Cinsel isteksizlik yaşıyorum, bugünlerde hiç tık yok bende, neden?

neyapçam ben eskiden hiç olmasa 2 günde bir mastürbasyon yapıyorduk şimdi ooo istek yokkk hangi doktora başvurmam lazım ürolojiye gittim yumurtalarım ağırıyor dedim .baktı dedi hiç bişi yok ama neden ağırıyor ya..isteksizim

Güncellemeler:
benım agrım halen gecmedı .halla halla

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden çok yapıosan, isteğin azalmıştır.. masturbasyonu azaltmaya çalış zaten.. sex yap daha iyi.. . masturbasyon çok yapılması sonradan ilişkide isteksizliğe yol açar.. biraz bekle canın istemeden yapmaya çalışma.. bırak 2-3 güne canın ister zaten

0|0
    0|0
    • Doktorda dedi haftada 4 kere yap iyi gelır yumurtada agrı durmuyor yawsss :)

• bi kız bul.. o yapsın :) sen karışma onun işine :) o bilir işini :)

• tamam kardeş...sagol

Kızlar Ne Diyor 4

• yapıyor-duk? onu anlamadım

birde bukadar takma arada dinlenmek iyidir

0|0
    0|0
    • masturbasyon dıyom yapıyordum

• Bırak böle kalsın:D

0|1
    0|0
  • boşalmadığın için ağrıyor muhtemelen. takılma çok fazla. stress falan varsa onun üzerine yoğunlaş. geçicidir

0|0
    0|0
    • Boşalıyor boşalmasına az boşalıyor isteksız boşalıyor eskıden 2 dk gelırdı şimdi gec gelıyor 5 dk ...

• bencedee :D

• ewet orasıda var ama boşaldıgında agırıyor be kardeşim yumuratanın sol kenarı 30 35 dkya zor cıkar kımse 30 35 dk icerisine kadar gelmez en fazla 10dk ...

• olur olur geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 günde birden hiç.pek bir eksilme yok kardeşim,sıkılma.

0|0
    0|0
    • nasıl sıkılmıyayım kardeşim stres oluyor agrı var.yuruduugmde bıle

• ağrın varsa üroloğa muhakkak git.tahminen idrar yollarında kumlanma var.iltihabi bir durum.antibiyotik ve bol su iyi gelecek.

• sagol tsk ederim...

• dayan bal'a pekmeze baklavaya künefeye otur kıçının üstüne senin cabbar olu kerim abdulcabbar:)

0|0
    0|0
  • psikolojik sıkıntın varsa..yada hayatında dönemsel sıkıntılar varsa bu etkiler...odaklanamazsın olaya..

0|0
    0|0
    • pskolojı sıkıntım yok ya

• kesinlikle olabilir...kafanda seni meşkul eden bişeyler var bilinç altında..

• felsefe yapıyonuz hocam :)

• Ara ara böyle dönemler yaşayabilirsin doğaldır. Kafana takarsan daha çok etkilenirsin.

0|0
    0|0
  • arada olur öyle..düzelir

0|0
    0|0
  • Seks yapma daha iyi.sende arada bir varmış bende hiç yok ama mutluyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...