22 yaşında milli oldum, normal mi sizce?

Tipimi, tarzımı, davranışlarımı görenler playboy sanıyor beni. Ama şanssızlık iste hep bir aksilik çıktı milli olamamıştım. Birinde kızın babası eve geldi, diğerinde kız son anda vazgeçti.

En son bu yaz milli oldum. 22 yasımda. Tanıdıgım bir kız evime geldi, kucağıma oturdu, üstünü çıkardı ve birlikte olduk sonra da fuckbuddy olduk. Kıza çok kez birlikte oldum dedim, belli zaten deneyimlisin dedi.

boşalma sürem de 30-50 dk arasıydı geç mi sizce ?

Güncellemeler:
Bunu sallama olarak kabul edenler herhalde ya çok tipsiz ya çok asosyal.

Bir kızın sevişmeyi başlatması ne kadar garip ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Milli olmak çok önemli. 16 yaşında baban amcan elinden tutup geneleve götürmedi mi seni ? Türk aileden olma değil misin yoksa. Kuşun uçmaya başladı mı "becer oğlum, taşaklı oğlum" demediler mi sana ? Vah vah, çok yazık

1|3
    0|0
    • genelevin mk o iğrenç yere gidilir mi ? oğlumu da götürmem 500 liraya karı kiralarım daha iyi

• Çok düşünceli bir davranış.

Kızlar Ne Diyor 3

• fuckbuddy nedir

0|0
    0|0
  • süre normal değil mi ki inanmamışlar?

0|2
    0|0
  • çüs sallıyorsun

0|3
    0|1
    • Yer mi türk kızı :-D

• Tüm erkeklerin altına mı yattın arkadaşım. Bu kafayı anlamıyorum ben. 30-50 dk arası surdugunu ben biliyorum, ama neymiş sürmezmiş. Yürü git işine kezbancan hadi

• olabilri ama böyle birinin özügveni olması lazım gizliden yazmak niye...olabilr gayet normal bu ama sende yok sanırm

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangi filmdi söyle de bizde izleyelim arkadaşım. ;)

0|0
    0|1
    • Senin gibi aciz bir insan ile tartışmaya girmeyeceğim.

• kıskanma madafaka. hangi filmmiş. senin espri anlayışını s..

• dur anlamış mıyım bakalıöm ilk kez birinle giriyosun 50 dk sürüyor(kişiden kişiye değişir ilk olduğunda bazılarının çabuk bazılarının geç gelir heyecandan)ve kız deneyimli olduğunu söylüyor ki bu ilk seferde oldukça zor olan bir şey ki daha dün elini kullanırken bugün kızla ilişki yaşadın.bunuda şuna yorabilirim ya daha önce bu konuda pratik yaptın kendicen şeyler geliştirerek ya da kız acemi sayılır o yüzden deneyimli dedi sana

0|0
    0|0
    • daha önce defalarca kızlar seviştim sadece pipi kukuya girmedi. oral vsvs yasadım daha önce. kız da acemi değil bildiğin ortam orspusu sonra fuckbuddyım oldu zaten.

• Fuckbuddy , bugs bunny ne la...

Olayı ingilizceye boğup sulandırma.

Ş*kiştik de,birbirimizi kullandık de.

0|2
    0|0
  • ya biz erkeklerin yüzde doksanı böle zaten onu siktik buna çaktık deriz aslında bir bok yedimiz yok yanı

0|1
    0|0
  • reklamlar :D

0|1
    0|0
  • Bende 22 yim milli olmadim bu degisir kimine gore . Ortama bağlı kisi bagli dinj duygulara bagli gec ya da erken diye bisey olamaz kime gore neye gore belli bir olcutu yok

0|0
    0|0
  • Apple pie 5 :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...