Prezervatif tavsiyesi?

Arkadaşlar merhaba hafta sonu için kız arkadaşım için anlaştık kadınlığa ilk adımı benle atmak istediğini söyledi korunarak ilişkiye girmek istiyoruz ama ilk defa bir kızın kızdığını ben bozacağım hangi pezervatif markası ve modeli önerirsiniz

Not: bayan arkadaşlar samimi cevap verirse sevinirim

Güncellemeler:
Kızın annesi kesinlikle korunun vurgusunu ağır yaptı daha önce kullandığım durex memnun edici değildi kendi açımdan

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• okey tırtıklı veya okey çok çok ince.

0|2
    0|1
  • ilk bozarken takma kız zevk almaz seni hissetmesi daha mantıklı

1|2
    1|0
  • kız kac yasında?

0|1
    0|1
  • ben annesinde takıldım, o nasıl bir kadın ki peşkeş çeker gibi sunuyor kızını?

0|0
    0|0
    • Bend sizi anlamıyorum herkes sizİn gibi yaşamak zorunda değil ki kızınm sağlık bir cinsel hayatı olsun istiyor.

• bunu normal- ahlaklı bir anne istemez. evlilik dışı yani.

• o ne ya annesı bılıyo bıde korunun mu dıyor yuh bunlar aşmış

0|3
    0|0
  • ilk ilişiki için önermiyoruz

0|1
    0|0
  • kesinlikle tırtıklı alma can acıtır, ilkinde tamamen birleşme acıdan ölür.bu arada bence kızın kanına girme ilerde illa ki pişman olcak o kız sende de vebal kalıcak.

1|1
    0|1
  • Kiz kac yasinda ki sorun olmasin

0|1
    0|0
    • 21 yaşında herhangi bir sorun yok

• Sitede ki yaş gerçek değ�l.

• Anladim

Erkekler Ne Diyor 9

• dikkat et benim bir kaç defa okey marka prezervatifim içindeyken patladı fazla abanma gümlüyor ya da 2 tane tak üst üste :) tek takacaksan prezervatifi takmadan önce fındık tanesi kadar küçük içine tükürük bırak penis içinde hareketli olsun hareketsiz olursa çartt diye gidiyor sonra penisin ucunda bir serinlik hissedersin :)

0|0
    0|0
  • Vay anasını dünya ne kadar değişmiş.anasına

Sorsaydınızya onun tecrülerinden size bir tane önerirdi

0|3
    0|0
  • İlk defa yapacaksa kesinlikle ama kesinlikle prezervatif kullanmayin

0|0
    0|0
  • lan ne anneler var m.k.

neyse, okey ekstra kaygan öneririm

0|0
    0|0
  • kolpa vol 7

0|1
    0|0
  • hiç kullanma daha iyi. hap kullanın .

0|0
    0|0
  • bence en iyisi ok hisset. bir tavsiyem herşey ilkinde zevklidir. ağzına yüzüne boşaltıp spermlerni tatmasını iste. alıştır ağza boşalmaya :)) ben öyle yapmıştım ilkinde hala seviyor.

0|0
    1|1
  • bunlar ailecek dinsiz imansız putperest budist amk

0|1
    0|0
  • askerdeyken bir bayan doktur nasıl takıldını göstermişti ogünden beri hiç takmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...