Tabuları yıkmak bu kadar zor mu ya?

Ateistlere yapilan tavirlar, sanki onlar yokmus gibi davranmak ne kadar üzücü. Suriyelilere yunanlilara afrikalilara yapilan muamele ne kadar dogru? Ensest neden bu kadar cirkin geliyor? Eşcinsellik ayni şekilde. Köşelerin ötesine gidebilmek bu kadar zor mu?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü ensest doğaya karşı işlenen bir suçtur bence.azı zamanlardaysa psikolojik bir rahatsızlık bireyin ruhunda kanayan bir yara.Ensest ilişkiyi ve eşcinsel ilişkiyi bir tutamazsın hiç bir zaman birinde hastalık,günah ve sürekli iltihap akıtan iğrenç bir yara vardır .Eşcinsellikte ise aşk ve sevgi vardır. Ben ateist,eşcinsel ya da farklı olan insanlara yapılan zulmü anlayamıyorum ve bu zulmün en büyük günah olduğunu düşünüyorum.Çünkü hiç kimse Tanrı yı oynama yetkisine sahip değildir.bu Onu bir gün gerçekten kızdırabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Enseste kadar iyi gidiyordun.

Sonrası da iyi.

Ama o çirkin harbi.

1|1
    0|0
  • Kurallar olmamalı, tabular olmamalı, insanların hakkında ne düşündüğü umrunda bile olmamlı. Yaşasın Anarşizm*

0|0
    0|0
  • Ateistlere pek bir yorum yapamiyorum.

Suriye gibi ülkelere yapilanlar, sadece bizim basbakan degil dünyanin basbakanlarin sucu. Birlik yok.

Ensest ve escinsellik bir sapikliktir.

( benim düsüncelerim )

0|0
    0|0
  • tabulari yikmak dedinde babam sinfta kaldi dizisindeki tombisi hatrladim :D

0|0
    0|0
  • zormuş demekkikii boyle

0|0
    0|0
  • bunlarla ensesti nasıl oldu da aynı kategoriye koydun?

0|1
    0|0
  • kategori yanlış kanımca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanları ötekileştirmek denen şey bu işte. Tek sorun insanları; iyi insanlar ve kötü insanlar diye ayıramamak

0|0
    0|0
  • Evet bu enseste batının bakış açısı tuhaf normal karşılıyorlar neredeyse

Şu anda eşcinsellik için düşündüklerimizi bir on yıl sonra ensest için mi düşüneceğiz?

0|0
    0|0
  • lan size kalsa zaten toplum diye bişey kalmayacak.mesela ne yapmlaıyım ben.kadınlar dururken erkelere işve yapıyım .bacımlamı sevişiym.neyin kafasını yaşıyosunuz a.q siz yaa

0|0
    0|1
  • Bunlara insan olarak kendini baz alarak cevap verirsen soracağın bir soru kalacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ya hersey tamam hosta enseste bakıs acının bu kadar genıs olması normalmı sence

0|0
    0|0
  • Aga diğer dediklerine bişey demem ama ensest nedir amk ? Adam anasını bacısını düzüyor bu tabu mu oluyor ? sapkınlık sapıklık hayvanlıktan daha aşağı bişey la bu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...