Esnek olabilir mi?

Aynanın karşısına geçtim bacaklarımı açtım Kızlık zarımın olduğu yer internette çizilenlerden daha büyük cinsel ilişkiye girmedim mast.yapıyorum ama içeri sokmuyorum hiç kanamada gelmedi ama çok büyük bozulmuş olabilir mi ya da esnek falan mıdır :/

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme sen resimlerde nokta olarak gösterilir sende anormallik yoktur

1|0
    0|0
    • İnş :/

• Yani o büyük deliğin içindeki şeydir heralde o kadarını göremem de o delik büyük geldi o yüzden korktum :/

• deliğin 2-3 santim içerisindedir ve çok ince ve esnek deri parçasıdır

Erkekler Ne Diyor 16

• bende aynanın karşısına geçtim bacaklarımı açtım penisime bakıyorum internette gördüklerimden daha büyükmüş benimkisi daha yeni fark ettim :))

1|0
    0|0
  • doktora git el feneriyle bir baksın

0|0
    0|0
  • Tereddüt ediyorsan jinekoloğa gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • 1. ayna karşısında bacaklarımı açtım diyorsun insan hayal ediyor da o manzarayı :) sonra büyük diyorsun olabilir normal bir durum esnektir zar bozulsa kanama olmuş olması lazım

0|0
    0|0
  • kesin hamilesindir şimdi :))

0|0
    0|0
  • yok be bişey olmamıştır için rahat olsun

0|0
    0|0
  • sen panik atak gbi bişe olmuşsun korkma sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Olabilir normaldir bence o kadar büyük mü kız.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarını aşmak gerek artık

0|0
    0|1
  • Doktora git eliyle felan kontrol eder :)))

0|0
    0|0
  • o öyle aynanın karşısına gecip bacak larını açınca görunecek birşey degil

0|0
    0|0
  • İnternetten bakarken , kızlık zarının dışarıdan görüşemeyeceğinede baksaydın ya keşke :)

0|0
    0|0
  • sorun yoktur

kafanda soru ısaretı vrsa doktor kontrol etsın

0|0
    0|0
  • yaw ne meraklsıınız sizde ha.zar atıp duruyorsunuz düşeş gelecek değilya

0|0
    0|0
  • zor anlarsın canım doktor kontrolune git

0|0
    0|0
    • Ya ne dicem doktoro gidip ama utanırım :/

• Bumzar mevzusu akıldan eder insanı. Yaa orda zar olsa ne olur olmasa ne olur

• Geri kafalı insanlar yüzünden biz bayanların hayatı mahvoluyor

• Zar takıntısından kurtul ey KS ahalisi...

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canıım aynen bende öyle ve üstelik bende kanda geldi ama çok küçüktüm ozman adet bile görmüyordum sonradan bilinç oturmaya başlayınca aklımda şüphe kaldı şimdi gitmek istiyorum ve çekiniyorum.

İnternettten baktım aynayı aldım karsına aynı senin yöntem ortada bir delik var biraz büyük kenarları perdeli üstte bir minik delik daha var inan senin gibi bende aynı endişedeyim

0|1
    0|0
  • Canım aynı duruma bende düştüm senin gibi gördüğümde şüphelendim bide üstüne bende kanda gelmişti ama doktora gittiğimde hiç bişey olmamış zaten kızlık zarın kalın demişti

0|2
    0|0
    • Nasıl gittin daha doğrusu ne dedinde gittin canım benimde yaşım 19 kötü şeyler düşünmesinler :/

• 19 yaşındasın kendi başına hastaneye gidemiyomusun ? internetten kızlık zarını araştırabiliyosun ama polikliniklere bakamıyomusun :)

• Gerizekalı hastaneye gidemiyorum demedim nasıl gitcem utanırım dedim biraz anlayarak okusan keşke

Yükleniyor...