Çok istekliyim, utanıyorum

Arkadaşlar ben 24 yasında bakire bir kızım bu zamana kadar birlikteliğim olmadı şimdilerde görüştüğüm biri var pek ciddi olduğumuz söylenemez ama konusuyoruz yani ben onla telefonda mesajlaşırken facebookda konusurken cok azıyorum istiyorum sürekli beni yala yalamanı cok istiyorum bende seninkini yalarım falan diyorum istersen ağzıma bile boşlabilirsin diyorum çocuk seviniyor geçenlerde buluştuk bir yerde ben öpüşmekten ileri gidemedim agzıma almaya calıştım ıslak bişiy geldi dilime midem bulandı tiskindim oda cok sinirlendi miden bulanıyor diye halbuki mesaj da neler anlatıyosun dürüst degilsin falan dedi ama elimde değil olmuyo gerçegi yazı kadar kolay olmuyor acamıyorum utanıyorum lütfen bir çözüm bulun:((

Güncellemeler:
kendimden utanıyorum ama şehvetimin kurbanı oluyorum cok istekliyim herkez hata yapar

0|0
5|39

En İyi Erkek Görüşü

• bence senin kafa gitmiş ayrı meselede çocukta sana karşı herhangi bir ciddiyet oldugunu düşünmüyorum sırf birisine mal olcam onun için önüme gelenle yatarım mantığına giriceksen hiç düşünme git yap ama bence ilişkiye giriceksende sana değer veren ve seninde sevdiğin biriyle özel bir anı olarak paylaş böyle çoluk çocuk muhabbetimi olur anasını satiyim...

sert konuştum biraz galiba ama yaşın 24 se böyle cümleler kuruyorsan kuvvetle muhtemel 14 yaşındaki birinin zeka veya saflığına sahipsin bir an önce psikolojik yardım alırsan sevinirim...

1|1
    0|0
    • cok haklısın :( ama napim hayatım cok monoton deyiştirmek istiyorum

• Üniversite mi bitirdin ? Türkçe öğretmenin kimdi? Bence Türkçe öğretmenini deYiştir

deyiştir değil DEĞİŞTİR diye yazılır.

• est. cahilsin demedim ama kendini kontrol etmeyi öğrenememişin sert konuşuyorsam kusura bakmada arkadaşım olsaydında bundan aşağı konuşmazdım...

Erkekler Ne Diyor 38

• ciddi dusunıyorsanız hemen sex dahı olmaması lazım ilk baslardan boyle baslarda ileriis kotu biter ve cok ısteklı oldugunu gostermemelısn de agırdan alacaksın senın kalbını sevecek her kım olursa baska yerını degıl ve cocoukta ciddi dusunseydı evlenmeden olmaz derdı

0|0
    0|0
  • kendine hakim ol kızım, evlenince yaptığında çok daha zevkli ve vicdan azapsız yaşayabilirsin bunları. Değmez, böyle erkeklerin gözünde kendi değerini de düşünürsün. Telefonda o dediklerini yine de ama evlenince yapacağız falan de. Doğru kişiyle ve aşkla evliyken yaparsan tiksinmen de geçer utancın da geçer, sabret sabrettiğine değecek

1|0
    0|0
  • Karnının acıkınca yemek yemen hata mı?

Bu da hata değil, gayet normal, azına da al, içinede , doya doya seviş, bakirelik falan filan, geri kalmış toplum tabuları, boş işler, bak dünyayı yöneten toplumlarda seks serbest, kötü bir şey olsaydı onlarda yasak olurdu...

0|0
    0|0
  • herşey insanlar için

0|0
    0|0
  • bakireyim deme artık istersen !

1|0
    1|0
  • İlk olareak bunlar gayet doğal sonuçta ilk kez bu duyguları yaşaman çok normal bunu partnerinle paylaş ve sana biraz daha tolerans göstersin sende olaya şu açıdan bak sonuç olarak bunu istiyorsun ve yapacaksın ilk başlarda elbettte bunlar olabilir aldırmadan devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • Evli ve çocuklu biri ile bunu yapıyorsun. Hadi karşı tarafın amacı belli seni kullanmak. Sen ne demeye buna devam ediyorsun..

0|0
    0|0
  • tiksiniyorsan. bol bol extreme sex videoları izle. alıştıktan sonra artık iğrenç gelemeyecek çünki psikolojin alışacak. bu işe yarar bana güven

0|0
    0|0
  • Yapamayacağın şeyleri neden söylüyorsun anlamıyorum

0|0
    0|0
  • ağzına gelen mezi dır boşalmadan önce gelır sizdeki ıslak lık gıbı bır şey hem evlenmeyecen adamın şeyını nıye yalıyorsun bakıre imiş senın ancak altın bakıre

1|0
    0|0
  • İğrenç birisin evli bir adamın yuvasını yıkmaya çalışıyorsun ne kadar adice bir davranış bir de ciddi düşünmüyorum diyor düşünseydin bir de tambir o**** sun o adam da öyle düşünüyordur eminim

0|0
    0|0
  • ne çözüm bulabiliriz ki herşey gayet net .

0|0
    0|0
    • tamamda arakdaş istediğin nedirtam olarak

• yani utangaclımı nasıl giderebilirim

• hemen gitmez yavaş yavaş alışırsın zaten erke karkadaşın biraz odun geldi bana sana zaman tanıması lazım oysa seni yalancılıka suçlamış hemen çabuk elden .

• sen süpersin biraz anlayış göstermesi lazım sana

0|0
    0|0
  • gençlikte oluyor böyle :p

0|0
    0|0
  • neden utanıyorsun bence hiç te kötü bir durum değil 24 yaşına kadar saklamışsan kendini bundan sonrada saklırsın

0|0
    0|0
  • Ateşli kadınlar her zaman makbuldür.Buz gibi kadınları kimse sevmez

0|0
    0|0
  • Tatlım hata yaptığının farkında olman güzel ama bu gidişle bekaretini kaybedersin. O çocuğun da iyi niyetli olmadığı çok açık. Senin dürüstlüğüne laf edio ama kendisinin dürüst olmadığı çok açık.

0|0
    0|0
  • ilk birlikteliğinse çekingen olman normal bnce yavaş yavaş ilerletin ilşkınızı arkadaşım öpüşün sevişin birbirinize dokunun sonradan alışırsn ama sen daha ilk buluşmada hemn penisi ağzında bulmuşsn erkk arkadaşının da anlayışsızlığı

0|0
    0|0
    • ikinci bulusmaydı

• ilk başlarda ağzına alamamn norml ama erkk arkadaşınn hoş karşılmsı lazm bu durumu

• ıslak bişey senin tükürüğün olmasın anasını satım:D

2|0
    1|0
  • çok isteklı isen bırak onu oyuncak al şişme erkek ya da burdan bırı ile skpde görüntülü yap en doğal yol

0|0
    0|0
  • çocuk hemen boşalmaya başlamış normalde hemen sıvı falan gelmemesi lazım yamayı bilenle yaparsan iyi olur ;)

0|0
    0|0
  • Beni ekle anlatcaklarım var

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım gibisin

0|0
    0|0
  • sende hiç fena degilsin ilk buluşmada ağzına mi aldin çocuk boşaldı galiba ağzına

1|0
    0|0
  • Beni arkadaş olarak eklermisin senin gibi arkasasim olsun isterim

0|0
    0|1
  • yiyemeyeceğin ... altına yatma denir madem yapamayacaksın niye azdırıyorsun

0|0
    1|0
  • yavaş yavaş alışacaksın hepsine dert etme

0|0
    0|0
  • tecrübeli oldugun zaman düzelir

0|0
    0|0
  • karşılıklı sanal yapmayla başla işe

0|0
    0|0
  • Susucaksın ve yalamaya devam ediceksin öyle durumlarda

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu tarz seyleri seni seven ve senin sevdigin bir insanla yasa.o guzel anlari boyle ilgisiz seviyesiz insanlarla yasama yatlim.emin ol bu tarz seyleri ancak duygular kaldirabiliyor.uzulmeni hic istemem yasadiklarimdan sonra kesinlikle sevgi olduguna inandigin ciddi insanlarla yasa

0|4
    0|2
  • cok igrenc tiksinc birisin sen evli ve cocygu olan biriyle nasil gorusrsun nasil boyle seyler konusrsun En az o penis kadar sen de mide bulandiricisn

1|1
    0|0
  • sabah sabah güldüm ya. sen de ya yaparım dediğini yap ya da heveslendirme çocuğu

0|1
    0|0
  • sen onun gözünde suanda bir o*sun agir oldu ama öyle.

3|6
    0|0
  • salaksin sen kizim gercegiyle yazi ayni seyler degil. neden öyle seyler yazisiyorsunuz ya? birde üstüne bakireyim diyor halbuki ruhu bakire olmayanlardan

3|6
    0|2
Yükleniyor...