Neden erkekler ''iyi kadın'' ister ?

Neden kötü kadın istemiyoruz.

Bir kızın alkol alması, uyuşturucu kullanması, seks yapması, rahat davranması onu kötü kadın yapıyor gözümüzde. Hemen motor, kasar, yollu damgası yapıştırıyoruz. Sadece biz erkekler değil evden dışarı çıkmayan, sözde namuslu kızlar da kasar damgası yapıştırıyor o kızlara.

Peki ama neden ?

Her gördüğü deliğe girmek isteyen abaza erkek milleti, neden gördügü her güzel kızla sevişmek isteyip de sonra ona kasar damgası takıyor ?

İyi kızlar sıkıcıdır ya. Düşünsenize kız alkol almıyor, eğlenemiyor. Bakire, yatakta odun gibi yatıyor. Bu kız mı mutlu edecek sizi ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler degil turk erkekleri demek daha dogru.Sahsen ben bir erkek olarak kadinlara yiyecek gibi bakan, turistleri sex simgesi olarak goren hatta sirf yurt disina sex icin gidip isini halledince vay kasar bilmemne diye laf sayip,sirf vajinasina bir penis girmedigi ama aklindan ne gectigi belirsiz kizlari namuslu kiz ilan edip sextende keyif almamaktansa,kendi tecrübemde, rahat, sexi keyifli hale getiren ,yatakta öküz olmayan,akli iyi seylere calisan bir kizi tercih ederim.Sanirim senin tabirinle kötü kizlari seviyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne yani herkesle beraberlik yaşayan kız mı mutlu edecek, bu ne saçma sapan bir soru..

0|0
    1|0
  • Bu da avuntun mu?

0|1
    1|0
  • ironik !

1|0
    0|0
  • iyi kadın istemez, iyi kandıran, iyi yalan söyleyen kadın ister aslında. yoksa 'iyi kadın' mı kaldı piyasada. benim ne kadar 'ay çok namuslu' kız arkadaşım varsa, bakire olsa bile bol bol yalatmıştı. geçin bu işleri.

0|0
    1|0
    • o da iyi kadın işte. yalan söylüyor güvenmiyor.

• pomocu olacak o :) diğer türlü sakıncalı kelime olduğu için sansür yiyorsun bak. Seni ekledim kabul etsene

• ben de diyorum neden kullanıcı adlarında izin vermişler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kafası rahat olması için.başka tecrübelerle yarışmak zorunda kalmamak için.ona doğrusunun bu olduğu söylendiği için.

0|0
    1|0
  • kendi kadını olacağı için iyisini düzgününü namuslusunu ister normal bişey , elin kızınada yan gözle bakar

0|0
    0|0
  • tersını soyleyen olmadıkı zaten katılıyorum sana yasasın kasarlaaaar

0|0
    1|0
  • Kadınlar niye iyi erkek ister ?

0|0
    0|0
  • umarım yukarıda saydığın özelliklerdeki gibi istediğin kızla olursun ne diyelim.

0|0
    0|0
  • mutlulugu neyle aradıgın dır konu

amaclardan mı araclardanmı hoşlandıgındır ?

mıdır?

nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...