Prezervatif fark edilmeyecek kadar yırtılabilir mi?

vazelin kullanmıştık zarar verdiğini yeni öğrendim. acaba yırtılmış mıdır diye endişeleniyorum adetim de gecikti. kontrol ettiğimizde yırtıldığını görmedik hiç. Acaba prezervatif yırtıldığında kontrol etsen bile göremeyeceğin kadar küçük bir hasar olabilir mi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yırtılabilme ihtimali var ama çok düşük bir ihtimal, bir kere başıma gelmişti ama gergin olduğu için komple yarıldı, yani en ufak bir delikte yarılır ve görürsün ama ilişki esnasında fark edilmeye bilir, sen önlemlerini al, kontrollerini yap ne olur ne olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yırtılsaydı büyük ihtimal fark ederdiniz. ama gerçekten vazelin zarar veriyor. kontrol ettiysen yırtık yoksa problem yoktur.

1|0
    0|0
  • içine su doldur dışarı akarsa yırtılmış demektir

1|0
    0|0
  • zedelendiyse sıkıntı ama pekte sanmıyorum anlardınız yırtılsa. bir de şu gecikme olayı bazen psikolojik bence

1|0
    0|0
    • ben de öyle olmasını umuyorum :)

• bence öyledir başıma çok geldi. gecikti de gecikti deniyo sonra hop diye 1 ay sonra oluyo rahatlıyo

• öyle olmasına çok ihtiyacım var iyice psikolojim bozuldu.

• yırtıldıgı anlasılır erkek tarafından ben anlıyorum o na gore hareket ederım

1|0
    0|0
  • vajinal ilşki için kayganlaştırıcı kullanıyorsan karşındaki kişide iş yoktur demektir

1|1
    0|0
  • evham yapmayın bence

1|0
    0|0
  • Üretim hatası veya kimyasal reaksiyonla delinebilir ama tek kullanımlık olduğu için bu reaksiyonun olması güç, yırtılacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiyeye gelen prezervatiflerin hepsi yırtık zaten.

Ülkeye yapılan en ince sabotaj bu zaten

1|0
    0|0
  • evet olabilir. ayrıca vazelin ilişki için uygun bir kayganlaştırıcı değildir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vaselin mi?!

Dalga mı geçiyorsunuz?!

O kayganlaştırmaz :/

Yırtılsa , anlardınız.

Umarım , yırtılmamıştır .

1|0
    0|0
Yükleniyor...