Prezervatif almaktan çekinir misiniz?

prezervatif almak için nereleri tercih edersiniz? internet, süper market, eczane yada saglık ocagı.

alışveriş sırasında başınıza gelen enteresan şeyler var mı?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• Yoo alırım niye almayım,ama 4 sefer aldım artık sıkılmaya başlamıştım...Sevgilim utanıyordu,gelirken alsana diyordu ya...Bende ''hırka''nın dediği gibi kendi zevkime göre alıyordum :) Benim de bir huyum var,ped ya da kondom'u alırken tek başına alıp elimde sallaya sallaya gezemen reyonlar arasında,illa yanına birşeyler daha alacağım arada kaynasın diye...Bir de bayan kasiyere gitmem,hem erkek kasiyer tercih ederim,normal karşılıyorlar.Kadın kasiyere gidince önce elindeki kutuya sonra bana bakıyorlar,bende sırıtıyorum :):)

0|2
    1|0
    • bak sen :):) +

• :) hadi yaa,beğendim bu yorumu :):) hakikaten de hemcins tuhaf davranmakta :) ama hiçbir bay kasiyer bana bunu demedi,derse gülerim sanırım :)

• bu kadar özgüveniniz varmı?:D

Kızlar Ne Diyor 10

• Aldım,alıyorum,alacağım,almaya devam edeceğim :) hatta boş vakitlerimde kondom'a yatırım yapıp bir sandıkta biriktireceğim,kötü günlerde lazım olabilir :)

0|2
    0|0
  • prezarvatif hiç almadm ama başıma şöle bişe geldi.bi gün markte girdim kasa tarafına yöneldim lenslerim yokru elime sakız kutusunu aldım biri meyveli diğerine de bakıyorum bu neli ki falan diye biraz da etraf karanlık gbi net göremedm pardon bu sakız neli yaa ddm kasadaki o sakız değl ddi bi alıcı gözüyle baktım aaa ay bu sakız değil nese o zmn ii günler diyp kaçtım:)

1|0
    0|0
  • Ben almadım ama merak ettiğim bayanlr aldı mı hiç.Gitsinler kendi zevklerine göre alsınlar.

0|1
    0|0
    • Çifte haz tavsiyem :)

• bayanlar rahat eczacılar veya tezgatarlar genelde bayanya alıyorlar ama biz biraz sıkılıyoruz isterken şöyle yüzümüze bir bakıyor tezgahtar veya eczacı acaba kimin canını yakacak bu diye

• Prezervatifin ne zevki var ki?

• ben aldım, gayet normal bişey hem eglenceli oluyor :):)

0|1
    1|0
  • Et ete değecek hacı :) tırtıklısı var diyorlar onu merak etmiyorum değil de sevgilim askerde.

0|0
    1|0
  • market

0|0
    1|1
  • eczaneden büyük boy aldım. kasadaki çocuk aç aç bakmıştı :)

0|0
    0|0
  • yoo hiç utanmadım şimdiye kadar.. utanacağğım bir durum değil..

0|0
    0|0
  • sevişmekten çekinmeyen bir toplumuz ama iş o noktaya gelince millete bişiler oluyor

0|0
    1|0
  • birinde nişanlım eczaneden aldı benim çantama koydu. bi kaç saat sonra yalnız gimsaya girdim(ankarada büyük market zinciri) bişeyler aldım, kasadan geçtim kapının orda alarmlar çalmaya başladı, güvenlik geldi fişe baktı sonra bi baktıkki prezervatif allahtan fişi yanında idi, o an magmaya kaçacak delik aradım :( :(

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Adamın satmaktan çekinmediği bir şeyi ben almaktan neden çekineyim ki? Eğer satıyorsa her yerden alırım. Hatta eczanedekiler bayan olsa bile umrumda bile olmaz. Eğer onlar için önemli olsaydı satmazlardı diye düşünürüm: Satıyorsa demekki ben alayım diye satıyorlar neden utanayım ki? Bazen alışverişe tek çıkıyorum karımın işi oluyor. Mesela karımın petlerini bile alıyorum hiç umurum bile olmaz öyle şeyler.

2|0
    0|0
  • onlar satmaktan çekinmiyorda ben almaktan mı çekineyim direk dalar eczaneye bana bi kutu prezervatif en zirve olanından derim ordaki bayan çalışanların yüzünü görmeniz lazım :DD

0|1
    0|0
  • prezervatif almaktan çekinen kürtaj hiç yaptıramaz

baba/anne olma gibi bi hevesiniz yoksa bundan utanmayın derim, çünkü diğer yöntemler çok daha berbat...

ayrıca başka yolu yokmu diyenler

bu tip siteler var her türlü cinsel ürün satılıyor

kargoda belli olmayacak şekilde paketleniyor

kapıda nakit ödeme secenegi var gelene kadar 1 kurus odemiyorsunuz

en kotu bu sekilde alın derim

0|0
    0|0
  • hayır çekinmem bazen bayan kasiyerler yicek gibi tipe bakar :D

0|1
    0|0
  • eczane :) sene 90 tatile çıkıyorum eczaneye girdim condom 8 kutu dedim ( o yıllarda kutu içi adet 3 lü ) eczacı kız yüzüme baktı kutuları çıkar maya başladı fakat kutu boyları değişmiş 1 kutu içi adet 24 lü olmuş düğün için balon istemedim dedim yıllık total mi alıyorsun dedi :))

0|0
    0|0
  • ilk aldığımda şekilden şekile girmiştim sonra sonra alıştım artık aldığım yerde bir bayan varsa o şekilden şekile giriyor hangisini tavsiye edersiniz diye sorunca :D

0|0
    1|0
  • Ben çekiniyorum almaktan yıkayıp yıkayıp kullanıyorum :)

1|0
    0|0
  • marketten de alırım eczaneden de.ben okey özel kullanıyorum büyük boy.alışveriş yaptığım yerde çalışan kasiyer kızlar birbirlerne bakıp gülüşüyorlar.bir defa da mesai aradaşımla karşlştık tam bn kasadayken o da geldi benm büyük boy prezervatifi kasada görünce pis pis güldü.bazen esprisini de yapıyor samimi olduğumuz için.ama asla çekinmem ve utanmam.

0|0
    0|0
  • Ya niye herkes çekinir anlamam ki normal birşey alıyormuş gibi alıcaksın birşey demiceksin.Bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • hayır asla çekinmem ama kasada bayan olmaması işime gelir..çekinmek degil bu ama...belki o utanabilir diye...

0|0
    0|0
  • hayir cekinmem, yalniz garip bir sekilde evime en yakin markette prezervatif alirken ben daha istemeden o tarafa baktigim anda hangisini alacagimi bilip uzatan bir kasiyer kiz var. acikcasi kizdan tirsmiyor degilim.

0|0
    0|0
  • kasiyerdeki geç delikanlı prenin barkotunu okutamazsa ve sen beklersen..ve bunu değiştirsek dese..ve kocaman migros da bu olursa garip oluyormuş..

0|0
    0|0
  • Eczaneyi Tercih ederim Bizim orda Eczanede ayça var arasıra onunlada yatıyoruz genelde bana o getirir .

0|0
    1|0
  • en iyisi hissettmekk ya.. condomla zevk wermio bana..

0|0
    0|0
  • BEn çok utanırım yalan yok yaşım 40 olsun yine utanırım...

0|0
    0|0
  • Hayır niyr çrkinilsin ki?

0|0
    0|0
  • hiç çekinmem zaten genelde takıldığım kızlarda da bulunuyor:)

0|0
    1|0
  • pek almadım denebilir genelde kızarkadaşlarım hamile kalmamak için yanlarında getirirlerdi ve sonradan doğum kontrol haplarına başladılar ve rahatladık yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...