Arnavut-Bursa-Türk-Göçmen konusunda bilgili olan ?

Hayatımda aslen arnavut,ama dedesi falan zamanında bursaya göç etmiş biri var.Fatih sultan mehmet zamanındamı göç etmişler nolmuş bilmiyorum.Türk kendisi.Müslümanda.arnavutların dini mezhep,dini görüş ,siyasi yönden nasıldırlar ? Kişilik olarak nasıldırlar ve erkek çocugu,bekaret vs. onlarda önem verirmi Türkler gibi ? ya ne biliyosanuz paylaşırsanız çok iyi olur.Teşekkürler.

Güncellemeler:
tarihsel ,kültürsel bilgilerinizi paylaşırsanız daha iyi olur.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• arnavut deyince aklına ne geliyor bilmiyoırum :) benim baba tarafım çerkes ana tarafım boşnak örneğin. birbirimize 72 millet kaynaşmışız çok büyük farklılıklarımızıan olacagını da sanmıyorum. ama iş bekarete gelinceee... evlilik planı yaptığın ve sana "evet sen benşmhayatımı adayacağım kadınsın" diyen herif bir zar için geri adım atacaksa , bana göre sen o dallamayı kapının önüne koymalısın. senin bedenin sadece sana aittir, öncesi değil sonrası önemlidir,nokta..

1|0
    0|0
    • dini mezhep ve dini yönden nasıldır ?

• gelenekler nelerdir

Erkekler Ne Diyor 1

• bi söz var arnavutlara kız verme kız al arnavutlar sinirli inatçı insanlardır ama kadınlarıda güzel maharetlidir, benim atalarımda bu sözü dinlemiş büyük ninem arnavut

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yuh diyorum yani. Ne alaka göçmen olmalari olmalilarinla? Müslüman olmasi yetmiyormu sana ? Onlarda nomal insan bursada yasayan. Geri kafali düşünmeyin. Tabiki onlarda bekaret çok önemli.

0|0
    0|1
    • Sen gerçk sorununu yazsan daha iyi olur.

• Farkli Kültür çünkü.

• işte sorum şu fark nedir ?

Yükleniyor...