Erkekler niye aldatır ? Peki siz olsanız ne yapardınız ?

Evet arkadaşlar, şimdi size 3 gün önce bizzat yaşadığım bir olayı anlatıcam, ve akabinde eşimin ve sevgilim aynı sevişme olayına verdiği tepkileri yazıcam. gerisine siz karan verin... Bu olay 1 er gün aralıklarla aynı şekilde cereyan etti ve sonuçları bunlar oldu.

1. Sevişmek için gece onu öpmeye başladım, yanaklarından boynuna doğru indim.

Eşim : Ya napıyosun her yerimi tükürükledin bir yavaş ol yaa

Sevgilim : Yine hayvanlığın tuttu, ölücem şimdi (kesik kesik nefes almaya başladı)

2. Tutup saçını çektim arkadan ve boynunu açtım öpmek için biraz sert bir hamle oldu, çünkü sert sevişmeyi seviyorum.

Eşim : Ya hayvansın ne yaptığını sanıyosun sen yaa, saçım acıdı bırak

Sevgilim : (o kesik kesik iniltiler normal inlemeye dönüştü, kıvranmaya başladı) daha sert çek çok hoşuma gitti, neden daha önce yapmadın?

3. Kondom takıp gelicem bekle hemen geliyourm dedim.

Eşim : Birde gelirken bana mutfaktan su getir, tuvalalettede saç fırçam vardı, onuda çantama koy, yarın unutmayım.

Sevgilim : Hemen çekti beni, boşver şimdi o kadar bekleyemem, böyle daha iyi hissediyorum deyip öpmeye devam etti.

4. Sana oral seks yapmak istiyorum dediğimde ise,

Eşim : ay aman huylanıyorum sakın yapma, sonra seni öpemem bide

Sevgilim : Hazırım, gel.

Şimdi ey ahali, sevgilimle, iniltiler içinde bir harika geçen bir ilişkinin ardından böyle bir gece geçirdim,

Eşimle ilişkime devam etmedim tabi doğal olarak, ne moral kaldı ne zevk üstümü giyinip "g*tümü dönüp yattım" tam olarak evet böyle yaptım.

Şimdi ben aldatan erkek olarak kötü, pislik, Allah' ın belası şerefsiz miyim ?

Güncellemeler:
Aldığım cevaplar şunu gösteriyor, aman karını aldatma, masturbasyona devam.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Madem olmuyor eşinle boşan.( bekara boşamak kolaydır lafını hiç kullanma )

Boşanmayıp aldatma yolunu seçtiğin için evet senin de dediğin gibi şerefsizsinnnnn(!)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kadin dedigin kocasini elinde tutucak .. normal ihtiyaclarinin yaninda cinsel ihtiyaclarinida elinden geldigi kadar karsilicak yoksa durum bu olur iste .. karindada hata buyuk .. ama bu senin bosanmadan boyle bisey yapicagin anlamina gelmez . yanlis oldugunu sende kabul ediyosundur hakliyken haksiz durumuna dusmek gibi bisey seninki .. kimse karinin bu sekilde oldugunu bilmez ama sen aldatan serefsiz durumuna dusersin ve son sorunun cevabi evet oylesin .. karinda kadin olsaydida tutsaydi elinde . gecmis olsun .

0|1
    0|0
  • Ya yuh be yuh dunyanin en serefsiz insanisin bak sana yemin ediyorum.

2|1
    0|1
    • Eyvallah, ama kadınlar beceriksiz değil di mi ? Sadece erkekler şerefsiz, kadınlar harika...

• Hersey cinsellik mi lan beynin cukune kacmis senin. O kadin hic olmadi 9 ay karninda tasidi senin cocugunu. hepsini birak zina yapiyosun oglum.

• Belki de eşin başka biriyle çok iyi saatler geçirmiştir, gece gece sen ona çok hayvan gelmişsindir ? Bu durum sana normal geliyorsa yap yani aldat nolacak ki. Sevgilinle yat kalk evde eşin de her bokunu yapsın. Ohh mis

0|0
    0|0
    • Evet bu olasılığı hiç düşünmedim. Olabilir.

• Erkek evinde bulamadığını dışarda arar. Esin seni mutlu edemiyor sanırım. . Ama ayriyken yao ne yapıyorsan. Onun koynundan çıkıp digerinin koynuna girme

0|0
    0|0
    • Yok tabi canım, o kadarda değil. Aslında olayı böyle anlattım ama, eşimde mutsuz değil, her işine koşturuyorum, çamaşıra, bulaşığa, çok iyi anlaşıyoruz aslında.

• nasıl biri olduğunu kendin soyledın zaten

0|0
    0|1
    • Tamam peki sen hiç kendini benim yerime koydun mu ? O anı yaşadığını düşün bence biraz

• Hep ben uğraşıyorum ama kıvama getirmek için, maşallah kulak memesi kıvamı gibi, ne zormuş arkadaş tutturmak.

• herhalde yanı :)

• evet öylesin

1|0
    0|1
  • Ulan bosan karından o zaman , Sevgili konumundaki insan annen olsa hos olur muydu?

2|0
    0|1
    • Çocuğum var, onun için boşanamıyorum, olan ona olacak, babasız büyütemem çocuğumu.

• Birak boyle igrenc bir babasi olcagina hic olmasin.

• yok ya ben sizi çok takdir ettim..devam

0|2
    1|0
    • Çok şükür anlayan oldu, bu arada önce bu birliktelik eşimle oldu, sonraki gün kız arkadaşımla aynı olayda farklı tepkiler alınca anladım cevabı.

• Yok rahat değil ama yapıyorum.

• tebrikler o zaman ne diyelim

• evet

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Istemesini bilirsen inmeyen kilot yoktur kardes :))

0|1
    0|0
  • bı defa bu olayları bızzat yasadıgını sanmıyorum

bana daha cok hayal urunu gıbı geldı...

sorunu cevabına gelecek olursak... cevabım evet

cunku madem kı esınden memnun deılsın bosan o zmn...

bosanırsan evın dıer ıslerını kım yapacak, yemegını kım hazırlayacak gıbı tamamen kendı cıkarlarına haız sorular gelecektır aklına o yuzden boyle devam dıosun...

demekkı evlıık sexten ıbaret deılmıs...ama sen bu gerekceyle aldatıyorsan

cevabım evet... sen allahın belası bır serefsızsın

2|0
    0|1
    • Çocuğum var diyorum dostum anlamıyor musun ? Çocuğumu babasız bırakmak istemiyorum, onun için, onun babasız büyümemesi için boşanmıyorum. Yoksa boşanmakta çok sorun değil, gidiyorsun 1 seferde herşey bitiyor.Senin çocuğun yok değil mi ? eminim yok. olsaydı böyle, boşa gitsin, ver nafakayı demezdin, çocuk nafakayla büyümüyo güzel kardeşim.

• madem kı sana hayatını veren kadını umursamıyorsun...o zmn sen de cocugunun hatrına yapma... onun daha ıyı sartlarda yetısebılmesı ıcın, onun yuzune korkmadan bakabılmek ıcın aldatma esını...

Yükleniyor...