Yurtdışında doğup büyüyen bir kız?

yurtdışında doğup büyüyen bir kızın hiç sevgilisi olmaması anormalmi ve 24 yaşında hala bakire olması siz inanırmısınız böyle bir kıza ünide okuyan ama hiç erkeklerle muhattap olmamış biri siz ne düşünürsünüz bu kız hakkında

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• 24 yaşında bir kızın bakire olması neden garip olsunki ?

0|0
    0|0
    • 18den sonra bakire kalanları garipsiyolar...

• ordamısın ?

• holandalı iki kız kardeşle tanıştım yazın :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Kendine ciddi anlamda deger veriyor diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşamadığın çok açık, neden anormallik olsun be güzelim her şeyi batı kafasıyla düşünme...burada öyle birisi için dünyayı ayaklarına serecek bir çok erkek bulabilirsin...

0|0
    0|0
  • Artik bakire ya da erkek arkadasin olmamasi yadirganir hale geldi sen bence ultra normalsin hayatin da insallah hersey gonlunce olur takma kafani boyle seylere

0|0
    0|0
  • neden olmasın gayet iyi düşünülür, tamam belki zore gibi geliyor ama bu durumda olan çok kız var ve biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Mümkündür, mizaç meselesi. Her kıza herşeyi yaşamış gözüyle de bakmam.

0|0
    0|0
  • rusyada size bakmamaları belki normaldir . rus bayanalrın güzelligi tartısılmaz birşey. her sey gönlünüzce olsun diyelim

0|0
    0|0
    • onlardan eksik bir yanm yok :) ama sevgilimin olmaması birazda ailem yüzünden yani onların istediği gibi namuslu okula okumak için giden biri olmak istedim

• öyle diyorsanız oyledir. bir şey diyemem hayat sizin

• Evli vir adamınkini ağzına alır ve burada yardım ister. :)

0|0
    0|0
  • normal bir durum

0|0
    0|0
  • neden olmasin

0|0
    0|0
  • vardır yurt dişında okuyan bakıre olmaycak dıye bır şey yok ya da unide sevgılısıde olmaması normal benım bıldıgım bırı vardı kız 23 evlendı o zamana kadar çok buyuk ıhtımal penis bile görmedı idi kızın şimdı gözlerının içi gülü yor mutlu

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun her yurt dışına okumaya giden kenedeni bozdurmaya mı gidiyor o zaman bende istanbulda yaşıyorum ama hiç sevgilim olmadı bir kıza yaklaşamadım bile şimdi kimse benim bakir olduğuma inanmaz mı ?

0|0
    0|0
  • olur tabiki

0|0
    0|0
  • koca kızın yalan söyleyecek hali yok ya

0|0
    0|0
  • gayet normal bişey

0|0
    0|0
  • neden olmasınki

0|0
    0|0
  • yurtdışı derken misal nere?

0|0
    0|0
    • vallahi biraz önyargı gibi gelecek ama batılı ya da müslüman olmayan ülkelerden birtanesindeyse yüzüne vurmasamda içimden ona bir pışık çekerim ; )

• ya ne alaka nerde yaşadığıyla ben şimdi yalanmı söylüyorum neden yalan söyliyimki :/

• valla.kusura bakma.istisnalar kaideyi bozmaz...

• Yurtdisi kerhane degil ki. Elbette böyle kizlarda, erkeklerde halen mevcuttur.

Bana da sahsen 25-30 yaslarinda ki birisinin hic sevgilisi olmamasi ve cinsellikle alakali hic bir tecrübesi, bilgisi olmamasi tuhaf gibi geliyor, fakat bu da acikcasi benim kendi cevremdeki insanlardan böyle algiladigim icin bana bu tür yansiyor. Fakat ben dünyanin merkezi degilim, bununda bilincindeyim.

0|0
    0|0
  • Her yurtdışında okuyan or..pu mu oluyor? hayır. ee?

0|0
    0|0
  • böyle biri çıkar mı karşıma merak ediyorum. sen bakma başkalarının ne düşündüğüne iyisin :) hem çok sevgilisi olan kişiler doyumsuz oluyor ilerde aldatma ihtimalleri daha yüksek. kendi değerindeki kişileri bul. içinin ısınmadığı kötü insanlardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • Ben inanirim, inandim da. Hatta inandigim nadir insanlardandi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilir tabi ki,normal.

0|1
    0|0
  • Ben o kızın sen olduğuna inanıyorum

0|1
    0|1
  • helal olsun derim sonuçta okumaya gidiyorsun illa cinsellik yaşamak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • okumaya gitmedim burda doğdum büyüdüm

• Arkadasim soruyu ii oku ben napim turkcemde bir sorun olsa kimse anlamazi heralde

• ben sorunuda yorumunuda iyi okudum merak etme neyse fazla uzatmaya değmez

• Ne alakası var? yurt dısında yasayanlar namussuz mu oluyo? sence yapmayan ortam rahat değil diye mi yapıyo? nasıl bir düsünce sistemin var senin?

0|1
    0|0
    • ya ben türkiyeden biriyle konuşuyodum şimdi gece hayatı burda çok meşurdur ve herkes erken yaşta flört etmeye başlar oda bana inanmadı sanki öyle hissettim

• hatun nataşaların memleketinden kızım.senin aklına yatıyor mu?hadi biz şeyimizle düşünüyoruz.sen söyle bide...

• nataşaların memleketinde yaşamak onlar gibi olduum anlamınamı gelio sence

Yükleniyor...