Rus kızı-Türk kızı karşılaştırılmasına siz ne diyorsunuz?

Bazı türk ekleri türk kızlarını çok küçük görüyorlar. Tamam rus kızları çoğu bakımdan cok iyiler ve öndeler. Peki bu neden mi böyle kendi fikrimi anlatamamak istiyorum. Ruslar aile,toplum ve dinen bizden daha rahatlar. Onlarda bekaret kavramı yok. İyiler çunkü tecrübeliler,günah işlediklerini düssunmuyorlr, acaba etrafında insanlar ona kötü kadın muamelesimi yapmıyorlar ve adlari cıkmıyo, aileleri giyimlerine karışmıyo. Türk kızları ise iyi değiller cunkü tecrübeleri yok, ailesi küçüklüğukten beri ayıp günah gibi birsürü konuyla beynini dolduruyo, birşey ysparken acba beni basit mi görür acaba biri beni görür de adım çıkar mı ? Ailemin haberi olur mu? Sokakta masumca birşey yapsan öpmssen mesela toplum sana nasil bakiyo. Ha bide evlenince tecrübeli olmanı isterler hemde bakre olmanı bunun ikisi nasıl olacak. Birseyi yapmsdan nasıl bilebilirsin. bir şort etek giysen biraz cekici olsan millet nasıl bakiyo yaşlilr bile. Rahatsız oluyoruz sonra giymiyoruz turk kızları çekici olmuyo. Turk kızlarına utanmayı, ögretiyorlar korkuyu ögretiyorlar eğer adamsanız bunu bilrek evlenin bekletiniz mantikli oldun biraz zaman taniyın anlayısli olun öğretin sabredin.

Bu arada bunu yazmamin amacı kıskanclik degil bende gercekleri görüyorum onlarla aramizdaki farkı. Herkes böyle düşünüyo dmiyorum farklı düşünenlerde vardır mutlaka ama ben bunun gibi düşünelere kızıyorum . Ve her konuda iyi olan türk kızlarıda var size kötüsü denk geldi diye herkesi bir tutmayın

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun yıllar boyunca yurtdışında yaşadım. Bir kere bu saçmalıkları milletin aklına sokan aptallara teşekkür ederim. Cinselliğin Afrikası olan Türkiye'de keçiye bile tecavüz ediliyor, sonra da başka milletin kadınlarını sorguluyor milletim.. PEH! Ama Türk kızlarımız çok güzeller bence. Utanmayı bilen kadın her zaman güzel kadındır. Ama şu Rus şöyle, Ukraynalı böyle saçmalıklarını, şu barbarlığı geçin artık. İnsanlara insan olarak değer verin. Femen protestolarını gazetelerde "vayy MEME" diye okuyan ezikler var bu ülkede. Cinselliğin Afrikası olan bir ülkede, sen kendin bir Türk kadını olarak ne kadar saygı görüyorsun ki bir de ona buna Rus kadını soruyorsun.. :) Yapma allasen.

4|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• İzmir'e gelmemişlerdir henüz de ondan. :D

• Sen öyle diyosan :))

Erkekler Ne Diyor 15

• bak sevgili kardeşim...

"Ha bide evlenince tecrübeli olmanı isterler hemde bakre olmanı bunun ikisi nasıl olacak."

türk, rus, hintli veya ingiliz.. bu işin milliyeti yok. ilk evvela bekaret konusunda sana tavsiyem "bakir biriyle evlenmek istiyorum" düşünce yapısına sahip bir dümbelekle hayatını birleştirmemen. bekaret gerçekten kafadadır. ve ayrıca "seks" denen şeyin çok az bir dilimi teknik güzelliktir. tecrübeyle falan da alakası yoktur. doğru insanla ve erdemiyle çok alakalıdır ama. arada zihinsel bir teslimiyet yoksa sabahlara kadar sevişir seksen kere orgazm olursun ama ruhun aç bedenin yıpranmış kalkarsın yataktan.

kendini kimseyle kıyaslama. yer yüzünde senden tek bir tane var. ve yer yüzünde senden bir tane olduğunu farkedebilecek kadar sana uygun bir bey efendi hayatına geldiğinde bu kuru düşüncelerinmaziye karılacaktır.

bekaret ise ne ölümüne saklanması gereken bir kutsallık ne de kurtulunması gereken bir beladır.

kutsallık da güzellik de namus da sadakat de insanın erdeminde zihninde ve karakterindedir.

boş ver rusları amerikalıları ingilizleri.. sen süpersin emin ol :)

0|1
    0|0
  • türk kızlarını hor göruyorlarda evlenecekleri zaman turk kızı arıyorlar :))

2|0
    0|0
  • türkiye de kaldı mı sence ya bekaret denen bir şey..ruslardan beter olacak yakında bizimkilerde türk kızlarının tek eksisi alıngan trip atan tipler olması ben koşmam peşimden erkek koşsun anlayısı var..

0|0
    0|0
    • Gerçekten şu triplerden bıktım. Eski erkek arkadaşımdan bu yüzden ayrıldım çok tripli ve nazlıydı şaka gibi çocuktu kız gibi trip atıyodu. Şu peşinden koşma muhabbetleride bitsin artık ne erkek ne kızböyle seyler yapsın. Seviyorsanız birlikte olun zaman kaybetmeyin mutlu olmsk için herseyi yapin. Sevmiyorsanda bunu söyle karsinda ki kişi bosuna çabalamsın onun sana duydugu ilgiyle egonu sişirme . İnsanlat saçma sapan seyler icin boşuna zaman harcamaktan mutlu olmayı öğrenemediler

• halen çok gerideyiz her konuda..

• En usta olduğumuz konu

• ruslarla aram hiç iyi olmadı. Kız şakır şakır ingilizce konuşuyor benim her iki ettiğim laftan biri what ? artık kesin karar kıldım türk kızlarında en azından ağzım iyi laf yapıyo türk kızlarında :)

0|0
    0|0
  • onu kadınlara cinsel obje gözüyle bakanlar söylüyo Türk kızları iyidir

1|0
    0|0
  • bu kadar dert etme nasıl olsa herkes türk kızıyla evlenecek ;) hem unutma ki o erkekleri de bir türk kızı doğurdu ;)

0|0
    0|0
  • saçma bir karşılaştırma

0|0
    0|0
  • Sevişmek açısından rus kızı candır:)bizim kızlar tirpli abuk subuk davranışlarda da olsalar sonuçta yüz yüze bakıcaz yine:)kız olsun çamurdan olsun diyip yorumuma bir son veriyorum:)

0|0
    0|0
  • Bakış açısı. Kimisi namuslu sever, kimisi sarışın sever, kimisi utangaç...

0|0
    0|0
  • rus votkası nasıl sence

0|0
    0|0
  • bunu söyleyen bir izmirli ki İzmir de türkiye nin rusyasıdır : )

0|0
    1|0
  • Bak güzelm türk kızı oldugun için türk erkegi sana tevecüh eder. Rus kızı bakımlı açık saçık old için degil gerçekten izlediğimiz filimleden de öyle gözüküyor ki rus kadınlarının fizigi türk erkeginede kızına da10 basıyor. cinsel olarak çok çekici ve zarifler. Türk kızını işte o söylediğin özellikleri barındırdıgı için seviyoruz. Yani türk kızı rus gibi açık olursa onun kadar bile degeri kalmaz.

0|0
    0|0
  • rus kızları şudur ynai acıkcası rus kızlar kezbanı buranın güzeli hı bunu herkes diyor diye söylemyiyorum akrabamda ve tanıdım ruslar var ALLAHIM BÖYLE GÜZELLİK olurmu ve en sonki araştırmalarıma göre en güzel ırk slav ırkı bu rus ırkıdır rus sarışındır ve ben asllan burcuyum aslanlar herşeyi begenmezler ve ruslar cok güzel benim gibi sarışı mavi gözlü olurla ama ne yazıkı mavi gözlü degilim ve dedigim gibi ben ruslara cok ilgi duyuyorum gittim gezdim hic kezbana rastlamadım olmadıgı icin blmm akrabamda cok

0|0
    0|0
  • gereksiz birşey zira rus kızları kıyaslanamayacak kadar ilerde

0|0
    0|0
  • Rus kızları iğrenç.

0|0
    0|0
    • Açıkçası böyle genellemeleri sevmiyorum herkes farklı rus kızlarına iğrenç demenide doğru bulmuyorum. Sen hangi nedenle iğrenç dedin ?

• Senin olayın farklı

• İnsanlar iğrenç. Ben insan değilim.

Kızlar Ne Diyor 2

• yazdıklarının hepsini okuyamadım, rus kavramını daha genişletip avrupalı kızlar ile karşılaştırma yapacağım,malesef fark çok büyük,toplumumuzdaki hemcinslerimizin bunu kabullenip en azından artık kıyaslamaları sorgulamaktan vazgeçmesi gerek

0|0
    0|0
  • sen russun heraldeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...