Kızlık zarı çok hassasmış... Bundan korkmalı mıyım?

kızlık zarı çok hassasmış ya ben hiç ilişkiye girmedim biraz araştırma yaptım 16 yaşımda baya kurcalamıştım gülmeyin parmak sokunca bozuluyormuş ve ben bozdum herhalde yani hiç ilişki yasamadım evlenince sorun olur mu bu ya kız değilsin diye bozulurmu evliliğim bundan korkmalı mıyım

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Anneler kızlarına hiçmi anlatmazlar diyeceğim ama hiç kulağını kurcayayıpta kulak zarını patlatanı hiç duymadım nedense. Jinekoloğa muayene olmadan kesin bir kanıya varma ve cinsel ilişki haricinde bozulma tespit ederse rapor iste, bekli böylece en azından kendini rahatlatmış olursun.

0|0
    0|0
    • iyide öyle bir ayrım yok bence

• Tek parmağınla yaptınsa yırtılma olmamış olma ihtimali daha yüksektir.

• gizli özelden konuşabilir miyiz bu konuyu

Erkekler Ne Diyor 9

• En kötü ihtimal diktirirsin

0|0
    0|0
    • o kadar parayı rüyamda göremem ben

• önem vermeyen benim çevrem değil ben önem veriyorum ama hergün bu sitede soru soruluyor bekaretin önemi diye kimsenin sikinde değil herkes kafasına göre yaşıyor anlıyomusun

• o yapacak kız sayısı artsın diyedir önemsemeyecek çok azolur

• Korkma.

Bunu yüzüne vuracak adamdan da hiç korkma

Zaten adam değildir.

Henüz kadın erkek diye ayrım yapılıyorken benim düşüncelerim bu dünyaya çok fazla.

İnsan olmak gerek ,insan.

2|1
    0|0
  • doktora gitmeyi dene. belki bozulmamıştır.

0|0
    0|0
    • gitmeye gerek yok int foto var aynı bozulmuş işte

• mastür yaparken olmadı sadece meraktan yaptım ve hiçte hoşuma gitmedi

• hmm. sen yine de doktora gidip muayene ol

• Hayat sizin kızlık zarlarınızın etrafında dönmüyor ne yazı ki.. Evlilik için acele etme ilk önce kariyerini eline al sonra evlen. Ömür boyu koca eline bakma

0|0
    0|0
  • kendin bozsan bile çoğu erkek bu numarayı yemez yersede salak dır zaten

1|0
    0|0
    • ne yapayım gidip o luk mu yapmam gerekiyor bozuldu işte her bir halttan anlıyormuş gibi artislik yapma

• sen bana atarlanacağına erkek arkadaşına ya da kocana anlat bu durumu

• ben kendimden eminim ne düşündüğün umrumda değil rahatsız

• Kan geldi mi uğraşınca.

0|0
    0|0
    • hatırladığım kadarıyla gelmişti

• bildiğin akıntı

• Geçmiş olsun o zaman boşmuşsun. Evleneceğin kişiye göre değişir bu durum tabi. İnanırsa ne ala. inanmazsa sıkıntı eden de olur etmeyen de olur.

• esnektir anam fazla zorlama sende delik buldun hemen erkenden kurcalama

1|0
    0|0
  • Ben gerdeğe gireceğim ve kızın bakire olmadığını anlayacağım ve eyvallah çekeceğim. Öyle mi? Mümkün değil. Bana hikaye anlatma.

0|0
    2|0
    • anlar mısın acaba nasıl anlıcan bilgin var mı

• eğer kesın kızlık zarın yırtılmışsa evleneceğin kişiye bunu önceden söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bazılarına masum diyolar dıştan bakınca bide

0|0
    0|1
    • evt sen hiç olmazsa olduğun gibi görünüyon haklısın

• değişebilirsin her kızın bir kezbanlık dönemi vardır:D

• evden kaçarsam öyle bir değişim yaşayabilirim

• bu senin zarının durumuyla ilgili bazen penis girse bile yırtılma olmayabilir kanama olduysa kesin yırtmışsındır olmadıysa o zaman da yırtmış olabilirsin ama olmayabilirsin de

0|0
    0|0
  • Ilk ilişkiye girdiginde, esin senin aslında bakire oldugunu bilecek. Çünkü iliskiye girmek kolay bir surec degil. Aklı basinda bir erkek senin daha önceden birlikte olmadigini anlar. Olay sadece oradan gelecek bir kan degil.

1|0
    0|0
    • bende aynen dediğin gibi olmasını umut ediyorum ama tersi de olabilir işte

• insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da yaraktan gelir diye boşuna dememişler ne umuyordun ki kurcalarken...

1|0
    1|0
  • bende bozdum ne yapıcamı bilemiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...