Femdom ve lezbiyenlik ilişkisi nasıl olur?

Burada bahsedeceğim bir fantezi olarak lezbiyen ilişkide, bir kadının diğerinin kölesi olma durumu değil. Ona zaten Lezdom denir.

BDSM alanındaki Femdom, yani Female Domination, yani bir erkeğin bir kadının kölesi olma durumu artık malumunuz.

Bu durum çoğu zaman (%90) bir fantezi olarak görülüp yaşanır. Birbirlerinden cinsel çekim alan iki insanın yaşabileceği türden bir durum olur.

Peki ya bu durum cinsel çekim içermeden yaşanırsa?

Bunun için uygun bir senaryo, lezbiyen bir kadının kölesi olan erkek.

Daha önceki yazılarımda tüm kadınların biseksüel olduğunu söylemiştim. link

Erkeklere tamamen ihtiyacı kalmayan ve kendini kadının mükemmelliğine, tanrısallığına bırakan kadınların sayısı da gittikçe artıyor. Lezbiyen bir kadın, bir erkekten hiçbir suretle cinsel heyecan duymamaktadır doğal olarak.

Hal böyle olunca yaşanacak Femdom (Sahibe-köle) ilişkisi de cinsel çekim barındırmayacaktır. Elbette kadın isterse erkek, kadının cinselliğine hizmet edebilir. Bu da elbette erkeğin erkekliği ile ilgili olmayacaktır. Bu nasıl olur? Erkeğin hiçbir suretle fiziksel zevk alamamasıyla olur. Kadına oral seks yaparak hizmetini gerçekleştirebilir.

Bu durumda erkeğin oral seks yapması ilk etapta erkeğin cinselliği ile ilgili gözüküp lezbiyenlikle çelişiyor gibi gelebilir size. Halbuki burada erkek sadece bir araçtır. Tabiri doğru olursa, seks oyuncağıdır. (masaj aleti, vibratör vs.) Erkek kadına oral seks yaparak onun cinsel zevk almasını sağlayabilir lakin kendi herhangi bir zevk alamaz.

Erkek, kadına hizmet etmenin getirdiği ruhsal haz ile yetinir.

Tanrısallığın doğaya özgü olduğunu ve doğanın da dişi olduğunu anlatmıştım. Bu bağlamda kadın da tanrısal bir varlıktır. Bu nedenle kadınlara hizmet etmekten mutlu olan kişiler için arasında cinsel çekim olabilecek bir kadına hizmet etmekten daha farklıdır lezbiyen bir kadına hizmet etmek.

Tabii ki hizmet sadece cinsel değildir. Cinsel hizmet sadece bir boyutudur.

Lakin fantezi olarak yaşandığında sadece cinsel hizmet önem kazanmakta ne yazık ki.

Bahsettiğimiz durumda ise hizmet, kadına tapmanın en güzel yolu olacağından amaç kadını mutlu etmektir. Bu nedenle fanteziden farklı olarak erkeğin cinselliğinin önemsiz olduğu bir sahibe-köle ilişkisi daha ruhsal, daha değerlidir.

Hatta lezbiyen bir kadın değil de lezbiyen bir çift olursa hizmet edilen, kadının mükemmelliğinin farkında olan iki kadının erkeklerden haz almadığı bir durumda, birbirini bulan bu iki mükemmel varlığa hizmet etmek daha da güzel bir ritüel halini alır.

Tabi bunu olması için illa lezbiyen bir kadına hizmet ediyor olmak gerekmiyor. Lezbiyenlikte, durum itibariyle erkeğin cinselliğinin mutlaka önemsizleşmesi sadece netlik kazandırıyor.

Normal cinsel yönelimi bulunan bir kadına da hizmet edilirken de erkeğin cinselliği yok sayılarak bu sağlanabilir.

Uzun mu oldu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Uzun olmuş evet..

Bu şekilde D/s ilişkisi yaşayanlar zaten var diye biliyorum.

Ve bence de daha değerlidir sadece fantezi olarak yaşanmasındansa..

0|0
    0|0
    • Elbette var, ben icat etmedim hanımefendim. Ben de tam sizin dediğiniz gibi değerine dikkat çekmek istedim. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Gözünün önüne getirince güzel görünüyo gerçekten. Ama erkek açısından kolay bişey değil belirli bir süre sonra olaya daha aktif olarak dahil olmak ister :)

0|0
    0|0
    • Bunun ruhuna gerçekten vakıf biriyse istemez hanımefendi :)

Yine de öyle bile olsa çözülebilecek bir durum. Hizmette bulunan erkek 7/24 kullanılmaz. Geriye kalan hayatında da cinsel tatmini yaşayabileceğinden bu durumun saflığı ve kutsallığı devam eder.

• köle asla kafasına ve isteklerine göre hareket edemez köle köledir sahibe istediği gibi kullanır

Erkekler Ne Diyor 2

• ben köleliğe cinselliğin dışında bakarım lezbiyenleri kölesi olmak ise köle için bişi değiştirmez köle köledir

0|0
    0|0
  • yok kardeş.bende tutmayacak fantezidir.hatunu ben kapıp atmalıyım köşe bucak.o ne öyle. o benimkini yalasın benim kölem olsun..

0|0
    0|0
    • O da sıklıkla uyguladığım bir tür dostum. Keyfi güzeldir.

Yükleniyor...