Çocukluk arkadaşımla sanırım kavga edicem, şu durumda nasıl davranmalıyım?

Benim gerizekalı bir çocukluk arkadaşım var. şimdiye kadar hep götünü kapattım en büyük hatalarnda yanında oldum. baska bir yakın arkadasımıza konusurke bunun bakire olmadğını ağzımdan kaçırdım.. bu olay geçen aylarda yaşandı ama bu bayram bana mesaj atmıs. bildğin ters gidiyo kavga olsun diye. bir de ondan korktuğumu düşünüyo. bu durumda nasıl davranıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Altttan alma cunku tepene cikmaya calisir sen olayi sadece anlat ona nasil olduysa ve nasil yaklasiyirsa sende ona oyle yaklas tabi her mesaja cevao verme takmadigini ilgilenmedkgini anlasin psikolojik baski yao

0|0
    0|0
    • valla haklısın keşke geçen ay öyle yapsaydım. özür diledikce böle oldu zaten.başta sadece bozuldğunu söledi ben özür diledikce ağır abla oldu. ben vicdan yaptım o korktuğmu sandı.

Erkekler Ne Diyor 6

• Tipik insan bu boyledir sadece psikoljik olayla yapacaksin hic ugrasmaya demez sen mesaj atinca guzel mesaj cek anlamli kisa isim gucum var tarzinda zaten o baya kompleks yapar

0|0
    0|0
  • Başlığına yanıt: Sakin ol derin derin solu 10 kadar say baktın etkisi yok 10dan geriye say. Kesin işe yarar.

0|0
    0|0
  • ben yakın arkadaş falan dinlemiyorum sinirlendim mi sende öyle yap haddini bildir

0|0
    0|0
  • İcine surmen gerek :)))

0|0
    0|0
  • Kavgayı videoya aldır.

0|0
    0|0
  • haddini bildir ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Azina et defolup sie olup.gitsin boyle bencilerle ugrasmak zor olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...