Benim lezbiyen ya da erkek olduğumu düşünen var mı?

Arkadaşlar çok garip bir şekilde ilk mesajda sen lezbiyenmisn yoksa erkekmi diyen oldu çok şaşırdım.Benim hakkımdaki görüşlerinizi alabilirmiyim ?

Güncellemeler:
profilimi de açtım buyrun bakın
erkek arkadaşlar umrumda degilsi banane a.q. gıbı seyler yazıp gereksız yorum yapmayın ya soruya cevap ya da hiç

0|0
732

En İyi Erkek Görüşü

• Profiline baktım. İnsanların ön yargısına sebep olan şey muhtemelen arkadaş listeniz. Bir tane erkek var gördüğüm kadarıyla. Ya kadınlardan hoşlanıyor ya da bu erkek sahte hesap açıp kadınları ekliyor diye düşünüyor bu tarz ihtimalarda bulunanlar. Kendi bağnaz düşünceleri doğrultusunda tabi. Olması gerekeni kişinin ne istediğini düşünmeden bilmeden. O yüzden sallayin ve asla takmayin. Cevap vermeye bile değmez o tarz insanlar...

1|0
    0|1
    • lezbıyen olsaydın bırkac bayanla sınırlı kalırmıysdım sence?

sağol yorumun ıcın

• Ben öylesin demedim sadece neden bu tarz bir yaklaşım içinde olduklarını açıklamaya çalıştım kendimce...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• herkesin tuttugu kendine

1|1
    0|1
  • Tanımadıgım kişiler hakkında yorum yapmak ıstemem

1|0
    0|1
  • Bu nasil bir sorudur :)) sen hangi cinseyette oldugununu soruyorsun :)) bir fotografla bu nasil anlasilacak sana bunu soyleyenler seninle konjsmak icin bahane aradiklari icin boyle bir yol secmisler iste

1|0
    1|1
  • senin hakkındaki görüşüm. kendi hakkındaki görüşlere çok takan biri oldugundur.ilkdefa mesaj atan birinin söylediği bişeyi ciddiye alıp takmana gerek yok.

tuhafıma kaçtıda sordum falan diyceksin.yinede uğraşılmaz yani.takma bukadar sadece bunu değil.iyi uykular bu arada

0|0
    0|0
  • Gizli profil olduğun için soru ve cevaplarını göremiyorum. Yaş aralığın bana uyardıda gizli profilin tercihlerini anlayamıyorum.

0|0
    0|1
  • Tanımıyorum ya da sorularını, cevaplarını hatırlamıyorum. O yüzden herhangi bir görüşüm yok şu an için

0|0
    0|1
  • Seni tanımıyorum ilk defa görüyorum. ön yargılarımı devreye sokmuyorum o yüzden. tek tahimin şişgo olabilirsin

0|0
    0|1
    • acayip saçmalamışşın.yazmak için yazıyon maşallah

• ama seni tanımıyorum ne yazabilirim. agresif olduğunu ögrendim şuan.

• senin hakkında bir görüşüm yok demek için geldim...

0|0
    0|1
  • Hayır senin lezbiyen veya erkek olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    1|0
  • hiç göremedik ki cemaatte(sitede) nasıl bilelim :D

0|0
    0|0
  • umrumda değilsin.

0|0
    1|1
  • iyide profilinde bişey görünmüyorki seni görmem ve tanımam lazım buna yorum yazabilmem için

0|0
    1|0
  • Diğer kızlar seni kıskanmış hep.

0|0
    0|1
  • Who are you ? (türkçesi sorulmuş)

0|0
    1|0
  • kızlara mı asılıyorsun

0|0
    0|1
  • komik profili açmış :) herşey yazıyo orda zaten :) nerden bilelim neysen nesin kime ne niye takıldın ki bukadar kime neyi ispat ediyosun ki. . .

0|0
    0|1
  • sen niye herkezin lafına göre hakeret ediyorsun onu anlam veremedim bu sitedeki insanlar ne seni nede sen onları tanyorsun böyle şeylere kafanı yorma takma boşver de gitsin hayatını değiştirmesine neden izin veryiorsun ki

0|0
    0|1
  • baktım normalsin :))

0|0
    0|1
  • iyi de seni yeni gördüm sen burda var mıydın :))

0|0
    0|1
  • Lezbiyen olsan olmasan kime ne kim karışır senin seçimin

0|0
    0|1
    • sağol.hani olsam numara yapsam gam yemicem

• Boş ver kıskanç çekemeyenler var sanırım salla gitsin takma kafana .

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ;)

• Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...