Ne kadar dayanabilirsiniz?

1. Sevdiğinizle cinsellik yaşamadan ne kadar dayanabilirsiniz ?

2. Kadın bakire ve evlenene kadar yapamayacağını söylüyor.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğin insanla sorun olcak en son şey cinselliktir.. evlenene kadar beklemek tabiki en doğrusu...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevdiğim insanla cinsellik yaşamak istemiyorum işin bütün büyüsü bozuluyor masumiyeti ortadan kalkıyor kadınım nasıl isterse öyle olsun.

1|0
    0|0
  • evlenene kadar ve sevgilim isteyene kadar beklerim .benim için sevgi ve aşk önemlidir .

2|1
    0|0
  • 1. seviyorsam en fazla öpüşme vs olur , gerisi evlenince olur

2.böyle söyleyen birini de bulursam ne mutlu bana

1|0
    0|0
  • 1.Sevdiğim için cinselliğe sanırım evlenene kadar dayanabilirim.2.Bakire ve yapmıyacağını söylüyorsa oral veya sürtünme yolunu alternatif olarak sunardım.

1|0
    0|0
  • Beklerim,

Wait...

2|0
    0|0
  • onun bedeni sonuçta. kime dokunduraacağına kendisi karar vermelidir der, kararına saygı duyardım

ama küçük bir dudaktan öpücükten veya kocaman bir sarılmadan da bir şey olmaz herhalde diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevişmek idare eder beni ama dibine kadar olursa. Sevişmekte istemezse diye sorarsan karşımdaki kız dayanamaz direncini onu zorlamadan gönlümü ederek onuda mutlu ederek kırarım. Kırdım :) kıramadığımada daha rastlamadım :D

0|0
    0|0
  • Bekaret tabusu olan biriyle sevgili olmam. Sadece cinsel anlamda değil birçok alanda ortak paydada buluşamayız.

0|0
    1|1
  • 30 yaşıma kadar dayanmışımda 1 sene mı dayanamıyacagım

1|0
    0|0
  • Oralda mı yapmıyak!

0|0
    1|0
  • Kadın?Hemde bakire.Ohh yeaahhh babe.Demek ki yalan atıyor.Bu hırsla hemen yaşamak isterim : )

0|0
    4|2
  • Öyle diyorya yapmayacağım varsada yapmak istiyorum ve kim öyle dediyse ilk haftadan yatağıma yorganıma merhaba dedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İmkansız dayanamam ben. Gerekirse tecavüz ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...