindaki fikirlerimi soruyorsan, erkekler nasil evlenmeden once hatunlarla beraber oluyorlarsa, ayni hak kadinlar icinde gecerlidir. Beraber oldugumuz kadinlar da uzayda yasamiyorlar, onlarda birilerinin esi oluyorlar ileride. Ne mutlu ki durustce inandiklari iliskinin pesinden gidip, cinselligin de tadini sonunu kadar cikariyorlar.

3|0
    1|0
    • Daha öncesinden birileriyle yatmış bir kızla evlenmeyi kaldırabilir misin?Peki senden sonra hala seni aldatmayacağı ne malum?Alışmış kudurmuştan beterdir diye bir söz var bizim oralarda

• PEsin pesin esinin seni aldattigini kabul ediyorsun. Biliyorum bunu asman zaman alacak ama gelecegin icin bununla bas etmeyi ogrenmen gerek, yoksa paranoyak olursun. Guven herseyin temelidir.

• evet haklısın.

• fiziksel olanı boşver, ruhu bakire olsun kalbi başkasında olmasın yeter.

2|0
    0|0
    • Fiziksel zaten ruha yansıyor ya.

• iyi o zaman evlenme birader çünkü hiçbir zaman hiçbir kadının bakire olup olmadığını tam olarak anlayamazsın. böyle bir güvensizlikle de başlarsan hiçbir zaman mutlu olamazsın

• Şüpheli olacaksa hiç olmasın zaten.Kafayı mı yedim ben.Acaba beni aldatıyor mu?Acaba şu an ne yapıyor?Acaba biriyle mi konuşuyor?Bunları mı düşünecem ben sürekli

Yükleniyor...