Nasıl başka birisiyle olabildi?

Kizlar yardiminiza ihtiyacum var lutfen :-)4 senelik bir sevgilim oldu.onunda benimde ilk sevgiligimizdi . İlk opusmemiz ilk sevismemiz herseyimizi beraber yasadik kopek gibi seviyodum sevgimi cok iyi belli eden biriyimdir romantigimdir kibarimdir. Sevgilimde seni cok seviyorum derdi ama ailrsi beni sebepsiz yere istemedi dort sene yuruttuk buna ragmen . Sevgilimi meger bir aile dostunun akrabasi istiyomus onun icin bizi kizimin giyimine arkadaslarina karisiyosun filan diye sacma sapan seylerden ayrildi sevgilimde anasinin lafina bakip ayrildi. 6ay sonra aile dostu ile nisanlanip bir sene icinde evlendi. Benim sevgilim hiccinsellik yasamadan herseyi bende gordu brn onda bana senden baskasi dokunamazderdi bir sevismemizde cok ileri gittik ve azcik kan geldi bekaret testi yaptirdik sevgilim istedigi icin :-( dusunun okadar cinsellik yasayip beksret testi yaptirp i kadar sevisip beni sevdigini soyleyip beni unutup baska bir erkegin koynuna girip nasil sevisti aklim almiyo :-( bana yardim edin bunu bir kadin gozuyle aciklayin lutfen tsdkkurler :-(

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bana sevgılım yaptı bu terketme olayını evlenmek ıcın en cok ısrarcı olan oydu ben herseyı onunla yavas yavas yasadıgım için bana her defasında daha cok baglanıyordu benımde aklıma gelıyordu aklına hiç gelmiyormuyum acaba diye yakın zamanda boşandı.severken ayrılıp hemen başkasına koşmak çok yanlış.

0|1
    0|0
    • Annesi istigodu dmadi nana yokus yapti kadin. Ailemin durumunu iyi olmadiginu bildigi halde 10. Bilezik istedi luks dugun istedi devlet isi istedi gurbet yok dedi :-) ama kizini astsubaya verfi giyimine karisirdim mezhebi genis bir damadi oldu :-( sacma saoan ayrildik :-( sende kadinsin aynisini yadamisin. Bi kadin nadil bir senede unutur

• sorun değil takılma :)

• Tsekkurler :-)

Kızlar Ne Diyor 3

• Suan benim bile aklım almadı yuh ya çok saçma nasıl bırakır seni bence bu işte başka bir iş var kızı tehtid etmiş olabilirler ...

0|1
    0|0
    • Ya engin ya biz dedi :-( ben ailemi araya soktum yalvardim :-( ama yok dedi iste anasi istemedi bahane cok :-( biz sevhiliyken istemeye geldilrek sevgilin cok tipsiz adker ve beni param icin istiyo dedi :-( tum bunlara ragmen evlendi hemde bir senede okadar sevgime ve cinsellige rsgmen :-( sende kizdin nasil bir skil.nu anlarsin

• Sorun degil dostum takilmam boyle seylere ben :)

• Tsekkurler :-)

• Bakire mi dogrusu ben bakire demem oylesine ama neyse ne banane. Rolleri degismissiniz erkek alacagini aldiktan sonra giderdi kiz gitmiş. Ilk sevgili unutulmaz aklina geliyorsundur

0|1
    0|0
    • Aklima geliyo tabi malesef :-( simdi sevisiyolardir benu nasil unutup evlendi diyodum :-( bide benim onun uzerinde maddi manevi hakkim cok :-( nasil unuttu benden cok etkilenirdi nasil islanirdi :-( nasil ayni yataga girip sevisti sende kadinsin nasil hissefer bir kkiz

• bekaretı bozulmuşmu pekı ne dedı doktor

0|1
    0|0
    • Yok bakire cikti zaten bes ay sonrada birakti beni anlattigim sebeplerden bir bahane ile

• İns :-( destegin icin ysekler sllah razi olsun

• ricaederım:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...