Uluslararası bir gazeteni yaptıgı araştırmaya göre türk erkekleri....

evlencekleri kadında en çok bekaret,güzellik, arıyomuş fikriniz?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Uyum arıyorum ben.Güzellik anlayışım elektrik almaktan ibaret.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• her şeyden önce güven sadakat. İki taraf içinde geçerlidir. Ayrıca bu araştırma bencilliğe örnektir. Bakalım Türk kızları ne istiyor. Aslında Türk erkekleri ve kadınları genelde bir birlerini severek evleniyorlar mı asıl olay bundan ibaret. Sev bakalım bir kızı. Her gördüğünde iliklerine kadar sevgini hisset bekaret vs arıyor musun bakalım ?

1|0
    0|0
  • hayat yolda gördüğü her kızı gözüyle siken bir milletin evleneceği kişide bakirelik araması kadar ilginç

1|0
    0|0
  • ne ilginçtirki, bekaretini alıpta kızları ortada bırakan erkekler bakire kız arıyorum diyor...

1|0
    0|0
  • Ne sandın :P

0|0
    0|0
    • bişey sanmaya çalışmadım umrumda da değil,geyik olsun die sordum sadece

• dönemsel :)

• bi dövmediğin kaldı :D

• araştırmaya gerek görmeleri ilginç

1|0
    0|0
  • Aynen namusu bacak arasında ararım bide güzel bakımlı olacak tabi bunlar yoksa bay bay

0|0
    1|0
  • alman erkekleri kadinda boncuk mu ariyormus?

0|1
    0|0
    • zeka ve sadakat arıyomuş

• sadakat bir iliskide zaten olmazsa olmazdir ama benim bildigim dunyanin hic bir yerindeki hic bir erkek zeka aramaz.. ariyorum denir fakat kimse kendinden daha zekisini istemez :P

• ne güzel demiş.. :))

0|1
    0|0
  • Ya şimdi kim çıkıp da ben bakire olmayan kız istiyorum der. Sen de yapmışın heralde Vicdanını mı rahatlatmaya çalışıyosn :)

0|0
    0|0
  • erkekler güvenebiliceği kızla evlenmek ister bakire olmyan kızada güvenmezler

0|1
    0|0
  • bana göre herşeyden önce,itaatkar olmasına bakarlar türk erkekleri

0|1
    0|0
  • kesinlikle bekaret aramıyorum. sigara içmesin, edepsiz olsun yeter. güzellik görecelidir.

0|0
    0|0
    • edepli olsun demek istedin sanırım :D edepsiz bir kızı napıcaksın :D

• hayır edepsiz. ağzı da bozuk olsun mümkünse.

• herseyide arastırıyorlar anasını satim

madem elimizde bu kadar önemli bir veri var

neden gelecek hep onun bunun cocuklarıyla dolu olacak ki?

herkez kafasına göre...

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir.

0|0
    0|0
  • Evet araştırma doğru..

0|0
    0|0
  • sadakattir o ;)

0|0
    0|0
  • kim demişse doğru demiş

0|0
    0|0
  • düşünmedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • doğrudur,çevremde bekarete önem vermeyen arkadaşım. yok.

0|0
    0|0
  • evet yaaa adamlar harıka

0|0
    0|0
  • Ama en çok bekaret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bekaret erkek önemsiyor diye değil allah yasaklıyor diye önemli .helalinden baskasına dokunamzsın.bu arada ne erkekler tanıdım benim evlenecegm kız tecrübeli olsun beni mutlu etsin yatakta o*m olsun bakirelik önemli değil diyen..bu kadar düştüüü hersey ..ve siz erkekler bakire kız arıyorsunuz ama temiz ve saf kız buldugunuzdada ilk fırsatta onu kirletmeyi ihmal etmiyorsunuz..size ben ne diyeyim bilmiyorum ..kndilerinin yemediği halt kalmasın bize gelince bakire istiyomm..cek giitt ..

1|1
    0|0
    • sana katılıyor ve hak veriyorum. Eşit bir dünyada yaşıyorsak erkek nasıl özgürse bayanında aynı oranda özgürlüğünün olması lazım. Erkek birlikte olmak için bakire kızı bozacak ama evlenirken yine bakire olsun diyecek. Bunu diyen erkeğe neden o kızın hayallerini aldın diye soracaksın.

• BU SİTEYE, üyelerden bir tane olsun hakikatı yazan çıktı.Allah gayretini arttırsın.Çözüm işaret ediceğim, Şehrimde farklı bölgelerde sokakta deneme için küçüklere sorunca yaradanını tanımayanlar hayret vericek sayıdaydı! La ilahe illalahı, rabbinin adını Allah korkusunu öğrenmemiş ekrandan aydınlanmış gençler dolu. Bence erkeklerin evlenme öncesi bakir kalmaya kendileri çok önem vermeli, yetişme sorunluyuz. Birey olarak kişisel sorumluluklarımız ne olmalı dersiniz?

• Amin inşallah kardeşim :) rabbim katında inşallah hayırlı kullarındanımdır.senin de rabbim diğer dünyada yüzünü ak pak eylesin :) çünkü artık namusu bilen kalmadı.kitabımızı rabbimizi bileni bırak yoksayanlar çıktı haşa rabbimi..rabbim bize yine acıyor üstümüze yıkmıyor dünyayı.erkeklerde Bi belirginlik (zar) olmadığı için bu onların bağımsızlığını göstermez.bizde sizlerden birini eşimiz helalimiz olacak insanı kimseye dokunmamış istiyoruz.rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın :)

• Ya ne kızlar görüyorum abla heryeri fabrikadan geçirtmiş orayı bırakmış. Kocasında vermiş bekareti. Şimdi aldatıyor.. Oldu mu bu abi? Ben ona istedi kanı verdim ama o bakir değildi bende gönlümü böyle rahatlatıyorum diyor. Alın size bakire kız. Bekarete önem veren kız..

2|0
    0|0
Yükleniyor...