Çocuğu resmen oyuncak ettim :(

Ya bana yardımcı olur musunuz lütfen napcağımı bilmiyorum :( dostum var bana 4 senedir aşıkmış itiraf etti. dostluğumuz bitmesin diye uzak kalmak istemiyorum. ve bunu bilerek bana aşık olduğunu bilerek hala muhabbetimiz devam ediyordu. attığım her adımdan birşey çıkarıyor. tbikide normal bu çnkü bana aşık. ona bir şans verdim aramızda cinsellik olmadı ama öpüştük sonra yapamıyorum falan deyip ayrıldım. yani hep git geller oldu aramızda. benim olduğum şehirde işe başladı aynı şehirdeyiz şimdi askere gitcek son kez görüşelim diyor. napcağımı bilmiyorum :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• senin kadar ileri gitmese de bana da aynını yapan bir kız oldu aşık olduğumu biliyordu arkadaş kalmakta ısrar etti görüştük falan bir süre sonra sevgilisi oldu..Dedim ki bir süre takılmayalım ben seni ararım kafamı toparlayayım dedim ve aramadım birkaç ay geçtikten sonra aslında yeni sevgilim de vardı arayıp tekrar arkadaş olmaya hazırdım ama beni aramamasına kırıldım o aramadığı için ben de aramadım nihayetinde kız o çocukla evlendi, ben çok üzüldüm kız da beni çok üzdü.. Sen de üzeceksin, devam ettirmeye çalışırsan üzeceksin ve bu kadar kötü kalpli olma çocuğu sevmiyorsun ama ümit veriyorsun. İnsanı kullanmak illa cinsellikle olmaz sen de kullanıyorsun çocuğu demekki arkadaşlığı hoşuna gidiyorki çevrende tutmak istiyorsun ama aşık.. İstersen köpek gibi de süründürürsün doğru, pervane olur sana ama sonuçta o çocuğu üzeceksin ve kullanacaksın. Yapma.

0|0
    0|0
    • ya gerçekten çok güzel soyluyorsun çok güzel konuşmussun :( biz çocukluk arkdaşıız. belki saçma gelicek ama ben onun duygularının değişmesini istiyorum beni yine dost gibi sevsin istiyorum yani ondan kopmak istemiyorum. gitmesin istiyorum ama eskisi gibi olalım istiyorum o istemiyo dost kalmak falan. benimle ciddi ilişki istiyor :( biliyorum onu çok üzüyorum ama hayatımdan da çıkmasını istemiyorum hepsi bu :(

• ne yapıcam peki. onu reddedincede uzuluyor. o nolcak :(

• naçiza önerdim doğruluğu kesin değildir o sebeple kendin de düşün ona göre karar ver;

altı ay görüşmeyelim de, ciddi bir ilişkin olana kadar görüşmeyelim de...

Erkekler Ne Diyor 2

• hayatında biri yoksa belki ama herşeyden bir anlam çıkaranlar tehlikelidir kendin bilirsinnn

0|0
    0|0
  • hoşuna gitti demi hoşlanması köfte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cıkk cık cok ayıpppppppp

0|0
    0|0
Yükleniyor...