Gay erkekleri neden sevimli bulursunuz?

Genel olarak bilinen bir durum, kızların gay erkekleri sevimli buldukları yönünde... Ancak bunun sebebi size göre nedir? Kızlar ve Gaylerin ortak noktası olan erkeklerden hoşlanmaları değildir sanırım... Onları yakın hissettiren başka şeyler olduğunu düşünüyorum ama ne olduklarını sizden öğrenmek istiyorum...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Nedenleri hakkında hiçbir fikrim yok ama ben sempatik buluyorum.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• çünkü kendilerine daha çok bakıyorlar

0|1
    0|1
  • ahah:D çunku kız gıbıler hatta bzıden daha fazla suse püse heveslı ve bakımlı olma çabaları olsa gerek buda onları sempatık yapıyor:D

2|0
    1|1
    • Her gay böyle mi sence?

• Senin genel olarak dediklerin kendilerini gizlemeyen feminen grubu gayler... Ama gay olmak feminen olmak değildir :) En yakınındaki hiç tahmin edemeyeceğin bir erkek bile gay çıkabilir :)

• olabılır insanalrdan herşey beklenır:D

• Ben popolarina hastayim. Cogu cok yollu fenalar:D

4|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• onların zararı yokmuş,arkadaşlıkları menfaat için değilmiş :)

0|1
    0|0
  • huylarıda kız gibi oldukları için daha iyi anlaşabiliyorlar, ayrıca kız olmadıkları içinde rekabet gibi bir sorunları yok kızların :)

0|1
    0|0
    • Genellemeler genellikle yanlıştır :) Hepsi olmasa da bir kısmı öyle diyebiliriz...

• İşte tanıdığın kadarıyla :) Ne maço gayler var bir bilsen :)

• olabilir doğrudur

• top gat bırakın bu ıslerı oyle erkekler erkek deıldır bence erkek dedıgın ciddi olacak o ne ole

1|0
    0|1
  • Ortak noktalar çok ondan olmasın :))

0|0
    0|0
    • Ne işte o noktalar :) Ama bunları kızların söylemesi lazım, sen nerden bileceksin :)

• Ya erkeklerden hoşlanıyorlar ya en büyük nokta bu değilmi zaten :))

• Ortak nokta ama yaklaşımlar farklı :) Kız kız gibi hoşlanır, erkek erkek gibi :) Ve soruda farklı noktaları sordum ben...

Yükleniyor...