Lütfen bakın lütfen....

ben 5 sene önce tecavüze uğradım kızlığımı bozmaya çalışırken kendimi kastım ve itmek için elimden geleni yaptım ama kan geldi polise gittik adli tıbba ve orda doktor kızlık zarımın esnek olduğunu ancak doğumda yırtılacağını söyledi şimdi sevdiğim güvendiğim biri var eğer onunla evlenirsem kan gelmicek dimi gelmesi için kızlık zarı diktirmem mi lazım benimki galiba yırtılmamış o olay yüzünden sevdiğimle evlenememekten çok korkuyorum lütfen yardım edin

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun. Soruna gelecek olursak evet gerdek gecesi kan gelmeyebilir. Kızlık zarının esnek olduğunu güzel bir ifadeyle anlatmalısın kan gelmeyebileceğini anlayış beklemesi gerektiğini söylemelisin. Ama bazı erkekler artık kızlık zarını önemsemiyor bakış açısını tutumunu öğrenmelisin önce ona göre hareket etmelisin.

0|0
    0|0
    • tutumunu biliyorum onu tanıyorum o benim ilk sevgilim böyle iğrenç birşey yaşayınca tüm erkeklerden nefret ediyo insan ben ona çok zor güvendim ilk sevgilimsin dedim onun için bu önemli tutucu biri yani kan gelmezse başkasıyla mı yaptın diceğini sanmıyorum ama ya gelmezse dediğimde gelir gelmez olur mu dedi

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğruyu söylemek en iyisi !

Sen erkek olsan ne yapardın sevdiğinin bu sorunu karşısında ne düşünürdün anlatmasını istemezmiydin?

Yoksa diktirmyesinimi isterdin?

Anlatmak çok iyi olucak seni anlayışla karşılayacak bundan eminim

0|1
    0|0
    • o kadar zor ki bir kız için bunu anlatması anlatmayı denedim ama yapamadım benden vazgeçmesinden korktum bunun için beni bırakırsa bir daha kendime gelemem ben

• Anlatmazsan ileride bunu bana niye anlatmadın der ozaman ne yapıcaksın

• bence sen durumu ileriki yaşamında güvenle hayat geçireceğin sevdiğine anlat. anlayışla karşılayac aktır.

0|0
    0|0
  • bence evlilik öncesi doktordan zarın esnek diye rapor al kan gelmezse gösterirsin hatta o rpora ilişki deformesi yoktur diyede yazdır

0|0
    0|0
  • korkma eğer seni seviyorsa sana değer veriyorsa önemsemicektir bu olayı evlenceğin insana anlatmadınmı.

0|0
    0|0
    • anlatamadım denedim ama olmadı

• anlatmalsın bence hiçbişeyin korkusuyla yaşama eğer seni seviyorsa değer veriyorsa anlicaktır evlendikten sonra öğrenirse sana olan saygısını ve güvenini yitirebilir buda evliliğini mutsuzluga hüsrane çevirir.

• kızlık zarın esnekse sen o anda kastığın için kanama olmuştur kızlık zarın zarar görmemiştir.bence panik yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • doktor raporunda zarar yok diyo ama bir daha ilişkiye girince kan gelmezse

• kan gelmezse eşinle birlikte doktora gdersınız doktor o zman yine aynı şeyi söyler eşinin yanında eşinn de şüphesi olma o zman bence kasma kendini bu konuda rahat ol

• eğerki coşkun abinin aleti senin makinaya 3/2 oranında girmediyse zarın sağlamdır

0|0
    1|0
  • Evlendınde O erkek onun ıcın senı terkedecekse bırak etsin yaaa

0|0
    0|0
  • bir şey olmamış merak etme üzülme

0|0
    0|0
  • genede diktir bence her ihtimale karşı bence rezil olmaktansa gerdek gecesi bnce diktir

0|0
    0|0
  • Vaktim olursa yardım ederim.

0|0
    0|0
  • tecavüz ederken içine tamamını mı soktu o yüzden mi kan geldi

0|0
    0|0
    • o an o korkuyla anlayamadım tek hatırladığım kendimi çok zorladığım

• anladım kaç yasindaydin 5 yıl önce

• 14

• Bişey olmaz canım sıkıntı yapma bu kadar

0|0
    0|0
  • bırakun bu ayakları ya :D yok tecavüze uğradım yok bisikletten düştüm :D

0|0
    0|0
    • o hayvan hapiste ben yalan söylemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• kızlık zarın nasıl tecavüzde yırtılmamışsa gerdek gecesınde de yırtılmaz ,evlenecegın kışı bunu onemsıyorsa senın ıcın sorun olur oncesınden onu bır yokla ne kadar onem verıyor dıye cok onemsıyorsa doktor raporu al hatta beraber gıdın.

0|0
    0|0
    • çok önem veriyo benim ilk sevgilim ilkinim diyo sen de benim ilkimsin diyo öyle birşey yaşamadığımdan çok emin bir kere söyledim kan gelmiyomuş bazen falan diye yok öyle bişey dedi

• konuyu başka yöne kaydıracaklarına adam gıbı emınım onun ıcn olmaz ,benım oızel mesaj kutum acık arkadaş sartı yok yanı

• mesaj attım

Yükleniyor...