Yeni evliyim eşimin bana arzusu yok niye?

Eşimin bana ilgisi yok.Film izliyoruz kardeş gibi.Aynı yatağa giriyoruz kardeş gibi.Ben yanaşmadan kesinlikle yanaşmıyor.Bakımlı biriyim hep bakımlı karşıladım yanaştğimda 'sonra.şimdi annemlere gidelim diyo.Evden hep kaçıyo.Acaba gay mıydı diye dsunmeden edemiyorum.Kaç kere beni reddetti.Evin erkeği benim resmen.Sizce sorunu ne?

0|0
7|44

En İyi Erkek Görüşü

• sen bir çatı altında hayatını paylaşmak,dertlere ortak olupaynı ekmeği bölüşmek için evlenmemişsin. gece gündüz kendine vurdurmak istiyorsun tek derdin o. azgın bir kız arkadaşım vardı senin gibi en ufak bir yan yana gelmemizte domalıp vurdurmak istiyordu bana göre değil. müslüman kadına yakışmaz. evliliği sex olarak gormekten vaz geç, sevgi, saygı, hoşgörüdür evlilik. ha beni domaltsın gece gunduz vursun diyorsanda evine ekmek götürmekten aciz aklı sexten başka hiç birşeye çalışmayan erkek müsvetteleri daha doğrusu sinsi sincaplar dolu. bu sefer sexin ne kadar gereksiz olduğunu anlar başka şeylerden dert yanarsın. kocanın kıymetini bil böyle delikanlı adam her zaman denk gelmez.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 43

• bunun birçok nedeni olabilir... farklı cinsel yönelimi olabilir (eşcinsel, fetişizm, sadomazoşizm...), performans anksiyetesi (performans kaygı bozukluğu) olabilir, hiposeksüelite (cinsel isteksizlik) olabilir, içine attığı ağır psikolojik sorunları olabilir, başka biri olabilir... yani biz bilemeyiz bunu...

1|0
    0|0
  • Allah Allah çok farklı bir durum belki sana öyle geliyordur ama neden bir erkek böyle davranır bence konuşmaya çalış ağzından laf alll ama kırmadan derdini söyle böyle davranmanın sebebi nedir de konuş bence başkaçaren yok ona buna anlatarak sorun çözülmez millete dedikodu çıkarma mesela yakınlarına anlatma yayılır gider sen eşinle okkk

0|0
    0|0
  • garip ya,herkes dört gözle bekler evlenip helalime sahip olayım diye,böyle görünce çok garibime gidiyor.

1|0
    0|0
  • üzüldüm ya normal evliliğin bu olmadığını sorunun ne olduğunu sor, burdan anca tahmin yaparız. seçenek çok, Sorunu çözmeye yanaşmıyorsa ayrılma nedenidir bu, hayat boyu çekilmez.

0|0
    0|0
  • nasıl evlendiniz ? görücü usulü mü ? bir anda mı karar verdiniz ? birbirinizi doğru düzgün tanımadan anlaşmadan mı evlendiniz ?

0|0
    0|0
    • Sevgiliydik severek evlendik guya ama simdi baska biri gibi.

• afedersin ama bunun şeyi hiç mi kalkmaz. bahsettiğin gibiyse işin çok zor :/

• Çok ilginç nasıl bir erkek o, veya nasıl böyle bir insanla evleniyorsun beni şaşırtan taraf o

0|0
    0|0
  • ne acayipsin yaa adamla evlisin adamla zaten cinsellik yaşamışssın gay diyorsun gay nedemek ?

0|0
    0|0
  • Cinsel bakımdan özgüveni sıfır olabilir.İlişkide ona biraz daha özgüvenini toparlayacak şeyler söylersen belki zamanla aşabilir.Diğer türlü zaten gayse yapacak birşey yok.Ama anlamadığım nokta evlenmeden önce bunları konuşmuyor musunuz?

0|0
    0|0
    • O zaman o konulari actim ozellikle evliligimze bir.iki hafta kala. kapiyordu.Bende efendi biri sanmistim.

• Gercekten esini anlamakta zorlanıyorum

0|0
    0|0
  • ya farkinda olmadan adama seviyeli yaklasiyorsun bekledigini evlenince bulamadi ya da bakimli oldugundan aen eminsin de o da oyle mi dusunuyor bakalim. adama gay damgasi koyma hemen bu hormonlar var ya neyse hatayi kendinde ara herşey bakis acinda biter

0|0
    0|0
  • Belki kendini yeterli bulmuyordur penisini küçük bulup senden utanıyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • kaç senelik evlisin? sene ile çok doğru orantısı yok bu işin ama ne kadar güzel olursan ol sana sevgisi ve ilgisi kalmamış bence

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş sonra neden aldatıldım diye sormayacak bu arkadaşlar :/

Bence otur konuş olmadı ayrıl çünkü evlenme nedenin ne düzenli yaşam ve sex hayatı buda hayatının %90 etkilediğine göre bence en kısa zamanda bir yol bul

0|0
    0|0
  • Konusun..bn istiyorum de..niye boylesin de..hem usinmstada calisiyordur..nasil evlendiniz gorucumu. sevgilimiydiniz?

0|0
    0|0
    • Soruyorum guluyo.Sevgiliydik.O zamanlarda yanasmazdi evlilige sakliyorm derdi.

• Allah yardimcin olsun arkadasim..yardimci olmak adina yazfim birseyler ama..bekle az zmnla duzelir..insallah .

• Cok tesekkur ederim saol yardimin icin :-)

• cinsel konuda bazi problemleri olabilir.Seni tatmin edememe korkusu veya buna benzer seyler .Konusmaniz lazim.

0|0
    0|0
  • Kafasi sorunlarla doludur

Peki normalde yaptiginizda her ikinizde doyuyormusunuz

0|0
    0|0
  • bu yazdıklarından bir anlam çıkmıyor onunla konuşmalısın...

0|0
    0|0
  • Evet gay olma ihtimali var tabi sonuçta toplum baskısı elalem ne der korkusu yüzünden evlenmiştir senin yapacağın tek şey oturup ciddi ciddi konuşmak

0|0
    0|0
  • onu anlamaya çalış, bir derdi var mı öğren. psikoloğa gidebilirisiniz birlikte. ama kırıcı olma sakın. senin gibiler çıkar bize de inşallah :)

0|0
    0|0
  • bunu onunla konuşabilirsin. çünkü isteksizlik malesef bazı erkeklerde olabiliyor.

0|0
    0|0
  • He he gay o , o kadar masrafa girip evlenecek kadarda mal biri demi silleyi yen ha belki hiç kız arkadaşı felan olmadı adabte süresi yaşıyordur sözlerine dikkat et azcik.

0|0
    0|0
  • ondan sonrada dıyorlar kı hanımı bır başkası ile yakaladım bak bu kız e yapsın işte ben kız olsam sakat nereye kadar bekle

0|0
    0|0
    • Ben kotu bisey yapmaktan cok korkuyorum kendimi kadin gibi hissedemiyorum onun yuzunden

• İyiki kiz degilsin.Beklemezdin :-) Sagol gerek yok.

• kötü manada konuşmak için deyil ya yazacağım şeyi şikayet ederler

• kendisine sor daha net cevap alırsın

0|0
    0|0
  • ben sevişerek evlenmeden yanayım sonra ne çıkacağı belli olmuyor sürppriz yumurta gibi kalıyor insan

0|0
    0|0
  • Bize rastlamaz ki böylesi

0|0
    0|0
  • ten uyumunuz yok bence işin zor ama detaylarını anlatmak istersen dinlerim.

0|0
    0|0
  • kendisine açıkça sorun.hayırdır de bende sendemi yoksa kuştamı sorun

0|0
    0|0
  • Gay olsa evlenmezdi herhalde

Psikolojik bir sorun olabilir diye düşündüm

0|0
    0|0
  • Neden evlendin peki. ?

0|0
    0|0
  • kalkmıyodur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

• bunu eşinle konuşmalısın. bir sorunu vardır mutlaka

0|1
    0|0
  • kuzenimin eside boyleydi ayrildilar :/

0|1
    0|0
  • büyü den şüpheleniyor musun sizi çekemeyen varmıydı

0|1
    0|1
    • Var aslindada oyle biseye raslamadm

• belki de sevdiği birisi var aldatıyo seni

0|1
    0|1
  • Bu sahne bana çok tanıdık geldi. Evliliğimde ayni şeyleri bende yaşadım. Sorunu kendimde aradım ama gerçekten cekici bir kadinim.. adam Karadenizliydi. Görsen her seye hakim bir erkek dersin ama hayatimda onun kadar anneci ve icten pazarlıkli bir aile gormedim. Sahurda bile annesine yemek yemeye gidiyodu. Bir hafta sevismese aklina bile gelmiyordu. Annesi ve ablalariyla sürekli vakit gecirmeden mutlu olamiyordu. Sokuklerini bile annesine goturuyordu. Beni cildirtcak hale getirdiler ve sadece iki sene dayanabildim. Senin esinin derdi anasiyla..ondan hala beynen kopamamis. Allah sana gercekten sabir versin. Az cok neler yasayabilecegini biliyorum.

0|0
    0|0
    • Annesiyle cok fazla bagi olan erkekler.boylemi oluyo acaba.uzuldum sanada canim.bosandinizmi siz

• ama yazik olmus sana,mutlu olursun insallah

• tazminatıma kadar hem maddi hem manevi olarak çok hakkımı yediler ama şimdi daha mutluyum.. bu yüzden genç kızlarımızı evlilikle ilgili bazı konularda dikkatli olmaları konusunda sürekli uyarmak istiyorum..

• psikolojik bir sorunu olabilir konuşmayı denemelisin

0|1
    0|0
  • Seninki görücü usulumu evlik oldu aşk evligimi yaptin

0|2
    0|0
    • Ask demeyelmde seviyodum

• Erkek normalde istekli olmasi lazim acaba eski sevgilisini unutamadi oda olabilir bence otur bir konus

• Bu da akima gelmiyo degl

Yükleniyor...