Yazılanları okudukça evleneceğim kadın konusunda umutsuzluğa kapılıyorum

şu cinsellik bölümünde yazılanları okudukça çok derinden üzülüyorum.

ülkede sevişmemiş kız kalmamış meğerse bizim haberimiz yokmuş.

yok efendim erkek arkadaşına or.l yapmak istiyormuşta çocuğu nasıl ikna edermişmiş hergün sevişmek istiyormuş p.rno izliyormuş bilmem ne.

yahu ben kız arkadaşımla yan yana otururken afedersiniz popolarımız biraz temas edince kaçırıyordum kendimi kız rahatsız olmasın diye.

bırak yatağa atma muhabbetlerini yanında en ufak küfür bile etmezdim. ama buraya bir bakıyorum maşallah ortalık p.rno film setine dönüş fanteziler havalarda uçuşuyor kızar erkeklerden azmış durumda. tamam cinsellik kötü birşey değil ama 19 20 yaşında kızların daha o yaşlarda fantezi peşine düşmesini kaldıramıyorum afedersiniz erkek arkadaşının suratına oturtup zorla yalatmak isteyen mi dersiniz buradan p.rno sitesi isteyen mi dersiniz, bütün yatakodası hikayelerini burada anlatan mı dersiniz her çeşit insan var.

kızlar size soruyorum ; burada anlattığınız hikayelerin abaza ve afedersiniz eli şeyinde olan erkekler tarafından ağızlarından su aka aka takip ettiğinin farkında mısınız? site kızlar soruyor güya ama erkek daha fazla. cinsellik sorularında hep erkek yorumları saçma sapan abazanca yorumlar. birde kızlarda cevap atıyor altına. yok beni sabaha kadar şeetsin başka bişey istemem bilmem ne.

sanırım ben kızları daha masum zannediyordum. yarın birgün evleceğim insanda benim kadar masum olmalı bu konularda. o yüzden inanılmaz umutsuzluğa kapılıyorum. ben aklı fikri sekste olan ve daha önceden p.rno yıldızlarını utandırcak fanteziler yaşamış birisinide istemiyorum ama böyle bir insan bulamayacağım diye korkmaya başladım. Çok samimi söylüyorum özellikle şu cinsellik bölümünü okudukça kızlardan soğuyorum.

kadın masumluğun temizliğin sembolüdür, yaratılış gayesi budur. Size dayatılan seks manyaklığını kabul etmeyin. kendinizi küçültmeyin.Erkekler o tür kızlarla sevgili olmak ister sevişmek ister ama evlenmek istemez. iş o noktaya gelince her erkek masum bir kız ister ömrünü geçirmek için. afedersiniz or.spu gibi bilmediği kalmamış 22-23 yaşında bir kızı hiçbir efendi,düzgün erkek istemez ve kabul etmez. benim size tavsiyem kendinize çeki düzen verin. burda eli şeyinde sizin cinsellik bölümüne yazacaklarınızı bekleyen erkekleri tatmin etmeyin.

not : beni yanlış anlamayın sizi dini açıdan eleştirmiyorum zaten çokta dindar bir insan değilimdir.

Güncellemeler:
not2: arkadaşlar benimle aynı düşünceye sahip olan erkekler yorumlarını esirgemezse sevinirim. özellikle kızların görmesi açısından

0|1
27

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar güzel bir yazı bu böyle iyi ki denk geldim eline sağlık arkadaşım..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben de öyle yapıyorum. Kız arkadaşımın elini tutmak için 4 kere izin istedim ben. Ömrümde yapmadığım şey. Zaten burdakilerin çoğu olduğu gibi değiller, olmak istedikleri gibi davranıyorlar. Kolpalıyorlar bakma sen.

0|0
    0|0
  • :) tatlı rüyalar..toplumun sana öğrettikleriyle gerçekler arasında sıkışmış kalmışsın.

0|0
    0|0
    • ne demek istiyorsun dostum açıklarmısın

• tamamda yazdığın şeyler beni destekler nitelikte zaten.

• öyle bir kızı kimse istemez diyorsun ya,kız sana yapmadım der sende he tamam der istersin ama gerçek farklıdır.bu yuzden bunlara takılma düşünceleriyle,tavırlarıyla anlayabilirsin bir kızın nasıl biri olduğunu öpüşmüş olmasından ziyade.cinsellik bölümünde her yazılanı ciddiye alma.her erkek bir dönem bunu yaşar.tanıdığı kızlar,gördükleri duydukları şeyleri yapıyormu acaba diye kuruntuya düşer.herkes aynı değildir.sana katılmadığım nokta bir şey yaşamamış temiz kız tarifin.

• Cinsellik bölümünün girişinde;

yasal uyarı: bu bölümde yazılanların hepsi hayal ürünüdür diye bir tabela asılmalı bence

Alayının işkembeden attığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kadın masumluğunun temizliğin sembolü, yaratılış gayesi budur falan yazmışsın, yav he he diyebiliyorum ancak. Okumadım hepsini.

1|0
    1|0
  • Soruna kızlar cevap vermez,verenlerde " sanane be " derler.Bozulmuş bir toplum,bozulmuş nesiller.

0|0
    0|0
  • helal olsun ama işe yaramaz bu yazı..

0|0
    0|0
  • kardes avrupaya özeniyoruzda sadece cinsellik anlamında biraz da zekalarını örnek alsak .

0|0
    0|0
Yükleniyor...