Adet olmuyorum, hamile olabilir miyim?

yıllarca adetim hep düzensizdi. ama 1 yıldır tam tıkırında baya düzenli yani 2 ay önce bir cinsel birlikteliğim oldu prezervatif kullandı ama sonra cıkardı prezervatifsiz devam ettik içime boşalmadı ama ondan beri regl olmuyorum o ben eminim diyor ama yinede korkuyoruz hamile kalabilir miyim

Güncellemeler:
Bugün yaptım test negatif çıktı :)))

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Sen psikolojik olarak kafana taktığın için adet olmuyorsundur korkma hamile değilsindir.Umarım yani..

1|0
    0|0
    • inşallah

• Teşekkürler :) Bu arada sonucu yazarsın merak ettim inşalah değilsindir :(

• negatif çıktı :)

Erkekler Ne Diyor 15

• sen kalırsın hamile

0|0
    0|0
  • 2-3 haftayı geçtiyse test yaptır. erkeğin zevk suyunda bile aktif hücreler olabiliyor, bundan dolayı hamile kalma olasılıgı bile var.

0|0
    0|0
  • Norlevo kullanın norlevo.. :) Yada okey rötar tavsiye ederim. ;)

0|0
    0|0
  • Konuyi guncelle

bebegimin ismi ne olsun de

0|1
    0|0
  • kalmışın zaten kızım hamile kalmak için döl içindeki spermlerden sadece 1 tane yetiyo bir çay kaşığında milyonlarca var sen hesapla artık

0|0
    0|0
  • hadii iyisin o zaman :)))

0|0
    0|0
  • laa git test yaptır doktormuyuz biz.

0|0
    0|0
  • Soracağına test yaptır bence. Hamile kalmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • nur topu gıbı maasallah derler yakında

0|0
    0|0
  • adını feriha koyun

0|0
    0|0
  • evlen kurtul

0|0
    0|0
  • test yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kedidir kedi

0|0
    0|0
  • Niyet etmek lazim.

0|0
    0|0
  • ne alaka şimdi aşkla yahu bu?

0|0
    1|0
    • cinselliğe xperim yetmiyyodu :D sen orasını karıstırmasana

• hahaha :D bu iyiydiii

Kızlar Ne Diyor 8

• Hep birlikte çok mutlu olduk :P Bunu mu yazmamızı istiyorsun anlamış değilim. ((;

1|0
    1|0
  • Yanlış yerde soruyorsun bunu, cinsellik ya da saglık kanalında sorsaydın keşke.. Neyse..

Bunu doktora danışsaydın daha iyi olurdu hayatını bizler değil doktor kurtaracak. (;

0|0
    0|0
  • Gidersin bir eczaneden test alıp yaparsın bakarsın duruma.

Strestende adet olmuyor olabilirsin ama hamile kalma ihtimalinde olabilir.

Test yaptırda gel

0|0
    0|0
  • EVDEN KAÇ.

0|0
    0|0
  • Cinselliği evlilik öncesi yaşamayı ayıp olarak görmüyorsan neden doktora gitmiyorsun ki? Hem neden gizlisin? Yapıyorsunuz birşeyler bu yaşta,sonra aile korkusu,doktor korkusu,çevre korkusu...Keşke en başta içinde sadece Allah korkusu duyup bu günahı işlemeseydin.Erkekler bekaret aramıyoruz derler,doğrudur da...Ama eksik biliyorsun...Erkekler sadece yatmak için bekaret istemez,evlilik zamanı hiç bakire aramayanı görmedim.Erkek arkadaşın ne dedi bu duruma? Test yaptırmadan önceki korkundan haberdar mı? Yerinde olsam ona hamileymişim deyip tepkisini ölçerdim. ;) Niyet anlamanın en güzel yolu...Bence bu korku tövbene vesile olsun...Bu yaş aralığı hata yapmana müsait ama önünü alamazsan bugün şans eseri hamile değilsen bile birgün mutlaka kalırsın.Yapmayın kız kardeşlerim,aklınızı kullanın,erkeklere kullandırtıp attırtmayın kendinizi...

0|0
    0|0
    • doktorada giderim sıkıntı yok yaptığım herşeyin arkasındayım. Biz bir toplumda yaşıyoruz ve kuralları var herkes herkesin hayatına saygı duymuyor malesef toplum baskısı hepimizde var malesef. bu yğzden olsa gerek. birilerine kullandırtmıyorum kendimi benim demek isteğim anal sex yaşayıp ya da sürtünme yoluyla yaşayıp bakire kızlar namuslu oluyorda sadece bir kere normal yolla birlikte olan kız namussuz mu oluyor bir zar mı yani ? ben o iğrenç yolları seçmedim

• Sana bunu açıkca söyledi yani o günlerde yani? O halde neden çekinip korktunuz? o ben eminim diyor ama yinede korkuyoruz hamile kalabilir miyim diye yazdığından soruyorum bunu.Arkanda duracak adam daha sen şüphelenirken ben eminim diyerek seni herkesle yatan bir yollu gibi görmezdi de...

• Kusura bakma ama gerçek bu.En azından yazdığından bu sonuç çıkıyor.Çocuğunu ölüme terk eden cani kadını (anne demek istemem) gördün mü? O da bir polisle cinsellik yaşamış ve it kadını bırakmış.Dikkatli bile olsanız Allah zina edene muhakkak bir dert verir.Bugün değilse yarın.Evlenmeden önce kendinizi tutun ne olur. :)

• eczaneden test al 4tl bişey zaten

0|0
    0|0
  • terbiyesizz.. ne kadar da rahat anlatıyor ilişkiye girdiğini yahuu..pess.Ne kızlar var ya da ne kadınlar var mı deseydim!

1|0
    1|0
    • Cİnsellik ayıp olsaydı sen olmazdın bir kere gerizekalı. Namus bir zar değil önce sen onu bir kavra. toplum baskısından kurtul önce cahil insan. Namus bir insanın beynindedir bacak arasında değil. Ben 10 kişiyle mi beraber oldum. Benim bedenime kimin dokunacağına ben karar veririm çerem değil. Sizin gibiler yüzünden o* dolu bu memlekette cinsellik ayıp olarak beyine yerleştiriliyor çünkü önce ön yargılarından arın. Kimsenin ne yaşaddığını bilemezsin

• Yok cidden duyduklarım değil. Ben tamamen bakireliği için ölebilcek bir kızdım okadar önemserdim. Bir kitap okudum ve tüm hayata bakış açım değişti. Herkesin farklıdır yanlış anlasılmak istemem ben sadece 1 kişiyle birlikte oldum kimilerine yanlış gelebilir ama benim için özel bir insandı ve pişmanda olmadım. Dediğim gibi bakış açısı ama bu şekilde konuşman gerçekten çok kötü benimle aynı fikirde olmayabilirsin ama bu şekilde ifade etmen gerekmezdi.

• ben sadece uyarmk istedim canm ben üzülüyrm bazı kızlara.Öyle erkekler varki bu kılıfı uydurarak kızların beyinlerini yıkıyrlar resmen ya..ben senin seçimine nasıl olursa olsun saygı duyarım herneşekilde olursa olsun bu düşünceleri kafana yerleştirmişsin..

• junior yolda gecmis olsun

0|0
    0|0
    • adını söylede senin adını koyalım bari

• peki aldırabiilirmiyim

• bilmem hic yasamadim

Yükleniyor...