İnternetten gerçek aşkı bulmak mümkün mü sizce ?

Bir arkadaşlık sitesine üye oldum bana mesaj atanlar var ancak bir türlü karşılık verme cesaretini gösteremiyorum.Çünkü arayışlarının ne olduğundan emin değilim( ben cinsellik aramıyorum yani tek gecelik veya karmaşık ilişkiler yaşayan biri değilim sadeyim ve tek erkek arkadaşım oldu vs...)Evliliğe giden yolda uzun süreli bir ilişki kurmam mümkün olur mu internet ortamında tanıştığım biriyle acaba ?Şöyle de bir şey var çok duygusal biriyim ve duygularım çoğu zaman mantığın önüne geçiyor üzülmekten korkuyorum .

Güncellemeler:
Hepinize fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim :)

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir neden olmasın, ne aradığını ve kendini biliyosun sonuçta, bende istyrum netten kendime göre kız arkadaş ediniyim, daha önce hayatımda sadece bir kız arkdaşm oldu o da 3 ay sürdü ve ayrılma nedenimiz de biraz türk filmi gbi olcak ama babasının onu zengin akrabasıyla evlendirmesiydi... herkese bir şans vermek gerek dye düşünyrum, ama zamanla, tanıyarak, acele etmeden... :) ben isterim msela seninle tanışmak, arkadş olmak, eğer anlaşırsak daha yakın olmak... görmeden, tanımadan olmaz ki.. biraz da kader işi dye düşünyrum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• interenetten gercek askı bırak aradgımız montu bulamıyoruz

1|1
    0|0
  • evlilik gibi düşüncen varsa internette bulman çok zor...o niyetle üye olan kişiler var ama 100 bin üyede anca yüzde 2sidir bu niyetle olan da kızların oranıda bu yani şahsen ben o arkadaşlık sitelerine üye olduğum zamanlarda marifet diye yazmıyorum gerçeği yazıyorum çok kızla buluştum yattım yani flört etmek günü geçirmek olsunda işte seks partneri olsun tarzı tipler var daha çok...bence sen hiç bulaşma derim niyetin ciddi dürüst birini arıyorsan...

0|0
    0|0
  • Sence evleniceğin kişi internetten bulunur mu ? Sana şöyle diyim. heleki o arkadaşlık siteleri. Aklı ; altı ile değişmiş insanlar dolu. 1000 de 1 vardır illaki senin düşüncende bir erkek.. O biraz şans ..

0|1
    0|0
  • sen en guzeli cevrenden bak

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Internettekilerde.bu hayatta yaşayan insanlar.uzayli değiller ya.ask heryerde olur.

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle mümkün sadece fazla zaman geçirmek gerekiyor çünkü buralarda da düzgün insan takılabiliyor

0|0
    0|0
  • aradigin aski internette bulabilirsin ama bu cok zordur.bu amac icin vakit harcamana degmez.dusun ben sadece arkadaslik internet uzerinden sohbet edeek kimseyi bulamamiskin senin evlenecegin kisiyi bulman cok zor

0|0
    0|0
  • duygularını anlyorum. ama ınternetten doğru brını bulman zor. bulsaydım ben bulurdum hanım evladı bır kız. 10 senedır uye olmadgım yer yok cep ınternerını bıle kullandım hep boş

0|0
    0|0
  • Bilemem.

0|0
    0|0
  • neden olmasın tanık oldum :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlık sitelerinden değil ama forum ya da sözlüklerden bulma şansın olabilir nasip bu işle

0|0
    0|0
  • bende tek gecelık ılıskı arıyorum..mantıgım hem duygularımın onunde

0|0
    0|0
  • biraz zor gerçek aşkı bulmak

0|0
    0|0
  • hangi site bende ciddi bir ilişki istiyorum

0|0
    0|0
  • açıkçası gerçek aşkı sanaldan bulmak zor