Evlendiniz, karınız vajinismus.. Ne yapardınız?

ilişkiyi yarıda kesiyor sizi itiyor felan. ne yaparsınız sabreder miydiniz uzaklaşır mıydınız

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiyi yarıda kesiyor ?

Hangi ilişkiyi ?

1|0
    0|0
    • cinsel ilişkiyi

• farklı yöntemler?

• Onu da eş olan kişi bulmalı

Neticede bir birlektelik var iyisini kötüsünü çözmüştür ve bazı hataları eleyerek en doğru çözüme ulaşması gerke.

Ben burdan ne diyebilirim ki başkasının ilişkisi için

Sahaya çıkan o neticede.

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu süreçte şefkatle davranmak lazım. yardımcı olmak lazım. olmadı kolunu sokup işi en baştan halledersin.

0|0
    0|0
  • Sabrederim. Hatta gerekirse birkaç gece beklerim. Okadar beklemişsim illa ki gerdek gecesinde birleşmemiz gerekmez

0|0
    0|0
  • Sabredilir. Ya aynı şey erkek tarafında olsaydı ne olacaktı birde o yönden düşünün bakalım. Bir problem var yapamıyor ama sizi çokta seviyor. Problem geceseye kadar sabretmez miydiniz? Her neyse vajinismus olup yillarca birleşme yasayamayan ama sürtünme yoluyla boşalan bir sürü çift var. Ayrıca bu işin bilimsel çözümleri var doktora gidiyorsunuz duruma göre seans seans çözülüyor. ..

0|0
    0|0
  • Beddua eder gibisin. :( En az 6 ay kredisi var.

0|0
    0|0
  • Bu işin sonu ya dürüstçe boşamak, ya da namussuzca aldatmak.

0|0
    0|0
  • Aldatırım yemin ediyorum

1|0
    0|0
  • Valla problemi çözmeek için elimden gelen desteği veririm . Oralı olmuyorsa , başımın çaresine bakarım :)

1|0
    0|0
  • zamanla aşamayacağımız sorun yok... uzaklaşmam... birlikte çözeriz.

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce ben korkuyorum yapamam vs. vs. gibi laflar eder ise erkek zaten anlar bunda bir hastalık var bana düşen sabır demeli

0|0
    0|0
  • Evli olupta 1 yıl iliskiye giremeyen insanlar var.

Tabiki sabır edilmeli.

1|0
    0|0
  • sabreder onun hastalığına çözüm bulurdum

1|0
    0|0
  • kendini bilen bilinçli bir insansa eşiyle birlikte Doktora gider çözüm arar adama da zulüm etmez

0|0
    0|0
  • bu kadar sabrettık ya okadarcıkmı sabredemıyecegız

0|0
    0|0
  • Önce Haydar DÜMEN e gideriz. Sonra onun önerilerini yerine getiririz. Çözülmeyecek sorun değil..

0|0
    0|0
  • dr. giderdik

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş.öpe koklaya alıştırmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • sabrederdım sonucta sorun bunn cozum yolu var aynı seyler bendede olursa dıye dusunurdum

0|0
    0|0
  • bana mastürbasyon ya da saxo falan yaparak yine tatmin ediyorsa idare etmek kolaylaşırdı

0|0
    0|0
  • hemen olmasada zamanla ister istemez uzaklaşır insan.. iktidarsız bir erkeğe ne kadar tahammül gösterirse bir kadın erkekte anca o kadar idare eder işte

0|0
    0|0
  • zorla girerdim bekle bekle nereye kadar.olmyorsa da boşanırım.çevremde çok boşanan oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sabretmese ne yapacak el mahkum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...