Kapat

Sorum kızlara: Kadınların tecrübeli erkek arayışı konusundaki sorularımı cevaplayacak olan var mı?

Kadınların "10 kızla yatmış olsa bile bir beni sevsin bana aşık olsun" zihniyetinde takılıp "tecrübeli" erkek ararken, kendilerinin bakire meryemlik taslayıp namus timsali imaj çizmelerini bana açıklayabilecek bir kadın var mı?

Nerden geliyor bu tecrübeli erkek arayışı? Erkekler tecrübeyi bakkaldan marketten almıyor biliyorsunuz değil mi? Bunu sindirebiliyor musunuz?

Ayrıca canı istediği zaman farklı kızların peşinden koşup onlarla yatan bir erkeği adam edip kendine bağlayacağını zannetmek nasıl bir salaklık biçimidir? Böyle düşünen neyine güveniyor acaba? Aranızda evet ben başardım diyen var mı?

İlişkiler bu temel çelişki içinde nasıl başlıyor nereye kadar yürüyor?

Not: Gizliye açık hadi bakalım.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• O şekilde düşünenler de vardır illa ki ama bana göre tecrübeli olsundan kasıt, 'bilmem kaç yaşına geldiği halde hiç ilişkisi olmamış olmasın'dır. Kişi geçmişindekilerden illa ki bazı tecrübeler elde ediyor ve olgunlaşıyor. Zaten sadece ilişkilerde böyle değil bu, hayatında kim ne kadar çok şey görmüşse o kadar fazla oluyor sindirmişlikleri..

Olayın sadece cinsel kısmını sormuşsun sanırım,illa ona da cevap vermek gerekiyorsa, bana göre geçmişte ne yaşamış ne yapmış,kaç kişiyle yatmış vs umurumda olmaz,olmadı da. Kişileri iyi ya da kötü yapan şeylerin belki de en sonuncusu cinsellik. Hiç tecrübesi olmayan bir insan bana göre çok kötü biri de olabilir, tam tersi şeklinde sınıflandırdığımız bir insan aksine bana göre çok iyi de olabilir. Biraz da kişinin hayattan ne umduğuyla alakalı. Bilemiyorum..

0|0
    0|0
    • bir insanın geçmişinde nasıl biri olmadığını merak etmemek çok kaygı verici doğrusu ben bayan olsam geçmişinde çok beraberlik yaşayan afedersin her boku yiyen bir erkekten korkarım çekinirim onunla beraberlikten .. sindiremem bunu yanii

senin için demiyorum ama geçmişinde çok beraberlikleri olan biri bence önemsemez erkeğin geçmişini veya ne yaşadıklarını.. bir erkeğin karşsına afedersin kaşar kızlar çıkabilir sürekli onlar beraber olmak istememesi onun tecrübesiz oldğunu göstermez.

• Demek istediğimi sanırım ben anlatamadım. Demek istediğim şey, kişinin geçmişte çapkın olup olmaması umurumda değil demek değildi. Kişinin karakterini zaten tanıdıkça anlayabilirsin bunu anlamak için geçmişte kaç kızla yattığını rakamsal olarak vs bilmeye gerek yok.. Biri vardır ciddi birliktelikleri olmuştur hesiyle de ilişki yaşamıştır, şimdi bu kişinin sadece tecrübe peşinde koştuğunu mu gösteriyor bize.. Tanıyabilirsin,anlayabilirsin,demek istediğim bu..

• Anladım bunu problem eden biri değilsin. Tanımak lazım diyorsun. Fakat "geçmişte" sözünü kullanışın enteresan, ben de bunu sormaya çalışıyorum, erkeğin çapkın devirlerinin ille de sizinle ilişkiye başladığında geçmişte kalması gibi bir varsayım içindesiniz. Yani size denk gelmiş de o devir bitmiş gibi. Bu varsayım kadınların çoğunda var. Hayalcilik değil mi bu, neyini tanıacaksın, tarif ettiğin gibi birinin başka ne amacı olabilir, yatağını deney alanı gibi kullanarak evlenecek kız mı arıyor? :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• sorun süper 5 yıldız

0|1
    0|0
  • Bir kere ben o bahsettigin zihniyette degilim fakat biriyle birlikte olmus olmasi benim ona olan dusuncelerimi degistirmez. Sonucta gecmiste yasamis oldugu bisey. Beni seviyorsa ve hayatinda istiyorsa onunla olurum. E tabi baskasina dokunmus olma ihtimalini bile kaldiramiyorum. Ama bu onunla mutlu olmami engellemez. Bekareti cok buyuk erdem olarak gorenlerimize de sasiriyorum cunku bakire olup bir suru bok yiyen de var ben buna karsiyim. Selametle...

0|1
    0|0
    • Hiç çapkın bir adamla birlikte oldun mu, kendine bağlayabildin mi, mutluluğun ne kadar sürdü?

• benim karşıma böyle çok kızlar çıktı Allah onlara akıl fikir versin Aileleri erkek çocukları takip etmeyi bıraksında biraz kızların üstüne düşssünler

• "Yakin cevresi dahil olmak uzere tum arkadaslari onun ilk defa asik oldugunu soyluyor"

Sana bir sır vereyim, hep öyle derler nedense. :)

Neyse herşey gönlünce olsun bakalım.

Erkekler Ne Diyor 1

• hacım çok güzel bir soru öncelikle bunu söyliyim

bunu diyen bayan zaten kendide tecrübeli ve yaşı ileride olan bir bayandır

tecrübe 3-4 erkeğin altına yatmak olarark gören zihniyetin düşünceleri

asla masum değiller o meryemlik taslayanların mumu yatsıya kadar yanmıyor yediği naneler ortaya çıkıyor bunların benim gözümde o. pudan kat kat daha aşşağıda olduklarını her zaman söyler ve beliritirim...

terübeli erkek aramaktaki kasıt doymuş olsun demeleri ama zaetn çapkın bir erkek doymaz yanii çevresinde sürekli hatunlar olan bir erkekten ne evliliği bekleyeceksin nasıl kendine aşık etmeye çalışacaksın zaten kendilerine taktiklerle yaklaşılmasını çok seviyor hatunlar yanii zihniyet tamamen yine yanlış fakat erkeğinde bence görmemiş olmaması gerekiyor bundan kastım her hatunla yatıp kalkması değil tabii belli başlı şeyleri bilmesi gerekir

ben hayatımda genel olarak işini bilen erkeklerin hatunları götürdüğünü gördüm

0|0
    0|0
    • Saygı duyarım, ne diyebilirim ki.. Ben daha farklı bakıyorum olaya..

• Kaçırmışım bunu bildirim gelmeyince,cevap yazmıştım ama gönderemedim buarada,kapalı mesajın. tecrübeli ya da tecrübesizden ziyade ne kadar olgun o önemli gibi birşey demek istediğim.

• yanii illa birşeyler yaşamasımı lazım bu olgunluk için sen olgunluğu ilişki yaşamış veya yaşamamış olarakmı görürsün yoksa kişesel olgunluk olarakmı ...

teşekkürler bu arada açıoyrum mesajı kapalı olduğunu bilmiyordum

Yükleniyor...